529
Final Fantasy 10
  • Rincewind
    #329
    Pedig úgy kell! Bal kezedbe fogod a kontrollert, a jobb tenyered pedig ráhelyezed az analog karra és, mintha "gombócot gyúrnál" eszméletlen gyorsan körözöl a kezeddel. Én így kilencest tudok elérni általában.
    Az egyetlen baj ezzel, hogy eléggé kontrollergyilkos... :P
  • Harrey
    #328
    Lulunak az overdriveját hogy lehet sikeressé tenni? Már elég soxor probáltam, minden féle joyrángatást, de nem jöttem rá hogy többszörözödik a cucc. Pl a legeredményesebb eddig a jobb stik észnélküli körbekörbe mozgatása volt, de igy sem értem el 2-3nál többet.
  • barret
    #327
    És a zene alatta, az swm semmi!!!
  • Sephi
    #326
    Hoppa! akkor valami baj lesz mert en Dark Ifrit -nal kihoztam Yojimbotol a Zanmato-ot es megsem olte meg!
  • duc
    #325
    Dark Yojimbot is kettévágta! De sajna csak elsőre, ugye vele 2x kell megküzdeni.
  • aabyssx
    #324
    Én a dark aeon-okat (valefor-on kívül) Zanmato-val nyírtam ki. Ha adsz neki 15.000,- Gil-t (igen, tizenötezer Gil-t) akkor már jó esélyed van rá (kb. 20%), hogy csinálja. Talán a Masamune is segít benne.
  • Sephi
    #323
    Hehe teccet? :)

    Mennyit adtal erte neki oda?
  • Rincewind
    #322
    Igen, azt már csinálta, csak névről nem ugrott be.
  • Sephi
    #321
    Zanmato - a jatekban akarmilyen ellenfelet (kiveve dark aeon es Jecht) egy hasitassal kinyir.

    Legerosebb tamadas a jatekban szvsz. Eleg nehez az elejen kihuzni belole de ha jol megfizeted akkor mar 1 Gill-ert is mecsinaja. Altalaban 350.000 Gil-ert csinalta nekem elsore.
  • aabyssx
    #320
    Yojimbo ~kettéhasító~ támadása.
  • Rincewind
    #319
    Nem, ő ki?
  • aabyssx
    #318
    Zanmato-t láttad már?
  • Rincewind
    #317
    Lol, én arra már az elején rájöttem. :D

    Viszont gyerekek ez a Yojimbo aeon valami kurva feelinges. Ahogy lassan kijön a fák közül, ááá..., rohadt jól néz ki! :)
  • Sephi
    #316
    Van mar neked olyan Haste hogy mindekire egybol hat? Szvsz a FFX egyik legjobb magiaja a Haste.

    Rince megtanultad ugye hogy mire jo a jobb felso sarokban az a arckepes diagram?

