16062
  • chilios
    #15982
    S2 accot vennék, ha esetleg valakinek van eladó kérem jelezze PM-ben.
  • Misi az ezredes
    #15981
    Igazan varom a vegkifejletet. Majd az uj Oculusal kiprobalom, ha jol emlekszem Augban fog megerkezni :) Elorendeltuk a 2-es valtozatot..
  • Alexease
    #15980
    Beindult a 3D-gepezet:) LFS 0.6E4 TEST
  • hezi
    #15979
    "We are working on updates and content which will be released eventually, some sooner, some later.
    We have not changed our business model. The plan is still to work on the updates for all licenses and release some good content for the S3 license. We can't give time estimates."

    ő még asziszi... :)
  • moonster
    #15978
  • Misi az ezredes
    #15977
    Az a gond, hogy nem érdemes mar ekkora összeget rááldozni. El van hanyagolva merhetetlen módon...
  • Alexease
    #15976
    Bocsi, de van off/warez topic (banner alatt). Aki nem hajlando tizeneve penzt adni erte, az faradjon at oda. Koszi.
  • Bekalolz
    #15975

  • MerlinW
    #15974
    Dehogy ez a főállása. Mindig is hobbiprojekt volt.
  • Timbu
    #15973
    Scawennek ez a főállása? Ennyi bevétele volt az S1/S2-ből, hogy eddig elélt belőle? Szerintem az a baj, hogy a konkurencia mára beérte: dinamikusságban, licenszekben és grafikában is lehagyták. Persze a törzsgárda meg fog maradni, csak belőlük már nem lesz akkora bevétele, mert akit elszipkázott az IR/RF2/AC, az már nehezen fog vissza-/áttérni.
  • precise
    #15972
    Elvileg Sirocco már készen van, legalábbis pár éve már kint volt valami kiállításon és működött. Akkor az az új pálya nem jut eszembe a neve, is készvan szerintem.

    A gond az, hogy évekkel van lemaradva, illetve ez a hozzáállás elég hulladék. Kell a pénz akkor hegesztek valamit a hülyéknek, nem baj, hogy évekig hülyítettem őket... Ha csak nem dob be valami brutált pl az rF2-nél fejlettebb real roadot vagy valamit akkor sok vizet már nem zavar.
  • kifli
    #15971
    ott azon megy a diskurzus, hogy már átírta dx9-be a játékot, és 3d meg occulus rift support...
    Pályákról, fizikáról, vagy autóról szó nem volt még, hogy azon dolgozott volna valamit.
  • r4f1
    #15970
    Scawen majdnem minden nap írogat a patch test forumba. Dolgozik az most szerintem rendesen az ügyün. Mer hát kell a pénz, ahogy ő is mondta.
    Igazából ha ennyi éve várunk... nekem már mind1 ez az pár hónap.(véleményem szerint idén lesz új verzió.)Új pályákra és autókra gondolom.
    Illetve ,hogy már a test patch is Directix 9-es így biztos nem fogja kihagyni azt a ziccert sem ,hogy a grafikához hozzányúljon, annak ellenére ,hogy ez a kiadott test patchekben még nem történt meg.
  • Bekalolz
    #15969
    Hát nem igazán jön az új peccs..

  • tomee92
    #15968
    Lényegében arra kértél valakit,hogy vegye meg neked a játékot.
    24 font nem akkora kiadás, magad is megteheted.
    (nyilván nem fogja senki megvenni egy vadidegennek)
  • kristóf497
    #15967
    Hali.Valaki adna egy voucher code-ot?Előre is kösz!
  • r4f1
    #15966
    Végig szoktam olvasni én is Scawen hszeit a fórumon... azért néha megérdemelné ,hogy elküldjék a ....ba egy fejtágítás keretei között. Ami a Sciroccoval megy az nem gyenge. Több ezer embert hitegetni. Most meg ,hogy felbukkant leírt egy oldalt ,hogy mit csinált eddig.Az elmúlt 3 évben azért mondhatott volna annyit ,hogy nah kis b.... ne várjátok a pályát, az autót 5 éven belül. Vagy,úgy egyáltalán.
    Naívként azt hittem ,hogy lesz még az LFS-ből valami.
    Most elkezdi erőltetni mert kevés a pénz, de közben a konkurencia nem ült a babérjain.(Nem akarok más nevekkel példálózni, de vannak elég kemény simulátorok) De ahogy ő is mondta el lehet menni mást játszani...
    Azért remélem végre megembereli magát és tényleg nekiül valamit csinálni. De hol van itt még a dinamikus időjárás...
    Apropó... Csak nekem szarakszik mostanában a multi?
    Nem olyan stabil a főszerver mint ezelőtt volt?!
  • kifli
    #15965
    grafika nem változik majd, 3d support miatt történik most is bármiféle fejlesztés ezen a téren.


