Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ombika
#32068
Full 3d-n volt de csak hajszalnyival lett jobb,de igy is ejszaka jatszhatatlan! 😞 HArdware 2d -re raktam.

Ombika
#32067
Jelenleg Sb live 5.1 ,lehet kellene 1 Audigy?

I-NoVa
#32066
Milyen kártyád van most? Na és persze milyen hang?

Programming is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots.

M@TriX
#32065
a játék a hangkártyára is érzékeny...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

streeter
#32064
ahoz vagy a furbal féle drag vagy afurbal féle O' matic a jó mert azt lehet állítani.

Én a skylinal próbáltam de 300 fölött nõ az fps 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#32063
Erdekes nekem este ugy szaggat 200 latotav ,a tobbi csuszka alatt ugyanabban a vonalban.
TExture/shadow : LOW
Flares/headlight rays : Off
1024/768

Igy este akad mint atom!
Framet hogyan tom megnezni?
DE van 1 erzesem a vidkartya ratyi 9500 pro-ra lecserelem 8 pipeline remelem segit rajta!


Amugy Mc Gt-m van 899 loerovel ti melyik valtot hasznaljatok hozza?

streeter
#32062
Na most kipróbáltam
max cuccok 800x600 as 300-as látótáv 23 és 60-70 közti fps van. Most felnyomtam 1280x1024 minden max forgalom is 300-as latótáv és akkor van 10-25 közti fps városba.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#32061
Intel P4 2,4GHz 512 DDRam ati 9600 Pro 128megás kártya. 800x600-ason nyomom 200-as latótáv a többi maxon nappa és éjszaka se szaggat.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

M@TriX
#32060
pedig ezen menni kellene, szerintem eléggé beállítás nálad a gond, max a videókártya a gyenge pont a többi megegyezik az én konfigommal. HIGH beállítás 300m láttáv. min 30 FPS átlag 35-50... nappal/éjszaka...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Ombika
#32059
Streeter milyen felbontasban nyomod es milyen gepen?
Mert nekem 3 GHz,1 giga ram,radeon 9600 256 rammal es szaggat ,mint a .....!! 😞
Mondjuk inkabb csak este ,nappal majdnem fullon minden 1024/768-ba egsz turheto bar elviselne 1 9700 radeon szivesen! 😊

streeter
#32058
Nekem így se szaggat a játék és mot full high-on nyomom igaz forgalom nincsen. de ha van sincs baj

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32057
NE ANYÁZZÁTOK MÁR EGYMÁST, EZ NEM A GYÁLI PIAC!
Többiektõl sorry...

#32056
Nem szagggat még eléggé a game?
Bepakolsz még néhány highpoly autót az utcára, nézheted a diafilmet...
Meg lehet csinálni, de csak 4GHz felett, 2 Gb Rammal és Radeon 19200-assal érdemes...

streeter
#32055
Azt hogy kell megcsinálni hogy a kocsik az utcán is legyenek úgy mint a gyári kocsik mert nálam csak a gyári kocsik vannak meg az furball féle instalosok a többi miért nincs mert képeken láttam hogy másoknál van utcán einwagon meg minden kocsi de nálam valamiért nincsen.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32054
Grex a gyoker jelzot nem neked irtam de mostmar kierdemelted... Exvitermin-en vannak adatok es ott 12000-ig huzatjak a kocsit.
malter
#32053
csak érdekeségnek😊

4WD drag World records:

Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
6-cyl HKS Japan Nissan Skyline R33 GTR 7.671 181.98 mph HKS GT3540R (x2)
4-cyl Shep Racing USA DSM Eclipse Talon 8.769 165.97 mph Garrett T4 based and NOS



4WD drag Australian records:

Class Owner Driver Vehicle Type ET Trap Speed Induction
6-cyl www.exvitermini.com Andrej Nissan Skyline R33 GTR 8.273 167.76 mph VeilSide GT-3542 (x2)
4-cyl Tony Rigoli Performance Dom Subaru Impreza WRX 8.983 153.00 mph ??? and NOS



4WD drag New Zealand records:

Class Owner Driver Vehicle Type ET Trap Speed Induction
6-cyl Croydon Wholesalers Glen Nissan Skyline R32 GTR 8.555 165.99 mph GReddy T88-34D and NOS
4-cyl Speedtech Andre Mitsubishi EVO III 9.59 149 mph <Unknown>



4WD Pro-GTR drag records (on slicks):

Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
1st HKS Japan Nissan Skyline R33 GTR 7.671 181.98 mph HKS GT3540R (x2)
2nd Avance Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.119 171 mph MHI TD06-25G (x2)
3rd www.exvitermini.com Australia Nissan Skyline R33 GTR 8.273 167.76 mph VeilSide GT-3542 (x2)
4th Target Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.331 169 mph HKS GT-3037S (x2)
5th Garage Saurus Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.355 n/a HKS GT-3040 (x2)
6th A'PEXi Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.357 n/a IHI RX6B-TCW77LS (x2)
7th VeilSide Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.450 168 mph VeilSide GT3540 (x2)
8th Tomei Japan Nissan Skyline R34 GTR 8.503 n/a IHI RX6B-TCW77LS (x2)
9th Bee Racing Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.602 n/a HKS GT2835R (x2)
10th RS Feast Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.667 n/a HKS GT3240 (x2)



4WD drag records (on street tyres):

Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
1st Croydon Wholesalers NZ Nissan Skyline R32 GTR 8.555 165.99 mph GReddy T88-34D and NOS
2nd VeilSide Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.612 172.50 mph VeilSide GT3540 (x2)
3rd Waste Sports Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.916 162.32 mph HKS GT3240 (x2)
4th Garage Decide Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.933 n/a HKS GT3240 (x2)
5th Signal Auto Japan Nissan Skyline R34 GTR 8.999 n/a HKS GT3240 (x2)
6th Endless Japan Nissan Skyline R33 GTR 9.025 n/a HKS GT3240 (x2)
7th Garage SPL Japan Nissan Skyline R33 GTR 9.104 n/a IHI RX6B-TCW77 (x2)
8th Endless Japan Nissan Skyline R33 GTR 9.114 n/a HKS GT3240 (x2)
9th Red Zone Japan Nissan Skyline R32 GTR 9.122 n/a HKS GT3240 (x2)
10th M's Factory Japan Nissan Skyline R32 GTR 9.140 150.39 mph HKS T51R-SPL



4WD high speed records:

Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
1st JUN Japan Nissan Skyline R33 GTR n/a 383.8 km/h <Undisclosed>
2nd VeilSide Japan Nissan Skyline R34 GTR n/a 346.2 km/h HKS GT3240 (x2)
3rd Blitz Japan Nissan Skyline R34 GTR n/a 343.4 km/h KKK K5-850R
4th Pentroof Japan Nissan Skyline R32 GTR n/a 343.1 km/h MHI TD06L2-20G (x2)



4WD 0-300km/h records:

Class Owner Country Vehicle Type 0-100km/h 100-200km/h 200-300km/h 0-300km/h
1st VeilSide Japan Nissan Skyline R32 GTR 2.76 3.86 6.38 13.00
2nd Waste Sports Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.98 4.38 7.36 14.72
3rd Infini Racing Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.53 5.42 7.92 15.87
4th Top Secret Japan Nissan Skyline R33 GTR 3.01 4.42 9.35 16.78
5th GT Endless Japan Nissan Skyline R32 GTR 2.76 4.83 9.32 16.91
6th HKS Japan Nissan Skyline R33 GTR n/a n/a n/a 17.64
7th Garage Hachiman Japan Nissan Skyline R33 GTR 3.43 5.52 8.73 17.68
8th Fuji Dynamics Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.93 5.64 9.81 18.38
9th HRF Hokue Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.89 5.74 9.86 18.49
10th Autobahn Japan Nissan Skyline R32 GTR 3.54 5.87 11.36 20.77
streeter
#32052
Nagyon zsír ez a skyline pirosba feketébe meg fehérbe szerintem tök szép.

Itt meg mér nem tok url-t berakni??? Valami szar.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

malter
#32051
bammeg ez brutál szépgondolom még mindig béta,mert a replacement spoiler pl nagyon csillog(tulságosan a többi elemhez képest+1-2 bug is van a replacement elsö lámpákkal)de amugy brutál jo!!
malter
#32050
jo hirem van!!!!!!!letölthetö a skyline,csak szorakozott lehto mindenkivelmost lökte be a linket a listában megtaláljátokDownload skyline
Ombika
#32049
HAt szivesen atkuldenem de gazos lenne,inkabb Dc ++ 35 giga autos videom meg van osztva,remelem vegre megerkezik kurva ADSL-em es akkor leszedheted tolem!

malter
#32048
nem tom miért lett divat az xi-n hogy félig készitenek el verdákat,vagy nem osszák meg másokkal,nem is kinlodnák hetekig honapokig csak a saját örömömre,miért csak msn?akkor már adhatna 1 linket😞
malter
#32047
le birod te is szedni a exvitermini.com-rol rajta van az összes,amugy a skylinerol azt irták 280Le gyári állapotban,de csak azért mert japánban ez a szabály,emiatt ugy csinálták hogy brutál erös motort visszafojtottak 280le-re😉amit olvastam az ez:"600Le könnyedén kihozhato a motorbol kis modositásokkal"1000le fölé is nagyon sokan megcsinálták már,nem 1 olyan hihetetlen dolog
streeter
#32046
Rosszhírem van skacok. leállt a srác a skyline csinálásával egy ideig nem tom milyen okok miatt

Eredeti szöveg:
Hell... Skyline Project is on PAUSE. Im messing with Nfsu RSX now because ppl Think my skyline is gay. So no worries you wont get my skyline. Apology to those ppl who really waited for this car you can always contact my MSN : [email protected] and i might give you the beta.

