116
Largo Winch
  • I.C.ram
    #74
    Valaki tudna kuldeni a mail címemre egy olyan elmentést, ahol pont megcsinálta (és még nem ment tovább) a kirakós játékot a monostorban?
  • fucko
    #73
    Hot 1szeru !Annyi a lenyege hogy ki kell boviteni az allomasokat es akkor mar könnyeden megcsinalod.Asszem ott a főirodaban azt csak ugy lehet megcsinalni ha a virus kezdohelye ele kibovitesz egybol 4allomast 4esre es csak aztan mesz osszeszedni az adatot
  • I.C.ram
    #72
    ICQ esetleg?
  • I.C.ram
    #71
    Segíts pls mert a kirakos szarságot elfelejtettük tegnap megnézni! :)) Kéne a mentés.
  • Sephi
    #70
    En mindgyart nekulok oszt csak megcsinalom :)
  • fucko
    #68
    Lenyomtam jeeeeee!:)
    Jo kis game volt.
  • fucko
    #67
    de meg mindig nemtom hogy kell belinkelni:(
  • fucko
    #66
    Es meg az nem is a legnehezebb hackeres resz:)
    Nemtom mer nem szeretitek sztem hot jo hackerkedni.
  • Sephi
    #65
    Meseltem ma hogy utalom a hackelos reszeket?:)) Ott vagyok a kapolnaba a hegyen es bejutottam mar vagy 10 titkos szobaba es van egy hackeres resz a fo irodaba hogy jaj. Aki azon tuljutott linkejen man be egy savet:)
  • Sephi
    #64
    ha! baratnom csinalta meg a puzzlet mert en nem tudtam:)) kicsit segyen :)))
  • fucko
    #63
    irc.extra.hu
  • fucko
    #61
    :D nemtom mi az a trefi:))))
  • fucko
    #59
    ircen vagyok csatt.hu szobaban
  • fucko
    #58
    Jah bocs azt nem lehet visszanezni csak a hoszzuakat.Mind1 az tortent hogy a puzzle alatt kinyilt egy kis fedo es az volt bele irva hogy:AXIO(ami egy codenev)es ezutan egybol repult vissza new yorkba.
  • fucko
    #56
    Majd nezd vissza a videot mer ahogy a puzzle sikerult bejott egy video es mar nem tudtam menteni new yorkig:)
  • fucko
    #55
    Huh de jo kis hackerkedes volt most,mosma 2 virus jon 1szerre:))
    Kuldom a filet.
  • fucko
    #53
    Hogy kell ide kitenni?Meg nem csinaltam ilyet:)
  • fucko
    #52
    SIKERULT!!!!
    :DD
    Nekialltam es sikerult 5perc alatt,ekkora makot:))
  • fucko
    #49
    Max olvass mar vissza kicsit es rajossz hogy nem vagy 1edul:))
    Most versenyzunk hogy ki csinalja meg hamarabb,igaz nem beszeltuk meg de aki a leggyorsabb az ügyes:)
  • fucko
    #47
    a pap nevet kell belepkedni:)a biblian van a neve
  • fucko
    #45
    vki segitsen pliz mert megorulok ettol a szartol!!
    Sephi kuzdjel meg ne add fel en is probalkozok:)
  • fucko
    #44
    Sephi ejjej:DD
    Ense birom megcsinalni mindig 1 hibadzik bassza meg
  • Sephi
    #43
    baszad meg de azert leirhatnad maskor hogy a szobrokat szejjel kell szedni es amuitan oszerektad oket rendesen akkor kell szepen sorendben rakni :)

    Nah en is ott vagyok annal a hulye puzzlenal! En nem ertek az ilyesmihez! nekem soha nem jon ki mindig az utolso sarok nem jon ki :(

    Ha megcsinaja valaki akkor linkeje mar be a save-et azutan pls!!
  • fucko
    #42
    en most ott jarok hogy egy puzzlet kell kirakni,utalom az ilyesmit,megcsinalta azt mar vki?
  • fucko
    #41
    Es persze valamelyik meg a baloldalara.
  • fucko
    #40
    Szal ha a szobrokat rendesen osszeallitod hogy az also es felsoresz is összepaszoljon akkor kell jesust kozepre rakni es vagy maria vagy jozsef megy a jobboldalara,aztan kinyilik egy titkos barlangbejarat oldalt,de azt majd mutatja.
  • Sephi
    #39
    Es hol kell kinyijon az ajto hmm?
  • Sephi
    #38
    Lehetoleg magyarazd mar el ertelmesen amit kerdeztem.

    Szal a szobrokat hogy tegyem be? Kozepen a kereszt tartot balra a szent anyat es jobra a konyv tartot szobrot?
  • fucko
    #37
    Ha entert nyomsz az inventoryban a kulcsra kiirja hogy valkszeg mail boxhoz valo kulcs,tehat lemesz es megnezed a postajat az envelopera megint entert nyomsz es annyi,visszamesz a lockpickeshez es vege.
  • fucko
    #35
    Fogadjunk nem fogtok rajonni mit kell utanna csinalni:)legalabbis egy darabig
  • fucko
    #34
    Aztan mar menni fog siman mer 1ertemu,csak meg kell 1 fekete kiralyno is valahonnan.
  • fucko
    #33
    Nah en is eljutottam a sakktablaig.A szobrocskak meg nem is az atya a fiu es a szentlelek,1szeruen csak jesus maria es jozsef,es ugy kell tenni hogy jesus van kozepen es akkor kinyilik a titkos ajto.
  • fucko
    #32
    A hackeres resz nekem is nagyon teccett meg a pokerezes is.
  • Crem
    #31
    Ez a játék annyira jó szerintem, hogy nem lenne utolsó ha valaki elkezdené fordítani:)



  • Crem
    #30


    Ennek a képnek másoltam be az elérését véletlenűl...
    MEA CULPA!:)))
  • I.C.ram
    #29
    Ja ja a szobrokat úgy kell, De a sakk-tábláról fogalmam sincs mit kell csinálni. Belevan karcolva a táblába, hogy Anastasie, de nem tudom mit kezdjek vele.
  • Sephi
    #28
    en is ott vagyok es fogalmam nincs mit kell csinalni :)

    ha tudod szojal:)

    gondoltam a szobrokat ugy kell tenni hogy az Atya a Fiu es a Szentleleg nem?
    De a sakkal mi van?
  • Sephi
    #27
    a sorozat meg rohadt jo:)

    Nezetek meg a neten kepeket roluk:)
    Akcio sorozat es en neztem vagy 13 reszt belole! gondolhatjatok hogy milyen elmeny ismerni a szereploket es jaccani is veluk:)) Es az a jo hogy a film stilusan alapul es ez a resze a jateknak a masodik sezonbol a 4 edik sorozatra emlekesztett! ott is a ruszki hackerrol van szo:)))
  • Sephi
    #26
    ugyertem hogy

    a jatek menete egyenlo a resindent evil stilusaval

    a jatek nagyabol ugye monkey island stilusu beszelgetos

    a verekedos reszek a final fantasyhez hasonlitanak

    Be kell vallanom hogy rohadt jo a gama! ilyen egy full akcios jatekot reg jaccotam! Imadom egyszeruen! Megvan benne a kalnd jatek fealing es kurva jok a kis hackeres reszek! Az ellob Pokereztem egy pasival:))) En meg nem tudok pokerezni oszt amig bele jottem jaj nekem de vegulis csak megvertem:)))

    Kurva jo gama!!!!!!!
  • I.C.ram
    #25
    Final Fantasy-kban is ilyen volt a combat.