    Mert en a jatek vege fele fogtam bazdmeg fol hogy mire jo... erosen konnyebb lett volna a jatek nemdebar ?:)
  • aabyssx
    #315
    Érdemes. Ott azonnal eldöntheted, hogy ki, melyik irányba kezdjen fejlődni.
  • Harrey
    #314
    Szerintetek második játszásra érdemes expert sphere griddel nyomulni?
  • Rincewind
    #313
    Végül is másodjára sikerült. Az volt a titka, hogy használni kellett Tidus Delay Attack-ját plusz Haste a party tagokra. Így voltaképpen alig ütött, még észbe se kapott és már megfeküdt. :)
  • Sephi
    #312
    Jaja a Seymour csatakba az Aeon-ok remek pajzsnak bizonyultak :)
  • Devla
    #311
    Altalanos megoldas: tanuld meg pontosan mikor hasznalja azt a tamadast es idezz aeont kozvetlen elotte, hogy az nyelje el. Ha mar csak 15k hpja van akkor akar megidezheted -az elozoleg overdriveolt- bahamutot is, ha nem rohantal vegig a jatekon akkor 20-25k korul mar siman sebezhet a mega flareje.
  • barret
    #310
    Gyorsnak kell lenni,ne hagyd őt támadni!Negyedszerre lenyomtam.
  • Rincewind
    #309
    Ja, hülye vagyok, self destruct-ot nyomtam véletlenül. ^.^
    Most viszont a köcsög a Seymor-al nem boldogulok. Le tudom verni 15k körülre, de ott mindig benyomja azt a mega támadást és senki nem éli túl. Mi francot lehet ellene csinálni?
  • Rincewind
    #308
    Amikor Khimarival küzdök a két ronso-val, megnyerem a csatát és mégis Game Over-t ír ki a gép. Mi a trükkje?
  • Devla
    #307
    Meg annyit, hogy minden ellensegnek van egy Zanmato szintje, ez ugyanolyan tulajdonsag mint a HP, stb. Ez foellensegeknel magasabb, asszem 1-5ig terjed es ezzel a szammal elosztja az eselyed hogy Zanmatot hasznaljon Yoji.
    Igy viszonylag nehez pld dark aeonok ellen bevinni, de nekem mar volt tobbszor is hogy fizetes nelkul magatol lecsapott egyet amint megideztem.
  • Devla
    #306
    Van osszefugges, de hatvanyosan no a befektetendo penz. Egeszen pontosan a 2 hatvanyai szerint, tehat 10 pontot ad hozza a veletlenszeru dobashoz ha 1024 es 2048 kozotti gilt aldozol ra. En mindig 1030 gilt koltok ra, azert, mert ezt egyszeru beallitani es viszonylag hatekony is.
  • Sephi
    #305
    Ha jol bedreszirozodd yoji-t akkor mar 1 GIL-ert is megcsinaja nekem a Zanmato-t :)
  • barret
    #304
    Semmi összefüggést nem találtam a pénz mennyisége,és az ütés erőssége közt...Tán kevés pénzem volt?
  • Gnome
    #303
    Egyebkent sztem majd hagyd a legvegere yoyimbot...eszmeletlen komplex harcrendszere van pl minden tamadas penzbe kerul..etc....szal majd a legvegen amikor lessz majd par milliod..igy gondoskodtak rolla hogy ne und bem a jatekot a vegigjatszas utanse.
  • aabyssx
    #302
    A legesleget válaszd! Háromszor ajánlj a kért összeg felénél 1 Gil-el többet majd az utolsót fogadd el! Kb. 197-200 e Gil-ért a tiéd Yojimbo.
  • Rincewind
    #301
    Köszi, egyekszem, csak még 200k hiányzik, annyit meg elég gáz összevadászni, de majd valószínűleg eladok csomó felesleges dolgot.
  • Devla
    #300
    Elvileg ugyanazt csinalja mindharom valasz, de az ar valtozik.
    Ha jo valaszt adsz neki (fejbol nem tudom melyik a legjobb), es alkudozol (kevesebbet igersz mint ker) akkor le lehet szoritani 200-210k gil korulire az arat. Egyebkent mindenkepp szedd ossze a penzt, megeri!
  • Rincewind
    #299
    Helyesírási hibákat nézzétek el, gyorsan írtam... :P
  • Rincewind
    #298
    Lenne egy kérdésem:
    A puszták után, mikor lemegyünk a híd alá van ott valami barland "cavern of the stolen faith", ha jól emlékszem. Miután megültük Lulu volt summoner-jét lesz egy leközött csóka. Itt lesz 3 választásunk. Én az elsőt választottam és fizetnem kell 300k Gil-t, hogy megkapjak valamit. Kérdésem az volna, hogy mit csinál a másik két válasz és melyiket érdemes választani?
  • Sugam
    #297
    a végén azt a főellenséget a csajt ti hogy
    nyírtátok ki egyszerűen?
  • barret
    #296
    Én meg nem akarok veled vitatkozni,de van akiket ez érdekel! Béke veled.
  • Sephi
    #295
    Lehet felreertetel engemet. Semmi kedvem a jatekmenetrol beszelni nem maga a storyrol ami ugye nem mind1. Most en nem fogom veled megbeszelni hogy hol van egy targy vagy hogyan kene megolni Ifrit-et meg ilyenek.
  • barret
    #294
    Egyáltalán tetszik neked egy játék is? azonkívül,hogy (kivégzed) őket!!! Mindenkinek lehet kedvenc sorozata, de van aki a "legjobbat" választja! Pl én.
  • aabyssx
    #293
    "Ha mar egy jatekot fullosan vegig vittem nem igazan van mar kedvem beszelni rola"

    Mégis benézel ide?
  • Sephi
    #292
    Hat meseld el nekem akkor hogyan kell meg felfogni :)
  • barret
    #291
    Final fantasyt nem egy Játékként kell felfogni!Good,besser,best,now and forever ennyit tudok hozzátenni...
  • Rincewind
    #290
    LOL!!! :D