Street Legal - Az Invictus játéka
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Programming is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
Én a skylinal próbáltam de 300 fölött nõ az fps 😄
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
TExture/shadow : LOW
Flares/headlight rays : Off
1024/768
Igy este akad mint atom!
Framet hogyan tom megnezni?
DE van 1 erzesem a vidkartya ratyi 9500 pro-ra lecserelem 8 pipeline remelem segit rajta!
Amugy Mc Gt-m van 899 loerovel ti melyik valtot hasznaljatok hozza?
max cuccok 800x600 as 300-as látótáv 23 és 60-70 közti fps van. Most felnyomtam 1280x1024 minden max forgalom is 300-as latótáv és akkor van 10-25 közti fps városba.
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
Mert nekem 3 GHz,1 giga ram,radeon 9600 256 rammal es szaggat ,mint a .....!! 😞
Mondjuk inkabb csak este ,nappal majdnem fullon minden 1024/768-ba egsz turheto bar elviselne 1 9700 radeon szivesen! 😊
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
Többiektõl sorry...
Bepakolsz még néhány highpoly autót az utcára, nézheted a diafilmet...
Meg lehet csinálni, de csak 4GHz felett, 2 Gb Rammal és Radeon 19200-assal érdemes...
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
4WD drag World records:
Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
6-cyl HKS Japan Nissan Skyline R33 GTR 7.671 181.98 mph HKS GT3540R (x2)
4-cyl Shep Racing USA DSM Eclipse Talon 8.769 165.97 mph Garrett T4 based and NOS
4WD drag Australian records:
Class Owner Driver Vehicle Type ET Trap Speed Induction
6-cyl www.exvitermini.com Andrej Nissan Skyline R33 GTR 8.273 167.76 mph VeilSide GT-3542 (x2)
4-cyl Tony Rigoli Performance Dom Subaru Impreza WRX 8.983 153.00 mph ??? and NOS
4WD drag New Zealand records:
Class Owner Driver Vehicle Type ET Trap Speed Induction
6-cyl Croydon Wholesalers Glen Nissan Skyline R32 GTR 8.555 165.99 mph GReddy T88-34D and NOS
4-cyl Speedtech Andre Mitsubishi EVO III 9.59 149 mph <Unknown>
4WD Pro-GTR drag records (on slicks):
Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
1st HKS Japan Nissan Skyline R33 GTR 7.671 181.98 mph HKS GT3540R (x2)
2nd Avance Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.119 171 mph MHI TD06-25G (x2)
3rd www.exvitermini.com Australia Nissan Skyline R33 GTR 8.273 167.76 mph VeilSide GT-3542 (x2)
4th Target Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.331 169 mph HKS GT-3037S (x2)
5th Garage Saurus Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.355 n/a HKS GT-3040 (x2)
6th A'PEXi Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.357 n/a IHI RX6B-TCW77LS (x2)
7th VeilSide Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.450 168 mph VeilSide GT3540 (x2)
8th Tomei Japan Nissan Skyline R34 GTR 8.503 n/a IHI RX6B-TCW77LS (x2)
9th Bee Racing Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.602 n/a HKS GT2835R (x2)
10th RS Feast Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.667 n/a HKS GT3240 (x2)
4WD drag records (on street tyres):
Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
1st Croydon Wholesalers NZ Nissan Skyline R32 GTR 8.555 165.99 mph GReddy T88-34D and NOS
2nd VeilSide Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.612 172.50 mph VeilSide GT3540 (x2)
3rd Waste Sports Japan Nissan Skyline R33 GTR 8.916 162.32 mph HKS GT3240 (x2)
4th Garage Decide Japan Nissan Skyline R32 GTR 8.933 n/a HKS GT3240 (x2)
5th Signal Auto Japan Nissan Skyline R34 GTR 8.999 n/a HKS GT3240 (x2)
6th Endless Japan Nissan Skyline R33 GTR 9.025 n/a HKS GT3240 (x2)
7th Garage SPL Japan Nissan Skyline R33 GTR 9.104 n/a IHI RX6B-TCW77 (x2)
8th Endless Japan Nissan Skyline R33 GTR 9.114 n/a HKS GT3240 (x2)
9th Red Zone Japan Nissan Skyline R32 GTR 9.122 n/a HKS GT3240 (x2)
10th M's Factory Japan Nissan Skyline R32 GTR 9.140 150.39 mph HKS T51R-SPL
4WD high speed records:
Class Owner Country Vehicle Type ET Trap Speed Induction
1st JUN Japan Nissan Skyline R33 GTR n/a 383.8 km/h <Undisclosed>
2nd VeilSide Japan Nissan Skyline R34 GTR n/a 346.2 km/h HKS GT3240 (x2)
3rd Blitz Japan Nissan Skyline R34 GTR n/a 343.4 km/h KKK K5-850R
4th Pentroof Japan Nissan Skyline R32 GTR n/a 343.1 km/h MHI TD06L2-20G (x2)
4WD 0-300km/h records:
Class Owner Country Vehicle Type 0-100km/h 100-200km/h 200-300km/h 0-300km/h
1st VeilSide Japan Nissan Skyline R32 GTR 2.76 3.86 6.38 13.00
2nd Waste Sports Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.98 4.38 7.36 14.72
3rd Infini Racing Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.53 5.42 7.92 15.87
4th Top Secret Japan Nissan Skyline R33 GTR 3.01 4.42 9.35 16.78
5th GT Endless Japan Nissan Skyline R32 GTR 2.76 4.83 9.32 16.91
6th HKS Japan Nissan Skyline R33 GTR n/a n/a n/a 17.64
7th Garage Hachiman Japan Nissan Skyline R33 GTR 3.43 5.52 8.73 17.68
8th Fuji Dynamics Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.93 5.64 9.81 18.38
9th HRF Hokue Japan Nissan Skyline R33 GTR 2.89 5.74 9.86 18.49
10th Autobahn Japan Nissan Skyline R32 GTR 3.54 5.87 11.36 20.77
Itt meg mér nem tok url-t berakni??? Valami szar.
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
gondolom még mindig béta,mert a replacement spoiler pl nagyon csillog(tulságosan a többi elemhez képest+1-2 bug is van a replacement elsö lámpákkal)de amugy brutál jo!!



