529
Final Fantasy 10
  • Yurij
    #369
    Magic Urn???Ez egy varazs bödön van benne egy olyan lény mint ami Lulánál van.Nyomtam rá egy scan-t addot valami staminat de utána bármitt csinaltam ki irta hogy Vesszély és felrobant és igen csak le tápolta a embreimet.Én ott találkoztam velle ahol Yujimbot felvetem a barlang rendszerbe.
  • Yurij
    #368
    Nekem a HOLY varazslat is bevált a yunalesca-nál.Legyöztem most kell repkednem a léghajoval,és tápolni.Van valami jo hely ahova érdemes elnézni??
  • Sephi
    #367
    Ott vigyaz hogy legyen nalad Anti-Zombi cucc es legyen neked Reflect magiad hogy sajat magat Zombiza le majd gyogyitsad :)))
  • Yurij
    #366
    Mi a tehendö a Magic Urn-al??Nyomtam rá egy scan-t addot egy valamilyen stamina-t mar nem emlékszem én is a Yunallesca-val szenvedek.
  • rrroka
    #365
    Csinált egy meghajlást azt annyi, de nem világított mármindegyik és semmi se történt. bár utána néha betámadott egy kaktusz amit ha leütüttem kaphattam volna vmi, de leütöttem és nem kaptam...
    megin bénázokérzem... :))))
  • barret
    #364
    Miko' világit,négyzetet kell nyomni asszem...
  • rrroka
    #363
    A villámos fensíkon a kaktuarral díszitett "a strange stone" sziklákkal van vmi teendő?
  • rrroka
    #362
    Szerintem is :))))
  • Rincewind
    #361
    "Elviszem a memokártyát a boltba és kipróbálom?"

    Például ez egy jó ötlet.
  • rrroka
    #360
    szerintetek ha veszek egy gyári FFXet, akkor a kopi FFX mentéseim menni fognak?
    vhol olvastam, hogy van EU verzió, meg platinum, de most honnan tudjam melyik fog müxeni...?
    Elviszem a memokártyát a boltba és kipróbálom? :))))
  • Rincewind
    #359
    Nem voltam, mert nem jutott rá idő. Úgyhogy továbbra is nyitott kérdés marad sajnos. :)
  • Seth
    #358
    na?
  • Rincewind
    #357
    Ok
  • Seth
    #356
    Majd kiderül ha odaérsz :)
    Majd azért dobj egy üzit, hogy mi a helyzet oksi? Kérdezd meg hogy még mindíg ugyanaz-e a telcsiszám meg a mail cím,mint ami a PS GURU hátuljában volt(Yuna bébi van rajta:)
  • Rincewind
    #355
    Lol holnap akarok oda menni. Jó lenne, ha még ma kidrülne, hogy egyáltalán megvan-e még az üzlet. :)
  • Seth
    #354
    Valaki aki Pesten lakik:
    és ismeri a Game City-t(a Gömb utcába)nem tudja-e,hogy még megvan e az üzlet, mert onnan akarok FFX-et rendelni,de se a telefonra se email-ra nem reagálnak....??????!!!
  • Devla
    #353
    Nem tudom fejbol... keress ra egy faq-ban. De ha a customize-ban nem jelenik meg a zombieproof, akkor nincs ilyen item nalad. Altalaban a proofot ado cuccok eleg ritkak, lopni kell oket vagy az arenakban kapod x monszta osszeszedeseert.
  • Rincewind
    #352
    Mik ezek?
  • Devla
    #351
    De lehet, csak ritkabb osszetevokbol.
  • barret
    #350
    Én egy karaktert hagytam zombie állapotban,és a többiekkel osztottam a "pofonokat" Ez a taktika bevált!
  • Rincewind
    #349
    Igen, csak hirtelen nem kapcsoltam. Na mind1, most gyorsan megnéztem, de nem lehet tökéletes zombie pajzsot csinálni, csak olyat, ami néha-néha kivéd egy zombie támadást. ·-·
  • Devla
    #348
    Hat a customize menuben, ahol a fegyvereket/pajzsokat tudod felvertezni magikus kepessegekkel. Yunalescanal mar reg megvan Rikku, nem?
