1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • xBobtailx
    #1081
    Sziasztok!
    Nekem nagyon sűrgősen kellene Samsung K5-s mp3 lejátszóhoz USB kábel, mert ellopták...a fényképezőmet is, így nem tudok képet csinálni a csatlakozóról, de találtam neten. Holt tudnék venni?


    Előre is köszönöm!
  • atenza
    #1080
    Media M*rk-ba láttam egy narancs színűt, ha jól emléxem 30k körül volt, nem tom h. az hány gigás..
  • chicken chaser
    #1079
    Hali!

    Nem tudjátok, hol lehet Magyarországon Creative Zen Neeon típusú (2 gigás) lejátszót kapni? Esetleg neeon 2 is érdekelne...
  • vorta
    #1078
    Sziasztok! Eladó egy 2GB-os KINGSTON SD kártya bontatlan csomagolással és 1 éves garanciapapírral 10.000Ft-ért!
    Ha érdekelne, keress meg: [email protected]
  • Rexor
    #1077
    Elvileg Nero tud fájlt konvertálni...
  • Zomil
    #1076
    pár napja nekem is ilyen problémám volt:)
    a válasz: videora
    keress rá igy google-n és vmi ilyesmi lesz a progi neve videora ipod konverter:)
  • grigorij
    #1075
    segítségre volna szükségem... a iPodomhoz mp4 smv formátum kéne, de nem tudom, h hogyan tudnám átkonvertálni mondjuk az avit vagy mást. kéne egy progi ami jó erre. (a link ahol megtalálhatom) találtam egyet, de az istennek sem tudom letölteni :$ (video2smv converter)

    előre is köszönöm!
  • Prince of Máté
    #1074
    oké kössz!

  • atenza
    #1073
    Nekem az NW-S703F változat van meg, aminél ha megállítod a számot, pár másodperc múlva autómatiusan kilövi a képernyőt és stand-by -ba kapcsol, amikoris nagyon kevés energiát használ. Kikapcsolni teljesen sehogyse lehet.
  • mike0013
    #1072
    play gomb hosszan:D?
  • Prince of Máté
    #1071
  • Prince of Máté
    #1070
  • Prince of Máté
    #1069

    nekem ilyen van
    amatőr vagyok még, van vkinek iylen?
    mert nem tom hogy lehet kikapcsolni, ha egyáltalán ki lehet XD
  • Prince of Máté
    #1068
    haveromnak iylen van, jó mert bővíthető , jó hangzást adó fülhallgató bár a fülhallgató nem nagyon tetszik nekem
  • ldavid
    #1067
    mármint az enyém ilyen:
  • ldavid
    #1066
    ha bővíted majd kártyával akkor szentem jó,
    nekem ilyen van, ez egy ezressel rövidebb és 1gigás
  • Chris Lowe
    #1065
    Help!
    freedata mp4 lejátszón hogy lehet albumokba rendezni az mp3-akat?
  • mike0013
    #1064
    nem tom mien, nekem szélesnek tűnik
  • misirulez
    #1063
    Ilyet hozott a jézuska:

    SanDisk Sansa e130 512MB


    Jó? (én nem értek hozzá, csak az árára sikerült rákeresnem ami 19)
  • Rexor
    #1062
  • Blue15
    #1061
    am. köszi a Helpet:)
  • Blue15
    #1060
    hát az utóbbi lehet jó lesz de szétnézek holnap milyenek vannak itt a környéken raktáron
  • Rexor
    #1059
    Akkor ez vagy ez!
  • Blue15
    #1058
    Jó lenne olyan amibe FM rádió is van !
  • Rexor
    #1057
    Ez elég jó!
  • Blue15
    #1056
    cső all
    mp3 lejátszót szeretnék venni
    10e-Ft körül..
    szerintetek milyet vegyek??? !!!
    256mb/512mb-ost!
  • Loogan
    #1055
    kekergetős = tekergetős
  • Loogan
    #1054
    Hello!
    Ismét én. Kérdés: a Meizu E5-ön az a kerek bigyó, az többirányú gomb, vagy ilyen kekergetős bizgere?
    Kösz...

