529
Final Fantasy 10
  • Sephi
    #289
    Ha mar egy jatekot fullosan vegig vittem nem igazan van mar kedvem beszelni rola....
  • barret
    #288

    Upszi...
  • barret
    #287
    Igen,ő is írkál oda...De egy ember miatt nem kell lehúzni a fórumot! Több mint 7500 hozzászólás jelent valamit! Nemigaz?
  • Sephi
    #286
    Az az a forum ahol Cloud baratunk irkal? Mert akkor inkabb melozzom :)))
  • Hmuda
    #285
    Köcc, észben tartom. :-)
  • barret
    #284
    Nem vagyok ám pösze...
  • barret
    #283
    Ha esetleg infókra lesz szükséged,ne ide írj!!! ef a fórum halott...Ez a nyerő fórum.
  • barret
    #282
    Hát ja a régiYuna sokkal szimpibb!
  • Sephi
    #281
    Amen testverem... amen.
  • Hmuda
    #280
    Nem vagyok elvault PC-s (mostmár :D) de eddiggi konzolos pályafutásom alatt csak a FF-X és a NBA Street Vol. 2 tetszett. Na mindegy. Az FFX-ben még úgyis csak a 3. templom felé igyekszem, de eddig hatalmas a hangulata (mikor a videókban megláttam, hogy mi lett Yunábol az X-2-ben, hát majdnem bemostam a monitornak).
  • barret
    #279
    Bocsi,téves...Az a teleport sphere...Nekem 3 luck van,és egy embernél csak egyszer lehet ellőni.3db-azaz 3 ember.Luck+4.
  • barret
    #278
    Akkor lődd el,ha megálltál a fejlődésben!(sphere grid) új területre ugorhatsz vele!UI: azthittem,elvakult pc-s vagy...ezexerint nem teljesen!
  • Hmuda
    #277
    Akkor asszem még nem lövöm el a kis drágámat. :-)
  • Hmuda
    #276
    Köcc.
  • Devla
    #275
    Fortune sphere, az is jo ritka mint a luck.
  • Hmuda
    #274
    Kilika erdőben találtam egy Luck gömböt, aktiváltam Tidusnál, de mivel nincs kivilágítva, gondolom külön kell még aktiválni valamilyen gömbbel, de mivel? Az alap négy fajta gömb nem tudja. Mivel kell?
  • barret
    #273
    Elkaptam Tonberryt a barlangban!!!
  • barret
    #272
    nekem is csak egy hiányzik!ölenne az? még sosem láttam a barlangban,sem máshol...
  • aabyssx
    #271
    Valahol ott (egyszercsak előjön).
  • Oldern the 1st
    #270
    De, igazad van. Az hiányzik. Hol találom meg? Vagy csak harcolgassak?
  • barret
    #269
    én nem tudok írni,keresd Cheapboyt,ad olcsón eredetit,az jobb!egyébként a ps2 gamék is írhatóak.
  • barret
    #268
    Győzelem!Yunalesca negyedszerre nem bírt velem. legyél zombie,és győzni fogsz!
  • Sheltem
    #267
    Ti a ps2es játékokat írjátok? Emut ahogy jól látom nem nagyon fogok találni,de kérdésem, hogy ha veszek ps2t a játékokat tudom írni? Nagyon imádom az ff sort...7-8 at végignyomtam pcn a 8 mai napig a kedvencem és szeretnék a többivel is játszani, de nem akarok 15 rugót kiadni...Szal mi a szitu ?
  • barret
    #266
    akin rajta van a zombie,az immunis a death-ra.csak amint meggyógyultak az embereim,már kaptam ia a Mega death-ot...még dolgozom az ügyön...
  • Devla
    #265
    Hmm, ha a masodik formajanak az utolso utest aeonnal viszed be, pld bahamut overdriveja, akkor az aeon kapja a megadeathet a party helyett. Ha jol emlekszem minden aeon death varazslatokra immun, igy jo esellyel be is fejezheted vele a 3. formajat is. A masik megoldas persze death immun pancelok keszitese :) Egyebkent a megadeath fizikai tamadasnak szamit amin deathstrike van, raadasul nincs tul magas accuracyje, tehat elvileg egy kis szerencsevel nem talal el mindenkit.
  • barret
    #264
    yunalesca-ra nincs valami megoldásod?·"medúzafej" állandóan megöl...pl megadeath.
  • Devla
    #263
    Olvasd el a robot leirasat (ingame help). Csak akkor hasznalja az ejectet, ha utolso ellenfelnek hagyod, tehat azt kell leolni elsore. Raadasul ha egy emberedet kidob a csatabol az escapenek minosul, ha a masik kettot megolik akkor se lehet game over.
  • barret
    #262
    azt én is lenyomtam lazán,semmi esélye sem volt...elsőre természetesen.
  • CHEAPBOY
    #261
    Nekem az elsore ment, mekkora makom volt ezek szerint:D
  • barret
    #260
    én is szopok most...kinyirom erre,mindig ujjászületik,és még erősebb lesz...én meg veszitek...
  • Sephi
    #259
    Ismerem az erzest... egy orat kinlodtam egy foszornynel es nem maradt mar semi Item-em se MP-em de foleg HP nem volt mar. Mire a ott volt a save es elotte aszem fel centire pont amikor lenyomtam az X-szet megftamadott egy dog es meg is olt azonnal :(
  • Harrey
    #258
    Ez nem igaz wazze!!! több mint 1 óra szenvedés után (harmadjára) kinyirtam azta repkedő 32000 hpjü sárkányt a repcsi mellett, bezzeg mentési lehetőség nincs utána... Szép nagy videó, jön egy kis robot ami minden körben kirugott egy csapattagot, oszt gém over:S Kezdhetem megin előlről
  • barret
    #257
    sajnos nem olvastam el.egyszer irja ki,hogy mit kér!!! a legelsó találkozáskor...asszem valami tablet.sztem ha megkapja,akkor sebezhető lesz.ffVII-ben igy volt!
  • Sephi
    #256
    Nalam ugy volt hogy akarhanyszor jo helyen utom meg ramvag egy ajandekot :)))
  • aabyssx
    #255
    Azt nem kell/lehet capture-ölni.
    Nem Tonberry hiányzik?
  • Oldern the 1st
    #254
    Héj emberek! Help me!
    FFX-ben van egy ellenség, melyet nem tok kinyírni (pontosabban abban a dungeonben, ahol Yojimbot veszem fel van egy köcsögben egy macska vagy mi. Na azt hogyan kell capture-ölni? Már csak egy szörnyből nem gyűjtöttem be egyet sem, a többi már megvan, és gondolom ez hiányzik. A Sunken Cave-nél van legalábbis a ??? -na értitek, ugye? Thx a segítséget! ) Oldern
  • Harrey
    #253
    Guadasalam-ban vagyok, most kérte meg Seymur Yuna kezét, oszt benn van nála. Már vagy egy órája szaladgálok, meg kérdezősködök, de mindenki csak mondogattya, hogy várjunk
    Nos hogy lehetne vhogy kicsalni Yunát, hogy végre induljunk tovább?
  • barret
    #252
    http://sephiroth481.hosteur.com/018.jpg nem muszály megnézni!...gyengébb idegzetűek ne kattintgassanak!(perverió)
  • Sephi
    #251
    Es meg mondjak azt hogy semmit sem lehet tanulni egy jatekbol :)))
  • barret
    #250
    sokat kell lopni Rikkuval,akkor nem lesz nagy gond!