529
Final Fantasy 10
  • Skynet
    #409
    Hi!
    Bocsi hogy most írok ide de most kattantam rá erre a részre.:)

    Megoldható hogy a főszereplő TIDUS ne Yuna-ba hanem Rikku-ba legyen belezúgva?:))))
  • Rincewind
    #408
    www.gamefaqs.com
  • Tidus
    #407
    Helló,segítség kéne ff x el kapcsolatban:Dark Mattert mien lényektöl lehet szerezni a Dark aeonokon kívül??Mert nincs kedvem 50 meccset végig blitzezni a world championthoz.Előre is kösz
  • Tidus
    #406
    Helló,KÉne 1 kis segítség:Dark mattert a dark aeonokon kívül kitől lehet szerezni?
  • rrroka
    #405
    www.cheapboy.hu
    www.576.hu
    ezekkel próbálkoznék... ;)
  • Dant0r
    #404
    Hali!

    Vki tud mondani egy olyan oldalt, torrentet, vagy ftp-t, ahonnan elérhetővé válik számomra is ez a game?
  • Sephi
    #403
    Zanmato-nal stilusos :D
  • Devla
    #402
    Nem, azt mondtad hogy fasza :)
  • Sephi
    #401
    Aszontam latvanyos. Anima nem rosz de Zanmato Summonja vegkepp nem latvanyos :D
  • Devla
    #400
    Egyik secret Aeon közelébe se érnek :D Anima rulez, na meg Zanmato is.
  • Sephi
    #399
    Szvsz a legfaszabb sumonja Ifrit-nek es Ixion-nak van :D
  • Banyapapa
    #398
    5+3 (3 amit külön kell megszerezni)
  • fanatifo
    #397
    Hány aeon van a játékban?
  • Devla
    #396
    Úgy emlékszem, hogy csak a három titkos aeont lehet kihagyni, és Shiva meg Bahamut biztosan része a főszálnak.
  • aabyssx
    #395
    SZVSZ egyiket sem tudod kihagyni.
    Shiva-t Macalania Temple-ben, Bahamut-ot Bevelle-ben.
  • fanatifo
    #394
    És nemlehet visszamenni érte?Nekem azok vannak meg amit yuna megidézett az a 3!Bahamutot mikor lehet felvenni?
  • rrroka
    #393
    ezeket szerintem korábban kellet volna megszerezni vmelyik templomba... legalábbis shiva nekem a 2. vagy 3. volt.
  • fanatifo
    #392
    Sziasztok!A két uccsó Aeont hol kell megszerezni Shivat és Bahamutot?
  • Harrey
    #391
    Igen, erre gondoltam! Köszi! :D
  • Tio
    #390
    Hali!!