  • atenza
    #1053
    Ma kipróbálhattam egy Samsung yp-u2 512MB-osat, szal ha valakit érdekel h. milyen, szívesen segítek. Szerintem jó választás lehet sokaknak és megéri a pénzét.
  • scorpeeon
    #1052
    Hangminőségben egyértelműen Sony. Hangerőre...fogalmam nincs. De az új Noise Cancellinges Sonyknál már nincs szükség hangerőre, mert ha bekapcsolod a funckiót, akkor folyamatosan ellentétes hanghullámokat csinál, mint a környezet, így kioltja a zajok 75%-át. Ezt írják róla :)
  • Kiki
    #1051
    Hangminőségre, hangerőre melyik a legtutibb lejátszó???
    Csak ez érdekel,semmi más nem kell....
    A nano tetszik de a hangminőséggel és hangerővel egyáltalán nem vagyok elájulva.
    Te a Sony új ceruzavékony futkorászós lejátszóját preferálod???
  • N3rg4l
    #1050
    szerintetek ez az mp3 lejácco jo az áráshoz meg mindenhez képest????http://www.edigital.hu/product.php?productid=25438&cat=532&page=1
  • scorpeeon
    #1049
    Két típusú lejátszót mutatnak: NW-S700 és NW-S600. Az NW-S600 gyakorlatilag a butított változat, amiben nincs zajcsökkentő funkció sem. (és még sok más) Ezért gondolom a füles is más, amit hozzáadnak, S700-ashoz Noise Cancellinges fülest adnak S600-ashoz felesleges lenne olyat adni (sőt, talán bele sem menne). Ezért más a fülesük. Jah, és nem a színektől függ természetesen a füles. Mind a 2 féle típuson belül van több tárolókapacítású változat (1-2-4giga), és minden típust lehet többféle színben kapni. Tehát lehetett volna a zöld színű is az S700 és a fekete az S600.
  • Loogan
    #1048
    Sziasztok!
    Ebben az árkategóriában (max. 20e) tudtok jobbat mondani? Vagy erről véleményt mondani: Sandisk Sansa C-140
    A Sandisk flash memóriák terén klassz.
    Ami szempont nálam:
    -jó hangminőség
    -strapabíró legyen, ne holmi vacak kifittyenős gombjai legyenek
    -ööö ennyi...

    Kösz
  • Inquisitor
    #1047
    Na persze Sony-ból is van "középszerű", més sok helyen 17K az E002 és 20K az E002F.
    (Egysoros OLED, nincs zajcsökkentés)
  • Inquisitor
    #1046
    Nana, egy jól szóló márkás MP3 lejátszó 3/4-be kerül egy iPod-nak, egy noname ami tényleg gagyi meg 1/4-be fáj, a kettő között meg vannak olyanok, mint a Creative és MSI olcsó lejátszói. A Thomson meg elég messze van egy Sony, iRiver, iAudio, Creative Zen szintjétől.
  • Rexor
    #1045
    Hát aki MP3/MP4-ekből csak az iPod-ot ismeri annak ez persze, hogy jó és olcsó! De szerintem az MP3 pont az a termék ami szerintem nagyon márka-független! Tehát Sony, Apple, Thomson mind szépek és jók, de dupla annyiba kerül mint egy ugyanolyan készülék ami noname.
  • atenza
    #1044
    A videót néztem meg elsőnek :D Ha már itt tarunk, miért mutatnak két típusú fülest a videóban? Az egyik a zöld színűhöz van a másik a feketéhez, de nem ugyanaz a típusuk?? Másféle fülseket adnak másféle színűekhez?
    Naon köszönöm a segítségedet, télleg sokat segítettél!
  • scorpeeon
    #1043
    Attól függ, hogy mi a fontos neked. A Sony 50 óráig játszik le (duplája az ipodnak), a hangminősége biztosan a legjobb (szemben az ipod közepes hangminőségével), a mellékelt fülesek biztosan nagyon jók, és ez az új Noise Cancelling funkció is világújdonság. Az ipodnak talán nagyobb a kijelzője (ez nálam inkább hártány, mert ezáltal nagyobb és többet fogyaszt, mellesleg egyy mp3 lejátszóról beszélünk), és a Sony OLED kijelzőjét is dicsérik, hogy nappal is jól látni. Nekem valahogy mindenben a Sony tűnik jobbnak, de amelyik neked jobban bejön, azt vedd meg. Amúgy az általam legutóbb belinkelt videóba belenéztem, korrektnek tűnik, kb 10 perces és végigmegy a funkciók nagy részén, ajánlom h nézd meg ha jobban meg akarod ismerni. Persze a hangzása nem derül ki belőle :)
  • Lee732
    #1042
    Ja és ne kelljen külön szoftver a zenék felmásolásához