16062
  • Boconadi
    #15862
    Suúúúper, köszi! :)
  • pedobear
    #15861
    Próbáld újra!
  • Boconadi
    #15860
    Download not available
  • pedobear
    #15859

    Live For Speed Car Pack Big
  • Boconadi
    #15858
    tess
  • Ombika
    #15857
    Linket a bombihez please :-) thx
  • Boconadi
    #15856
    Ujra elővettük az LFS-t kb másfél év után :)

  • Misi az ezredes
    #15855
    Ebbe mi a franc az S3?
  • Korrozioallo
    #15854
    Sziasztok! Eladóvá vált egy S2-es account! Ára 5000 HUF. Akit esetleg érdekelne küldjön privátot! Köszi! üdv :)
  • LovaszPeter
    #15853
    leteszteltem az S3-at :)
  • LovaszPeter
    #15852
  • pedobear
    #15851
    Netkar Pro március 1-ig akciós áron van 4.99€ a 19.99€ helyett.

    http://www.netkar-pro.com/main/index.php?option=com_content&view=article&id=112&Itemid=54&lang=en
  • Bekalolz
    #15850

    Első és utolsó alkalom, de muszáj volt :DD Azt gondoltam egyszerűbb lesz.
  • R0zs0máK
    #15849
    Nincs vele semmi baj, csak n+1. dábtep lfs drift videó...
  • Misi az ezredes
    #15848
    Az elején majdnem elaludtam.. DE! Amikor jött a pörgősebb rész, hát kibaszott jó! Eddigi munkáid legjobbja. Csak így tovább! Hasonló videókat még.
  • Bekalolz
    #15847

    Első LFS videó tőlem 2013-ban. :D
  • pedobear
    #15846
    Rakd újra a gépet!
  • Prot3in
    #15845
    Router nincs, vírusirtó nincs, tűfal sztm engedi.
  • spank309
    #15844
    Srácok, nem tudtok olyan kormányt XFG és XRG-hez minek a közepén van egy sárga csík? mint a rally kocsiknak kb. hogy középen áll. Régebben úgy nyomattam és nagyon megszoktam de a régi linkek és oldalal már nem működnek. Megköszönném akinek megvan.
  • Alexease
    #15843
    Nem bannoltak vagy valami hasonlo?!:) Router, tuzfal, virusirto?
  • Prot3in
    #15842
    Letöltöttem egy teljesen új klienst. Nem csináltam rajta semmi át alakítást csak skint tettem át. Igen regelve vagyok és be vagyok jelentkezve játékba ...másképp nem tudnék szerverre csatlakozni..
  • kifli
    #15841
    Az hozzászólásod látható, ha valaki tudja a megoldást segíteni fog biztos. Sajnos így ennyiből nem nagyon lehet kideríteni mi a gond.

    Tölts le egy teljesen alap mindenféle modolás nélkülit a weboldalról.
    (setups mappát átrakod, esetleg skinst, és festések és autó beállítások megmaradnak)

    Nemtudom mennyire kérdés, hogy liveforspeed.net-re regisztrálva vagy-e, és bejelentkeztél-e vele a játékban....
  • Prot3in
    #15840
    Segítsetek már :o
  • pedobear
    #15839
    LFS Car Pack
  • Prot3in
    #15838
    Pls segítsetek..
  • pedobear
    #15837
    ilyen kocsi lesz má?
  • Prot3in
    #15836
    Sziasztok. Frissítettem klienst de még most se enged be szerverre :S. Azt írja hogy hiba a szinkronizáció betöltése közben. Vagy szinkron hiba a hoszt al :S. Nem tusom mit csináljak, légy szíves segítsetek.
  • hezi
    #15835
    http://www.lfs.net/?page=downloads
    Válassz egy mirrort, aztán keresd meg a download gombot.
  • Prot3in
    #15834
    De nekem ott se kérdez rá :S. Be tudnád linkelni hogy melyiket kéne leszedni ? Nagyon megköszönném.
  • kifli
    #15833
    szerverre lépésnél kérdez rá, esetleg szedd le a legfrisebbet az oldalról
  • Prot3in
    #15832
    Sziasztok. Tudnátok segíteni kliens frissítésben?
    nekem nem kérdez rá indításkor :S. A játék DEMO
  • Leo 1991
    #15831
    szevasztok
    egy kis help kéne nekem
    Logitech Momo kormányt szeretném beállítani úgy hogyha elkezd csúszni az autó akkor ne szűnjön meg a terhelése
    aki tud egy beállítást vagy tud ilyen oldalt az szóljon pls
    előre is kösz
  • passatgt
    #15830
    lfs projektből már nem lesz semmi, szóval ne számíts rá
  • pedobear
    #15829


    ilyen kocsi lesz?
  • precise
    #15828
    Az is baja lehet, hogy közben a többiek elég nagyot fejlődnek, laser scan, real road stb... Szarabbat gondolom nem nagyon akar kiadni egyedül meg nem tud lépést tartani.
  • GPx8
    #15827
    Ezzel nem lenne semmi gond, az Lfs a mai napig etalon.
    Az a baj, hogy nem tudja/akarja eldönteni, hogy mi legyen. Nem írja azt, hogy kösz, befezetem. Így pedig sok embernek "tartozik", hiszen annak idején úgy vettük meg az S1 és S2 részt, hogy lesz S3 is, de soha nem mondta, ogy nem folytatja. Csak azt, hogy majd ha kész lesz, akkor kiadja.
  • Timbu
    #15826
    Nem semmi, hogy ennyi idő után is ennyire sok rajongója van az LFS-nek, és még mindig nem született olyan vetélytárs, ami egyértelműen legyőzte volna. Azonban mostanság annyi szimulátor van készülőben, hogy szerintem ez csak idő kérdése...

    Úgyhogy, ha ennyire nem foglalkozik vele, akkor nem értem, hogy a motort miért nem licenszelte valakinek addig, ameddig az kiugróan jónak számított, vagy pedig miért nem teszi nyílt forráskódúvá.
  • Alexease
    #15825
    Persze, forintban igy is millardos lett (elvileg), de egy mindenkinek multiplatform programbol nem ~100E-et lehet eladni, hanem ~5Milliot;) Persze, ott a kiado kaszal sokat:P

    Igazabol nincs vele gondom. Nem tudom mennyi penze maradt, de ha a kamatokbol megel, en sem eroltetnem a dolgot, csak hobby szinten, inkabb a csaladdal foglalkozzon az ember.

    Maradandot alkotott a programmmal, tobb tizezer embert szorakoztat(ott) 10 evig;)
  • GPx8
    #15824
    Hülyeség. Így is elég szép pénzt keresett az S2-vel. Ha megcsinálják az S3-at, attól még nem kellene, hogy NFS-legyen belöle. Egyszerűen csak nem izgatja már a dolog.
  • Wlanseraf
    #15823
    Lionhead-nél vagy az elődjénél melózott:) Peter Molyneux-nál...
    bele fáradt szerintem de arról meg ő vagy ők tehetnek hogy garázsproject akartak maradni, lehetett volna embert felvenni...
    Nem esett volna a színvonal ha modellezőt meg ilyeneket felvesz.