  • Rincewind
    #347
    Ez a zombie pajzs lesz a kulcs. Van pár holy water-em, de hol és hogyan kell ebből pajzsot csinálni?
  • Devla
    #346
    Ugy tudom, hogy holy water egyreszt gyogyitja a zombiet, masreszt lehet belole antizombie pajzsokat csinalni. A legtobb boltban kaphato, de eleg draga mulatsag 3 pancelra valot venni belole. A masik megoldas, hogy tapolj egy jo adagot amig az elso ket formajaval elbansz aeonok nelkul, a harmadiknal meg idezz a harc elott overdriveolt aeonokat.
  • Rincewind
    #345
    Kell egy kis help, mert nagyon elakadtam.
    A játék vége felé ki kéne nyírnom Yunaleska-t. Ez megy is egészen a harmadik alakjáig, de addigra már halott minden eon-om, és annyira le vagyok ütve, hogy nem húzom sokáig. Főleg ez a buzi zombie kavar be nagyon. Kellene valami stratégia, hogyan lehetne kinyírni. Bár már az is segítene, ha lenne valami dolog, aminek a hatására elleneállok a zombie-nak, mert az a legrosszabb az egész harc alatt.
  • rrroka
    #344
    nálam 4-1re majd 5-1re szívtunk ki, furcsáltam is. akkor nagyon béna vagyok. dehát a védekezésbe nem is tudtam beleszólni! mindenkit lebrékeltek, azt besomták, nálam meg folyton elpottyantották a labdát és az ellenség kapusa meg ugy védett mint egy császár :)
  • Devla
    #343
    En siman megnyerem mindig. Sokat segit, ha anno a hajon megtanultad a Jeckt Shot skillt, nevetsegesen tapos. Ha "csak" ket vedo van ellened akkor szinte tuti hogy bemegy kozelrol a loves, el kell jatszani mindket felidoben legalabb 1x, es akkor meg ha be is kapsz egy golt akkor is nyered.
  • rrroka
    #342
    És hanyadik kontrollernél tartasz? :)))
  • Rincewind
    #341
    Egyáltalán nem nehéz, csak rá kell jönni a nyitjára. Én nagyon ritkán csinálok 9 alattit.
  • Sephi
    #340
    Eleg nehez es idegesito is....
  • rrroka
    #339
    A jobb analógot kell gyúrni? na ezt majd kipróbálom.
  • rrroka
    #338
    Hogy brébe nyertem volna, a genyák mindent benyomtak én meg max egyet... :) na mindegy :)
  • Sephi
    #337
    Lulu over-je...
  • Devla
    #336
    Valaki? Ott neked kellett volna nyerned :) Egyebkent igen, Tidus atengedi Wakkanak a helyet, hiszen neki ez az elete nagy (es utolso) merkozese, o a csapatkapitany nehogymar ne jatszhasson.

    Es nem, a tobbi meccs mondhatni lapos tehat nincs tortenete, de te valasztod ki hogy melyik ember legyen a csapatban, sot szerzodtetni tudsz masik csapatokbol jatekosokat par meccs erejeeig, de elobb fel kell kutatnod oket. Lehet uj kepessegeket tanitani az embereidnek es persze a meccseket is te iranyitod.
  • rrroka
    #335
    Ez a blitzball dolog nekemmerdek... vki nyert a döntőben, ahol wakka végül beáll tidus helyett? a save pontoknál elérhető blitzball is ennyire nehezen befolyásolható?
  • rrroka
    #334
    6 micsoda?
  • Sephi
    #333
    Nekem tobb mint 6 soha sem sikerult :)
  • rrroka
    #332
    Nagyon csúnyán veszekedtek az elején aztán meg a spoilerek... Hát hogy olvassam így vissza biztonságérzettela fórumot??? :)))
  • Harrey
    #331
    thx a helpet, akkor kezdek eddzeni és spórolni új joyra
  • Devla
    #330
    A jatek elejen az normalis. Minel magasabb Lulu magicje, annal konnyebb lesz magasabbra feltekerni a szamlalot. Tovabba meg azt hallottam, hogy 3-4re felvinni meg konnyu, de utana 4tol kezdve egyre nehezebb lesz.