    Többen írták, hogy legyen dx10-11 amire az volt a válasz, hogy xp miatt nem lesz az.
  • precise
    #15964
    "átírni dx9-re a játékot"

    2006 Novembere óta van DX10 :) de 11 is már vagy három éves :)
  • kifli
    #15963
    Volt most nem annyira rég csak fórumon. Scawen válaszolgatott egy csomó kérdésre. Eddig xp-n fejlesztett, most akar átállni, újabb visual studióra, és win7-re, ha minden igaz. Az oculus rift support miatt teszi, mert az sdk-nak frisebb vs kell és nem mellesleg dx9. Szóval új fejlesztői környezetet akarja most bevezetni, meg átírni dx9-re a játékot.
    Azt is ígérte, hogy most nekiállt megint a fejlesztésnek, szóval belátható időn belül várható gumi fizika is. (majd ha megjelenik elhiszem).
  • R0zs0máK
    #15962
    vicces, hogy 2 éve volt utoljára "rendes" progress report :D
  • Bekalolz
    #15961
    Boldog karácsonyt!
  • krisztian1329
    #15960
    Serverek
  • krisztian1329
    #15959
    A cirkálós s1 és s2 ip és port száma kéne nekem.
  • MerlinW
    #15958
    Tessék..
  • kristóf497
    #15957
    Valaki ide adná privátban a lfs s2 online?Lécci akkor jövök egyel.Üdv:Tóth Kristóf
  • moonster
    #15956
    Tudtommal nincs :(
  • krisztian1329
    #15955
    Lfs 0.6-hez van-e olyan mód amely 900-nál több objektumot lehet használni?
    Vagy valami fájlt át lehet-e írni amely többet enged?
  • krisztian1329
    #15954
    LFS 0.6E a tweak-et hogy kell használni?
  • Noctilux
    #15953
    Köszi a választ, sajna már minden ilyet végigpróbáltam. Egy darabig nem játszottam, valami akkor kerülhetett rá ami bajos csak nem tudom, hogy mi..LGS 5.10 van fönt. Újratettem többször, beállítottam a profilerben mindent, ahogy találtam (overall 101%, a többi 0)úgy sem jó. Ha a centering springet bekapcsolom, az érződik játékban is,de azon kívül semmi. Ha nem muszáj, emiatt nem tenném újra a rendszert.
  • kifli
    #15952
    nyomkodd a "." gombot, és bal felső sarokban az erő %-nak el kell kezdenie nőni.
  • Noctilux
    #15951
    Uraim! Valaki tud megoldást a "mindenben van ffb-m csak LFS-ben nem" problémára? W7 64 és DFP a kormány. Nemrég olvastam, hogy a visualc++ redist.-ek kavarnak be és ha leszedem őket jó lesz. Nem lett jó..
  • Bekalolz
    #15950
    Ez az LFS már halott dolog.. Sok lenne benne amit kurvára kilehetne hozni, de így felejtős.. Utóbbi 1 évben inkább áttértem rF-re mert több benne a lehetőség.. Azért még néhány LFS vidi is kicsusszan :D


  • hezi
    #15949
    idézet lfsforum-ból:

    chris_uk:
    "Can i just ask... Why are you pissing about with 3d support when there are far more important things you should e working on? "

    Scawen:
    "no"

    A 2 új pálya is kitalált pálya. De már azon morfondírozik, hogy át kéne rakni DX9-be.

    precise-nek lesz igaza. Kezeltetnie kellene magát :D
  • Loco
    #15948
    Vicc. Semmi nem lesz ebbol.
  • hezi
    #15947
    Beindult a Scawen-gépezet, életbevágóan fontos fejlesztésekkel.
  • precise
    #15946
    Szerint Scawen a nagy gazdagságban rászokott valami drogra, és amikor van pár tiszta pillanata akkor posztol egy progress reportot. Mikor még tisztább volt, hosszabbak voltak ezek a tuszta pillanatok és akkor még volt ideje hálós gumit is csinálni. Először megcsinálta, 1 évre rá már csak arra volt ideje, hogy berakja ugyanazt a képet a reportjába, mostanra már csak pár sorra volt ereje.

    Van ugyanilyen ismerősöm. Nagyon jó arc volt, elég komoly sulikba járt, majd fűvel kezdte aztán beleugrott a keményebb témába. Ugyanezt csinálta. Eltűnt, telót sem vett fel, ha meg nem volt zséje cuccra akkor előadta, hogy normális, megváltozik, és most aztán kurva nagy dolgokat fog csinálni.

    Asszem elmegyek telepatikus gyógyítónak, hogy ezt így megtudtam állapítani
  • GPx8
    #15945
    Nem hinném, hogy valaki most elkezd egy olyat fejleszteni, ami 5-10 év múlva fog jól futni... Hacsak nem komplett őrült az illető! :)
  • Alexease
    #15944
    Igazabol az auto keves reszet lehet rendesen szimulalni, ahhoz analog szamitogep kellene;) Mar az is kompromisszum, a jobb cegektol, amikor fix 50-600Hz-re allitjak be a kulonfele alkatreszek mintavetelezeset/szimitasat.

    Persze a gumi a legnagyobb cumi, mert eleg sok adat erkezik, es azon az „egy” alkatreszen belul is sok a valtozo:P Egy jo atlagsebesseggel, a gumi hosszabban 10-12, szelessegben 3 ponton szamolgatva, kell vagy 1kHz kerekenkent:DD

    Vagyis igaz: „Aki megtalálja a legjobbat, az nyer”:) Vagy az, aki olyat epit most, ami 5-10 ev mulva is jo lesz, sot, akor lesz igazan jo:D
  • GPx8
    #15943
    Kunos is írta, hogy nem igazán lehet a gumi viselkedését lemodellezni. Kompromisszumokat kell kötni. Aki megtalálja a legjobbat, az nyer.