Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

3Error
#32869
hogy mer pazaroljak az emberek az idejuket ilyen szarokkal, nemhogy felhasznalna a "tudasat" ertelmesebb dologra...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

streeter
#32868
Boccs de ez kell
Remo Limo

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#32867
Lambo béta letölthetõ


Letöltés

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

12346
#32866
loooool, itt reklámozza😄D

20TYA
#32865
Azt nem írtad, hogy ez egy NFU-s oldal

BLUE FLAMES --> RACE PRO

20TYA
#32863
Magyar leírásból csak ez a 2 e-book -om van:
magyar leírás 1.
magyar leírás 2.
Ha jól tudsz angolul akkor nagyon sokat lehet találni, több tízórányi videó tutorialokat.
Hamarosan veszek egy komoly könyvet és majd azt is feltöltöm.

BLUE FLAMES --> RACE PRO

Bucser
#32862
Nagyon jó kis beépített Tutorial van hozzá és esetleg tudom javasolni a Maxforums.Org -ot

Jó kis olddal itt kezdõktõl profikig mindenki elõfordul és baromi sok tanácsot tudnakl adni+ érdemes a sokkal régebbi threadeket is elolvsni.. vannak érdekes dolgok nem beszélve arengeteg jobbnál jobb renderelt képrõl...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#32861
Ezek közül a matek megvan, grafikusi érzékem még fejlõdik (7 éves AutoCad szakmai gyakorlattal, fõként térben), a türelemmel lesz a legnaygobb gond, mert sosincs idõm fél óránál többet egy helyben ülni (Barátnõ, fûnyírás, kerítésfestés, az élet nagy dolgai...)
2OTYA
Itt a gond, a megvalósításnál. Ugyanis Yottányit sem értek a 3DSMAXhez. Valami könyv, ismertetõ, howto érdekelne elsõsorban, ilyet hol lehet beszerezni?
Oops, ez off volt.
Hogy on is legyek:
Az xi-rõl leszedtem a Paintable Rims-t, és nem igazán mûxik... csak árnyalatot tesz bele, de nem fényezi át. Lehet, hogy összeférhetetlen a flip-flop effekttel?

M@TriX
#32860
nem rosszak, de mindek, jönne egy trabi és rákenõdik cseszheted 😊

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

3Error
#32859
eleg szar gepek...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

streeter
#32858
Naezt nézzétek meg. lesz majd beszarás

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32857
Hali!
Mi lett a sorsa annak a szép Suprának? Le lehet azt valahonnan tölteni?
köszike ?))
20TYA
#32856
Szerintem a matek nem olyan fontos.
Az a lényeg, hogy meg tudjad valósítani azt amit elképzelsz.
És kell egy kis mûvészi hajlam, hogy ha még nem létezõ dolgot szeretnél modellezni.
ha érdekelnek még ilyen oldalak, ez is az, de a linkeket ajánlom igazán

BLUE FLAMES --> RACE PRO

Bucser
#32855
Ehhez sokat kell gyakorolni gyakorolni gyakorolni!! Jahh megismerni kell a matematikát😊 ÉS nem kevés grafikusi érzék és türelem kell hozzá😊 Valamint nem árt, ha van türelmed pixel polygon és részletvadászathoz.. Ezek nélkül bele se kezdj...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

progeny
#32854
Thx

http://szefoo.uw.hu

#32853
Ha jól tom még nincs kész, az NSX-ben már az lesz. Hogy aztán belemegy-e másik járgányba, az scriptelés dolga.

progeny
#32852
Hellosztok! Nem tudja valaki hogy Honnan lehet letölteni v12-es motort, vagy van egyáltalán ilyen?
Elõre is köszi.

...::😛ROgeny:::...

http://szefoo.uw.hu

#32851
Anyááám... ez nem semmi. Hol lehet ezt megtanulni?
(Ezt a Glfot is kérjük az SLbe)
Vannak ám azon az oldalon további szépségek is!