De MSN-en lehet tõle kérni a béta kocsit.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32045
Ombika ha átküldenéd a skyline-os videot megköszönném
e-ailem [email protected]

#32044
Ombika ha átküldenéd a skyline-os videot megköszönném

e-ailem [email protected]

#32043
jah ombika te fasza gyerek vagy
PSY28 anyád a gyökér

streeter
#32042
Hehe ! 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

TibiGrafix
#32041
Hali, valaki írja meg légyszi, hogy honnan lehet letölteni a furball féle dragváltót, keresgéltem de nem találtam. Elõre is köszi.

P4 2.8 GHz, 256mb 333 DDR, Geforce FX 5600 256mb, ECS P4s5a, Win XP (szutyok)

Ombika
#32040
1. 55 meter mentem lol!
1. VAn 1300 loeros skylinerol videom ugyhogy ez igaz 0-300 13 sec errol ennyit!

#32039
Streeter: tudom, csak sajna vasárnap már nem érek rá... a legközelebbin már biztos ott leszek!

streeter
#32038
Most 1300LE magába is elég hihetetlennek tûnik számomra.
PSY28-nak igaza van oda írhatja bárki hogy 1300LE.

Vlala én is elég messze lakok kb 200-250km de oda nem egy napra kell menni hanem 2.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32037
Bocsi, duplázok.
Streter: egyelõre 18 méter a rekordom, durva...

#32036
Sziasztok!
Milyen sorrendben kell feltenni a patcheket?

NEHOGY válaszoljon rá valaki, csak azért kérdeztem, mert az elmúlt 20 hozzászólásban senki nem kérdezte meg, és úúúgy hiányzott :-)
Én is terveztem Gyõrbe mennni, de túúúl messze van... pénteken még meló, szombaton mire odaérek, jöhetek vissza...

#32035
gerx te sem vagy semmi gyerek...
Nekem az a 7800-as fordulatszan NAGYON kevesnek tunik !!!
En felteszeka netre 1 trabit odairom hogy 10000Le az mar van is ??? Nelegyel mar gyoker...
#32034
amelyik seggfej nem hisz az 1300 hp-s skylineban
azt csak sajnálni tudom mert olyan hülye de hogy azé elhigyétek itt egy honlap

streeter
#32033
Ezt nézzétek meg nagyon kész van.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#32032
Valszeg en megyek es innet jon vki? Bar kisse messze van!

12346
#32031
ebbõl csak a rendszám jön be

3Error
#32030
hmmm. csak hogy szoljon meg 1 ember...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

streeter
#32029
Nézzetek el ide itt még van egy jópár kép.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#32028
Akkor megzavarom a nyugalmat egy nagy képpel
A kép amúgy szegeden készült a tuning autó kiállításon.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

12346
#32027
ez a legjobb topic. most nézelõdtem szét, aztán áll a bál 1-2 helyen, ahova be szoktam lesni. itt meg mindig nyugi van.
mi a titok?😊

#32026
de, jó volt. 😊 mi csak a StreetFighter show végéig voltunk. kb fél 1-ig. Az idõeredményekkel nem sietnek 😊 Az I. EVO Gyorsulásin már másnap fentvolt... :|

streeter
#32025
Én spec nem voltam nem is tudtam hogy van mind1.
Hétvégén ki megy Gyõrbe a Tuning&Stereo show-ra??

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#32024
Hat en meg alig elek 2-ig gyorsulasin voltam ,ti nemvoltatok?

streeter
#32023
Mi ez a pangás megint. Tegnap óta nem írt senki

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

DJ RX7
#32022
talán megpróbálom ezt is.

:3

streeter
#32021
Ha a felninél lép ki a cucc akkor valszeg az a baj. Ki kéne venni azt a felnit vagy berakni újra vagy egy másikat.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32020
Nálam akkor szokott kilépni, ha egy szükséges alkatrész fájljait nem találja. (pölö a múltkor nekem volt egy .scx.scx nevû fájlom, ebbe kötött bele) Nálam az jött be, hogy a "racers" és a "parts" könyvtárakat biztonságimentem :-) és ha ilyet tapasztalok, visszatöltöm.

M@TriX
#32019
már tovább van fejlesztve, de azért még nem az igazi, szerintem az SLRR jobb alap modolgatáshoz...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.