Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

20TYA
#31568
elküldtem

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31567
ja

:3

20TYA
#31566
elég a scipt mappa?

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31565
Zotya légyszíves át tudnál küldeni egy golfot az rpk fáljal eggyüt mert nics kedvem újra rakni a játékot.[email protected]

:3

streeter
#31564
Ez nem újdonság! kb. egy hete ez volt a "divat" hogy mindenki 540-el repeszt 😄

Zotya!

Szedd le az XI-rõl a Duhen Truckot és abba V8-as motor van és szedd ki belõle a .cfg fileokat meg az .rpk-t és kész 😄DDDD
De komolyan

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

DJ RX7
#31563
meikre?

:3

20TYA
#31562
köszi
valami tipp a v8-ra?

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31561
540nel repesztett már valaki?

:3

DJ RX7
#31560
már át is küldtem.

:3

20TYA
#31559
Tudja valaki, hogyan lehet Duhenbe v8-at pakolni?

BLUE FLAMES --> RACE PRO

20TYA
#31558
Legyen valaki olyan kedves, hogy elküldi nekem mailbe a következõ 2 fájlt az MC mappájából:
RL_quarterpanel_2.scx
F_grill_frame_B.scx

a címem: [email protected]

BLUE FLAMES --> RACE PRO

20TYA
#31557
DJ RX7
#31556
a drag váltot nem tudná átküldeni az [email protected] ra .Léci!

:3

DJ RX7
#31555
akkor nem

:3

20TYA
#31554
szerinted ha müködnének nem játszana mindenki velük?

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31553
ha például átrakom a Street Legal 1 a 2be az autókat azok fognak müködni?

:3

DJ RX7
#31552
és hol nem találtam sehol mert hülye vagyokez se rossz link.

:3

20TYA
#31551
xi-ról

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31550
honnan leget leszedni a drag váltót???????????,hogy 500 felett repesszek neki a falnak.

:3

DJ RX7
#31549
köszi Bodesz azért nem tudtam megköszönni mert már kikapcsoltam a gépet.

:3

#31548
Hali!

Uj vagyok errefele. Nem tudjatok, mi a helyzet a ladaval? Lattam, nagyon tetszik, es azt hiszem, tudok benne segiteni.
20TYA
#31547

BLUE FLAMES --> RACE PRO

streeter
#31546
Héj jóó

I6 Duplaturbó
Ez se sámli ha meg lesz
Only ván kíp a többi a képre kattintva




\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

20TYA
#31545
Durva a roc, de meg lehet csinálni
elöször amikor még nem jutottam el odáig azt hittem, hogy az oválpályán lesz a verseny
lehet, hogy úgy jobb lenne

BLUE FLAMES --> RACE PRO

#31544
2.8 p4 fx5900 es full grafon varosban 15 fps szal ne varj sokat. Roc-on nekem is az a gondom hogy nembirok megallni a kanyarok elott 350-rol, elso egyenesben a 2. ugrato val kb a benzinkutig repul a kocsi onnan meg mar nem birok megallni. Ha megis sikerul akkor valoszinu nekem is beleakad a kocsi valami lathatatlan izebe es cafatokra repul az egesz. Ellenfellel nincs gond, mert a kocsi 1 sec alatt 100-on van, csak nelennenek kanyarok
M@TriX
#31543
nincs 😊
a garázsba és a tesztpályán lehet lavírozgatni,.. 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Tumor
#31542
kontár kérdés😊 : van valami patch vagy megoldás, hogy a Street Legal 2 játszhatóan is fusson mondjuk egy mai átlag gépen ?
#31541
Pl. egy KRESZ-rutinpályát :-)

Vernoon
#31540
re,
a #31491 -re enis egy 1977-1980 Lacia Beta- tippeltem volna.
Most nincs gepem, epphogy netezni tudok, Kiraly a Lada, meg a tobbi cucc is.

A matricazassal vannak gondok, hiaba csinalsz jo minosegu matricat, nem minden feluleten nez ki ugyanugy, pl. teton elmaszatolt, mig az ajton tok sima. A Wranglerra meg nem is lehet rakni, a keszito is irta, hogy ismert bug.
Amugy megcsinalod PS-ben Transparentben es elmented a decals\textures\catalog\misc -be (asszem ez az utvonal) PSDt is kezel a jatek. (nem mintha nagy problema lenne elmenteni PNG-be).
Azon gondolkodom, hogyan lehetne megcsinalni, hogy a tesztpalya helyere egy altalunk irt sajat palyat betenni.

bodesz
#31539
akkor rossz a szerver

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Zetorg
#31538
nekem se megy!

20TYA
#31537
nekem nem, kiírja, hogy gond van a serverrel

BLUE FLAMES --> RACE PRO

bodesz
#31536
lol annak jó:
http://www.freewebs.com/slredlinemods/GTO%20beta2.zip

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Zetorg
#31535
és a pontiac GTO-nak nem tudod a linkjét?
nekem nem sikerül sehogy 😞

bodesz
#31534
köszönet az nincs 😞

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

bodesz
#31533
az oldalon 2 http:// van LOLS ok az oldal csinálói 😄

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

bodesz
#31532
axis:
http://members.bellatlantic.net/%7Edalabast/Furball_Axis_2.1.9R5.exe

coyotte:
http://members.bellatlantic.net/%7Edalabast/Furball_Coyote_2.1.9R5.exe


csak szarul lineklték az oldalt

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

DJ RX7
#31531
Axis(240SX),Coyote(Corolla) ezt a kép autót nem tudná átküldeni mert innen nem lehet leszedniu. http://www.freewebs.com/slredlinemods/cars.htm

:3

20TYA
#31530
megtaláltam máshol
köszi

BLUE FLAMES --> RACE PRO

DJ RX7
#31529
Axis(240SX),Coyote(Corolla) ezt a kép autót nem tudná átküldeni mert innen nem lehet leszedniu. http://www.freewebs.com/slredlinemods/cars.htm

:3

bodesz
#31528
neeeeeeeeeeeeeeeeee
roc ba utolsó verseny amikvel megnyerhettem volna az egészet és vmi megdobott a célegyenesbe és kiszakadt a motor grrrrrr 😞 😞 😞

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

streeter
#31527
Kérek egy mail címet és megy mert csak 1,04 mega

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

20TYA
#31526
nem müxik a letöltés erröl az oldalról

BLUE FLAMES --> RACE PRO

streeter
#31525
Ezen az oldalon legalol van az R5 patch meg az R5P az R5P a dragváltó szett.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

20TYA
#31524
kéne a drag váltó
légyszi küldj egy linket!

BLUE FLAMES --> RACE PRO

streeter
#31523
A V8-ast nem tudod lõni csak a drag váltót a furball félét. meg I6 I4 váltóból se mindet. Állíts az End Ration meg a százalékos faszságon és elõször próbálgasd a tesztpályán.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

20TYA
#31522
csavarhúzó és katt a váltóra

BLUE FLAMES --> RACE PRO

bodesz
#31521
LOL

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

plas
#31520
hol kell a váltót belõni???

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

bodesz
#31519
roc on nehéz már a 2.ellenfél is 😞 help a váltó ügyben pls

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)