most lökte be a linket a listában megtaláljátokDownload skyline
Eredeti szöveg:
Hell... Skyline Project is on PAUSE. Im messing with Nfsu RSX now because ppl Think my skyline is gay. So no worries you wont get my skyline. Apology to those ppl who really waited for this car you can always contact my MSN : [email protected] and i might give you the beta.
De MSN-en lehet tõle kérni a béta kocsit.
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
PSY28 anyád a gyökér

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
P4 2.8 GHz, 256mb 333 DDR, Geforce FX 5600 256mb, ECS P4s5a, Win XP (szutyok)
1. VAn 1300 loeros skylinerol videom ugyhogy ez igaz 0-300 13 sec errol ennyit!
PSY28-nak igaza van oda írhatja bárki hogy 1300LE.
Vlala én is elég messze lakok kb 200-250km de oda nem egy napra kell menni hanem 2.
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
Streter: egyelõre 18 méter a rekordom, durva...
Milyen sorrendben kell feltenni a patcheket?
NEHOGY válaszoljon rá valaki, csak azért kérdeztem, mert az elmúlt 20 hozzászólásban senki nem kérdezte meg, és úúúgy hiányzott :-)
Én is terveztem Gyõrbe mennni, de túúúl messze van... pénteken még meló, szombaton mire odaérek, jöhetek vissza...
Nekem az a 7800-as fordulatszan NAGYON kevesnek tunik !!!
En felteszeka netre 1 trabit odairom hogy 10000Le az mar van is ??? Nelegyel mar gyoker...

azt csak sajnálni tudom mert olyan hülye de hogy azé elhigyétek itt egy honlap
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC



A kép amúgy szegeden készült a tuning autó kiállításon.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
mi a titok?😊
Hétvégén ki megy Gyõrbe a Tuning&Stereo show-ra??
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC