116
Largo Winch
  • Neo8
    #116
    Tud valaki segíteni a tologatós jézusos puzzlenál?
  • mixk
    #115
    Tudnátok segitenni Jack házába vagyok és nem tudom mit kell csinálni gondolom a computernél kellene valamit csinálni de nem tudom a kodot valaki tudna segitenni.
  • M.A.D.
    #114
    Egyszerűen kurva jó a gamma! Én is ott tartok, ahol az előző hozzámszóló.
  • fucko
    #113
    Sajnos mar tröltem a gamet a mentesekkel 1utt,de ha nekiallsz komolyan 1szer ugyis sikerul:)
  • Cepheus
    #110
    Kösz fucko, picit láma voltam.

    Még 1 kérés.Én is elakadtam annál a szar puzzlénél(hál isten most nem csak én voltam hülye).Szóval tudnál küldeni 1 mentést.

    Köszi előre is.
  • fucko
    #109
    LOL!!
    Javaslom nyomj egy backspacet es jatsz tovabb:)))
  • Cepheus
    #108
    Hi!!

    Help kellene srácok!!Most kezdtem el a gamet,tetszik is de gond van.Amikor felveszem a kulcsot a köcsögből (a prérin asszem jack házánál)lefagy a gamma.Vki tudna 1 utána levő mentést küldeni?

    Előre is köszi!
  • fucko
    #107
    Foleg hogy mar egy kopesre oltal a vegetol es a fbios hack sikkal 1szerubb mint az azelotti:)
  • fucko
    #106
    De az is lehet hogy eleg volt hogy ha siman bereszegited a halakat,sot biztos :DDD
  • fucko
    #105
    Hat lehet hogy kiesett neked de a ragasztot es a muanyag izet kombinaltad es hozza a villat es azzal kellett kijebb piszkalni a kulcsot:))
    Ui:a salma cruzos resz telleg nem kellett volna ,vagy legalbb berakta volna neki:)
  • Sephi
    #104
    Ha vegig vittem! :) ajm da best!

    roviden :

    Kurva jo jatek szepen megcsinalva:)


    Kerdes! fucko neked nem tunt furanak hogy ott azon a palyan amikor Green- kisaszonyt megolik ott felszedsz egy ragsztot es valami muanyag izet de a egvilagon semmire sem hasznalod?:) Es meg van egy ket olyan bug a jatekban hogy nem szabadna emlitest tenni.

    mondjuk a vegen az a Salma Cruz -os jelenetet igazan kihagyhatak volna!
  • I.C.ram
    #103
    Kicsit már kezdem bánni. :))) Erre mondják, hogy hírtelen felindulásból. :)
  • fucko
    #102
    Törölted telleg?ejjte buta joszag:)
  • I.C.ram
    #101
    szááázzzzegy
  • fucko
    #100
    százzz
  • fucko
    #99
    Hat szerintem igy jo ahogy van,engem inkabb az az idetlen verekedos resz zavar benne.Pl.:milyen abszurd hogy a vegen a hajon szembetalalkozok egy nyilas faszival es ha tul kozel megyek lelo es meghalok,de ha egyszerre 4el talalkozok es fight van siman nyerek.
  • I.C.ram
    #98
    Nem értem miert nem raktak bele más logikai játékot is??? Jó jó volt meg 2-3 de az 5-6 hackeles melett eltörpűl.
  • fucko
    #97
    Es az az utolso hackeles.
  • fucko
    #96
    :DDD
    Nekem meg az a kedvencem.
  • I.C.ram
    #95
    Elegem van a sok szar hackből!! FBI-os Hack-kel már el se kezdtem szarozni kész! Betelt a pohár! Miért nem az a nagyokos Kerensky csinálja a munkát? Elvégre ezért fizetem! Mi ez ??? Hackjáték?? Úgy tele lett a tököm ezzel, hogy már törlöm is!
  • I.C.ram
    #94
    Thx!
  • fucko
    #93
    Nah kesz es megy!
  • I.C.ram
    #92
    Thx! :)
  • fucko
    #91
    Huhh lehet hogy nincs meg mert most neztem meg es sephinek is rossz mentest kuldtem,nembaj megcsinalom meg1szer:),es kuldom 5perc mulva
  • I.C.ram
    #90
    Meséltél erről, hogy neked van rögtön e hack utáni mentésed. Eltudnád küldeni?
  • M.A.D.
    #89
    Ne incselkedjetek. Nekem még nincs meg.:(
  • I.C.ram
    #88
    de azt nem értem, hoyg az elozőt (ami az ajtót nyítja) azt elsőre megcsináltam úgy, hogy még az "increase weight"-tet sem használtam. Ezzel meg próbálkozom már vagy 4*-re.
  • fucko
    #87
    Hat egy nyaklanc van kint a laptopos szoba elott,amin mar nem mehecc be.
  • Sephi
    #86
    egyszeruen csalogasd a virust!!!

    fucko milyen nyaklancot?
  • fucko
    #85
    Nah az is egy olyan resz ahol nem szabad 1bol a fileert menni,hanem inkabb a virus kiindulopont ele es 4es mezoket kell ott csinalni,aztan meg sok helyen csinalj 4est.
  • fucko
    #84
    Ha mesz lefele a maria kocka mellett le lehet tenni a nyaklancot aztan a ming vaza törik es kesz.
  • I.C.ram
    #83
    Az a "mindenhol-egy-pont" hack kifogott rajtam! :/
  • I.C.ram
    #82
    Nem vettem észre azt a könyvet.
  • I.C.ram
    #81
    Köszi de már sikerült, pont most jutottam tovább.
  • Sephi
    #80
    Nah nezz csak korul mert van ott meg egy konyv :))


    Egyebkent en mar visza is tertem a szigetre es most nyirom a bandat de amiutan leutottem a hapekot a szoborral aszutan nem tudom egyszeruen hogy hova ko menni. pls help!
  • I.C.ram
    #79
    Srácok mi a francot kell csinálni a monostorban? Ott vagyok, hogy mar szereztem egy könyvet a Balkáni Háborúkról, be israktam a helyére (Kelet európai történelem). Hallom azt a kattanást azt csá... Csak egy lépést mondjatok el a többi szeretném kitalálni :)
  • Sephi
    #78
    hehe:)) majd megcsinalom de koci :)))
  • fucko
    #77
    Nah elment!
    Sephi neked meg ha meg kell a monostorbeli uccso hekk utani save akkor az is megvan,elküldöm.
  • fucko
    #76
    Megvan!Kuldom is
  • fucko
    #75
    Nekem megvan csak van meg rajtakivul vagy 5mentes es nemtom kivulrol melyik az:)de megprobalom