12346
#32850
hopp

12346
#32849
megtaláltam a telóm is itt, bár ez pont nem a legszebb modell lett😊

M@TriX
#32848
mamám, ez nagyon király...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

20TYA
#32847
Miért lenne zaklatás?
Az a helyzet, hogy komolyabb Maxos tudás nélkül lehetetlen egy jólkidolgozott kocsit készíteni a játékhoz.
Elhatároztam, hogy magas szintre fejlesztem a tudásomat és profi szinten fogom használni. Tudom, hogy milyen nagy fába vágom a fejszémet.
ilyen szintre szeretnék jutni

BLUE FLAMES --> RACE PRO

#32846
Bocsi, tudom, hogy ez már zaklatás, de
Hogy áll a Lada?

M@TriX
#32845
Béta Lambo Ready.


"To get this car...contact me on MSN...to add me, enter this email addy: [email protected]"

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

3Error
#32844
lassan az osszes gyari gep le lesz cserelve...
skyline, bmw, etc...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

MaSzKa
#32843
M-Power Forever

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Ombika
#32842

Remelem M3-at varazsolnak belole!

streeter
#32841
A duhen már tiszta viper-es
fúújj ez így nem szép

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

M@TriX
#32840
Duhen Bodykit:

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#32839

ez csak 15%-os még...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#32838
Mellékesen jegyzem meg, hogy egy V12-es dolgozik benne 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#32837




90%-on van...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Glpetyus
#32836
Vagy ha kifagy a program 😛

Glpetyus
#32835

Bejutottam a ROC-ba,de a cabrio-s mindig kiver... 😞
Képzelem utána mi jöhet még :/
A legnagyobb ge.iség,hogy nem ment közbe ez a rohadék 😞
Ha kiesel vagy kilépsz,ba..hatod :/

Glpetyus
#32834
ehhh....

Glpetyus
#32833
Hogy-hogy ?? 😊
Csak simán kézzel 😊

Bucser
#32832
5-ik helytõl volt nálam pink Slips...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

12346
#32831
végre ezt is átnyomják ebbe😊 ez volt az egyik kedvencem az elsõ részben.

malter
#32830
a választ megadtad saját magadnak😊
SecMan
#32829
Sziasztok. Most újra felraktam a játékot, felraktam rá az összes patchet, 2.8 az utso vagy melyik, és most annyi a problémám hogy már a piros csapat 8. helyén vagyok de még egyszer sem adott PINK SLIPS-et!! Miért nem?! Ha a kocsimra felraktam minden body részt, akkor 700+ volt a prestige-e a kocsinak, de akkor sem! Nem tudjátok miért nem? Igy sokkal lassabb pénzt keresni 😞.

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

3Error
#32828
gondolom bemasolod a plugin mappaba

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

báttyó02
#32827
Mondja már el valaki,hogy hogyan kell azt a filtert betenni a zmodeler-be,mer én hülye vagyok ehez.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

streeter
#32826
Ez nem Hauler hanem Superduty Daytona És igen 904LE a nitrók amik"gyárik" benne a srác rakta bele aki csinálta a kocsit a nagy kerék meg azért kell hogy ne pörögjön el meg nem árt egy 3 sebességes DRAG váltó azt kicsit megtuningolva és kész.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32825
Kösz szépen.Igy talán már menni fog.
báttyó02
#32824
Nékem ez nem méjn!!

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Zetorg
#32823
gépröl nem tudsz linkelni!
töltsd föl ide és az UBB kódot másold be a hozzászólásba!

báttyó02
#32822
Ezt elba..tam!

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#32821

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#32820
A hozzászólás alatt van egy kép nevû gomb!
Arra rányomsz és beírod az url címet asszem!

A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....

#32819
Hali.Árulja már el nekem valaki hogy lehet ebbe a forumba képet linkelni.Kösz