    Harrey, lehet hogy erre gondolsz: www.gportal.hu/portal/ffcenter pont most nézegetem, és szerintem egész jó.
  • Harrey
    #389
    Sziasztok! A múltkor láttam valahol egy új magyar finalfantasy oldal linkjét, de most nem lelem. Nem tudná megadni valaki?
  • Seth
    #388
    Nem akarom levadászni őket direkt Zanmatora alapozva, de kiváncsi voltam a maxolt celestial fegyverre...én hülye meg otthagytam a Sun Crest-et Yunalesca legyőzése után.
    Úgykell neki ...miért állt az utamba..:))
  • Devla
    #387
    Mielott elkezded levadaszni az osszes dark aeont gondolj arra, hogy lehet kesobb akarsz meg veluk harcolni tisztessegesen.
  • Seth
    #386
    Dark Bahamut múltidő.....szeretem Yojimbot :)
  • rrroka
    #385
    Nekem egyszer csinált counter attackból vmi fika szörny ellen zanmotot csak ugy brahiból , de azóta csak egyszer :) én 1 gilt szoktam neki adni. ezt az 1030at majd kipróbálom, arra már tellik, de amikor megvettema fickót akkor teljesen leégtem :)
  • Seth
    #384
    Olvastam de nem volt világos...:)
    Közben megint előjött ........2 darázs ellen :(
    Namondom Dark Bahamutnál legyél nagy hős Yoyo
  • Devla
    #383
    Ha fizetsz neki, akkor no ez a biznyos szam. Ha hasznalja egyik tamadasat a csataban, akkor a tamadas erejenek fuggvenyeben no. Ha hagyod, hogy meghaljon akkor sokat csokken, akkor is, ha elkuldod fizetes nelkul vagy 0 gilt adsz neki. Ha jol emlekszem, van egy alapszam amit eloszt az ellenfel zanmato szintjevel. Ezutan adja hozza ezt a kedveltsegi szamot, majd hozzaad egy szamot annak fuggvenyeben, hogy mennyit fizettel neki, vegul meg egy veletlenszeru szamot is, ez utobbi eleg nagy hatarok kozott mozog tehat nagyon jelentos, igy tortenhet meg hogy elsore hasznalja Zanmatot akar fizetes nelkul is.
    Az a szam, amit a fizetese hataroz meg a kettes szam minden hatvanya utan no. Azert szoktam 1030 gilt fizetni neki mert konnyebb beirni mint 1024et, olcso es altalaban ennyit meg meger. Tehat, ha 2000 gilt adsz neki ugyanazt a hatast ered el mintha 1024et vagy 1025ot adnal. A szam nagyjabol a hatvanykivetokkel linearisan novekszik, tehat 2048 nem ad 2x annyi pontot mint 1024. Ha jobban erdekel a tema es pontos szamokat akarsz, a gamefaqson van rola egy eleg jo leiras.
  • Sephi
    #382
    En tudom hogy tobb mint 10 gillt nem adtam neki amikor nekem megcsinalta a Zammit... masok asozngyak hogy 20000 -et is fizetek neki es akkor sem akarta. Ez attol is fug mennyit fizett neki mindig amikor elohivod. De en nem is hasznaltam tul sokat :)
  • Seth
    #381
    Érdekes módon nekem már az első csatában beadta elsőre(2000-t fizettem neki) ..azóta kb 1x láttam
    Ez csak ilyen bemutató volt vagy tényleg ilyen kiszámíthatatlan időközönként jön elő?
    Azt olvastam egy direkt erre írt FAQ-ban hogy a hozzánk való viszonyulástól függ. Esetleg leírhatná valaki érthetőbben hogy mégis mit fizetett neki és milyen rendszerességgel hogy már kevés lóvéért is mondjuk 1-4 eséllyel beadja.
  • Seth
    #380
    Bakker ez nem a Neverending Story..........
  • Sephi
    #379
    Azt nem tudom elfelejteni amikor eloszor csinalta a meg Yoji a Zammit :) Akkora pofaval neztem hihe :)
  • Devla
    #378
    Vagy ez... vagy raszansz nehanyszaz jatekorat arra hogy feltapold a partyt 99999hp/255 minden stat-ra :)
  • Seth
    #377
    Kösz majd kipróbálom...elég ritkán használtam eddig, majd rágyúrok a témára
  • Devla
    #376
    Marpedig mukodik. Minden ellensegnek van egy Zanmato szintje 1-5ig. Dark Aeonoknak ez 5, mint ahogy legtobb nevesitett foellensegnek is. Ennyivel osztja el az eselyed arra, hogy Zanmatot hasznaljon az aeonod. Tehat mindig van esely ra, max picit probalkozni kell. Nekem pld volt hogy egymas utan ket dark aeonnal is elsore bejott, igaz eleg sokat dolgoztattam Yojit es megkedvelt. Atalaban 1030 gilt adok neki, viszonylag olcso es hatekony is.
  • Seth
    #375
    Valahol azt olvastam hogy dark aeon-ok ellen nem műxik a Zanmato
  • Devla
    #374
    Probalkozz Zanmatoval. Turelem kerdese es ha hasznaltad rendesen Yojimbot akkor eleg jo eselyed van ra, hogy hasznalja ellene nehany probalkozasbol. Van pont elotte egy Save, tehat nem is kell sokat maszkalni.
  • Seth
    #373
    HELP!!!

    Legyőztem Yunalescat, de ott felejtettem a Sun Crest-et.
    Mire visszamennék érte már ott van Dark Bahamut és esélyem sincs hogy legyőzzem. Sikerült valakinek legyőznie?
    Mégha fullra turbózom az embereimet akkor se hiszem hogy túlélnének 999999-es ütést.
    Most hogy a picsba aktiváljam Tidus celestial fegyverét basszus..:((
    Ja meg Lulu fegyveréért a Thunder Plans-os kínszenvedést ( azaz háríts 200 villámcsapást egyhuzamban) megcsinálta már valaki?
    aki tudja hogy miről hadoválok az igazán segíthetne..
  • Yurij
    #372
    Értem kösszi
  • Sephi
    #371
    Pontosan.
  • Devla
    #370
    Ha jol emlekszem meg kell utni az egyik szemet, ha eltalalod a jot akkor ujra amig el nem fogynak a szemek, vagy amig rosszat talalsz el. A helyesen eltalalt szemek utan ajandek itemeket kapsz.