Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

streeter
#31518
jaja nekem is de nem mindig.
Ha oldalra csúszol akkor nyomj egy padlógázt és akkor elmész a palánktól szépen lassan

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

20TYA
#31517

BLUE FLAMES --> RACE PRO

plas
#31516
A városba vannak tunig alkatrész boltok??

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

20TYA
#31515
nekem már sikerült 400-ról megálnom kb. 5m-re a palánktól
a keresztbeállított autó egész jól lassul

BLUE FLAMES --> RACE PRO

20TYA
#31514
most ment el az utcánkban egy tuningolt Lada ütõs sportkipufogóval
szólnak is a riasztók

BLUE FLAMES --> RACE PRO

streeter
#31513
a pirosaknál majd az elsõ 3 hely lesz kemény. Nálam az elsõ egy kamion volt én meg egy 904LE-s lecsupaszított SD-vel mentem öszkerekessel és mégis otthagyott a picsába a buzi de végül sikerült 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

20TYA
#31512
motortuning
a váltót neked kell beállítani! próbálkozz eltalálni a legjobbat!
nem lehet egy általános váltóbeállítást mondani, mert sok mindentöl függ pl.: kerékméret, tömeg

BLUE FLAMES --> RACE PRO

bodesz
#31511
én is elkadtam a piros garázs kb 7 posztján pedig 800 lovas kocsiam vannak vmi a váltóval van 😞
segítség jó váltóbeállításokat utcaiversenyre

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

plas
#31510
Sziasztok. MOst kezdtem a játokat már a harmadik garázsnál járok de elakadtam sorra vesztem a futamokat. Hogy és hol lehet jobb alkattrészeket venni mert ami a katalógusba van az gyenge! (még turbom sincs!) Aki tud valamit légszi segítsen.

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

streeter
#31509
hiába van ilyen féked a kocsiba mert a pálya végén a palánktól 100-200 méterrõl az isten fasza se feg meg csak a palánk
Helly hó mennyi új szmájli

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

DJ RX7
#31508
huh nem sikerul többé

:3

DJ RX7
#31507
bocs a sok képért

:3

DJ RX7
#31506
hu vazzeg kiakadt a kamera ugy lehet megcsinálni hogy a kerékhez a görgövel hozzá közelitünk és a kamerát benyomjuk a kaszniba és így majd meglátjátok mi történi lesüjedsz a földebe mint ahogy az ördög a pokolba van és nem tud kilyonni és ifgy nem tudsz feljönni a föld felöl (de ha ezt megcsinálod örökre így marad mig egy új karaktert csinálsz)




:3

20TYA
#31505
Kéne ilyen fék a játékba, hogy meg tudjunk állni 500km/h-ról

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31504
uhh már megtalátam

:3

20TYA
#31503
pedig itt tele van alufelnivel

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31502
meg tudná valaki mondani hogy honann lehet leszedni az alufelnit mert itt is kerestem de nem találtam sehol ne haragudjatok hogy ilyen hülye vagyok

:3

bodesz
#31501
ja sorry

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

20TYA
#31500
Bodesz! müködik a matrica?

BLUE FLAMES --> RACE PRO

20TYA
#31499
gerx már eltalálta és kapott érte pirospontot
ez egy Nissan Skyline

BLUE FLAMES --> RACE PRO

bodesz
#31498
lanchia?bocs ha rosszul írtam

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#31497
nissan

20TYA
#31496
lehet, hogy nem a legelsõ, de

BLUE FLAMES --> RACE PRO

streeter
#31495
A képenlévõt mond meg

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#31494
pirospont,vagy fekete pont tanárbál.

#31493
a leg elsõ skyline mi??????????

20TYA
#31492
Ezt gerxtõl kérdezem

BLUE FLAMES --> RACE PRO

20TYA
#31491
Kapsz egy pirospontot ha megmondod, hogy ez milyen autó:

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31490
20TYA
#31489
láttam, nem rosszak

BLUE FLAMES --> RACE PRO

#31488
nem mered megnézni

#31487
zotya láttad a videókat

20TYA
#31486
ezt lehet módosítani:
alapmatrica

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31485
gerx gyere át egy picit.

:3

DJ RX7
#31484
Axis(240SX),Coyote(Corolla) ezt a kép autót nem tudná átküldeni mert innen nem lehet leszedniu. http://www.freewebs.com/slredlinemods/cars.htm

:3

streeter
#31483
Na ez lesz még a szép.



\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#31482
Na akkor hol kell állítani Adobe-ba az átlátszó hátteret?? Konvertálással nincs baj csak azzal a kurva háttérrel.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

M@TriX
#31481
vagy kiadhatnátok a Xi-nek is, ugyanis ott már készül egy Skyline, már elég dögös lásd lentebb, lehet segítene nekik...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#31480
loller küld át e-mailbe és feldobom erre a fórumra
e-mailem :[email protected] elég nagy a tárhej 50mb

bodesz
#31479

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

bodesz
#31478
valaki be tudná fejezni mert én már többet nem csinálok ezzel elég volt megszerkeszteni 1 életre 😊


csak még elõ kell kotornom vhonann mert cd re írtam csak nem tom melyikre

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#31477
és úgy hogy töltsétek le mert sokat kell várni

#31476
ezeket nézzétek meg

bodesz
#31474
elmentettem de több helyet foglal mint az eredeti és befagy a game tõle amikor elindul

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

DJ RX7
#31473
Axis(240SX),Coyote(Corolla) ezt a kép autót nem tudná átküldeni mert innen nem lehet leszedniu. http://www.freewebs.com/slredlinemods/cars.htm

:3

#31472
Sziasztok, leszedtem a Golf (bocs, Einwagen) kabriót, szép darab! Hátsó kerékjárat-szélesítést meg kellene oldani szebben, olyan, mint egy ötajtóson...
Viszont az LMrõl letöltött karosszériaelemek jók hozzá, fõleg a lehúzott hátsó lökõs-küszöb együttes a négy kipuffal.
A kristálylámpa sem rossz hátra!
Képeket csak belinkelni lehet, vagy feltölteni is?

TibiGrafix
#31471
Megtaláltam:
http://lm.uw.hu/php/downloads/list.php?file=http://home.comcast.net/~mvelarde/RACINGBEATPICS/brakesfinals.zip

P4 2.8 GHz, 256mb 333 DDR, Geforce FX 5600 256mb, ECS P4s5a, Win XP (szutyok)

TibiGrafix
#31470
Hali.
Valaki irja meg légyszi hogy honnan lehet letölteni azt a dizájnos féktácsát ami a 2. oldalon található skyline-on van. Elõre is kösz.

P4 2.8 GHz, 256mb 333 DDR, Geforce FX 5600 256mb, ECS P4s5a, Win XP (szutyok)

20TYA
#31469
regisztrálj 1 ingyenes tárhelyet pl:
uw.hu - 100MB ingyen
atw.hu -500MB ingyen

BLUE FLAMES --> RACE PRO