Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

basta002
#33422
98...99...100%!!!!!

Lejött! 😊

..::S::L::M::..

basta002
#33421
A faszom is kivan mára azzal a szar tár.hu-val!!!


..::S::L::M::..

basta002
#33420

..::S::L::M::..

basta002
#33419

..::S::L::M::..

basta002
#33418
Na, Streeter! Nem jó, az alap windowsos töltõ nem fejezi be, go!zilla 534 bytenak írja, és azonkívül azt írja, hogy a fájl sérült. Esetleg FTP?

..::S::L::M::..

basta002
#33417
Elkezdtem újra.

..::S::L::M::..

basta002
#33416
Letöltöttem tegnap a Pontiacot, de azt írta, hogy nincs teljesen letöltve. De csak a texturesbõl hiányzik, de mégis azt kapom, hogy missing mesh! Nem értem.

..::S::L::M::..

#33415
Sziasztok!

Nemcsak nekem tûnt fel az, hogy ha teljesen új karriert kezdek, akkor a használtautókínálat minden játék elején ugyanaz? egy 1.5-ös meg egy 1.8-as CRX, a gyengébbik Golf, meg az erõsebbik (ez utóbbinak mindíg hiányzik a bal hátsó gumija).

#33414

Nekem még annyit sem csinál azonnal hibát ír ki.
streeter
#33413
nekem elindul a game csinálok új carrert és ha venni akarok kocsit akkor kilép.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33412
Ez már jó lenne ha elindulna vele a game de hát nem akar pedig lefuttattam a post-install is.
20TYA
#33411
Bocsi! a feltöltéssel volt gond
kijavítottam - a link nem változott

BLUE FLAMES --> RACE PRO

#33410
Letöltöttem de nem tudom kicsomagolni azt írja hibás
Mivel van tömörítve??
20TYA
#33409
Nem kell jelszó!TÖLTSÉTEK!!!

BLUE FLAMES --> RACE PRO

20TYA
#33408
Streeter küld1/7 a jelszót!

BLUE FLAMES --> RACE PRO

streeter
#33407
HÁta ha elindulna akkor írnék biztos. Csak valakai basszon már össze egy nocd-t az R6c-hez mert nem tok velejátszani hiába mountolom be a cd-t deamonba.


Amúgy FPS-t a fraps nevû programmal lehet mérni+lehet vele fotózni+videót felvenni.
Olyan van már ami hangot is vesz fel?

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

3Error
#33406
kicsit off, de fontos !
irjatok a hibaitokat az r6c-vel kapcsolatban, mert nagyon sok mulik rajta, es utana valszeg jon a vegleges patch.
(biztos forrasbol 😉)

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

#33405
Játék közben hogy lehet megnézni hogy mennyi az fps?????
#33404
Már nekem is 2x van fenn a game a gépemen az egyiken csak gyári pach van 1.8ig a másikba meg egy csomó minden.Hát össze sem lehet hasonlítani a 2 sebességét a gyári megy mint atom a másik meg szaggat mint atom.kár hogy így belassúl pár jó cucc miatt.
streeter
#33403
hát 15 fps-el vettem fel és álatlába 30fpsvolt felvétel nélkül. Felvételkor 20körülire ment le.
Ezt az fps-t hogy lehetne még növelni???

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

malter
#33402
elég jo😊)látom forgalmat kikapcsoltad,gondolom ezért szalad ilyen jol.motor mikor nállam kiszakad akkor inkább alt f4,lusta vagyok másikat csinálni😉
streeter
#33401
Szóval a videó

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33400
Feltöltés alatt van 😄

Jaj! VALAKI CSINÁLNO NOCD CRACKET AZ R6C PATCHEZ!!!!!!!


És egy kérdés vagy javaslat morgonak: Az all in one patchbe nem lehetne eszközölni egy kis város módosítást?? Olyan hogy plusz utak valami új autópálya. Persze ha lehet.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

malter
#33399
jöhet
streeter
#33398
jah nemsoká lesz videó a Prime-ról. 1.30 perc csak 27 mega az a baj.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33397
Jónak kell lennie mert nekem szedi. De mégegyszer a link


Ez a jetta nagyon ütõsen néz ki az tuti.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

malter
#33396
még képek rolla
malter
#33395
na ez nagyon jo lett
Tomo15
#33394
Én meg 480at a Duhenel.
basta002
#33393
Pont az elõbb mentem 410-et a Honda Civic-kel. Majd teszek képeket is, csak most sietek. Streeter! Kössz a rar-t, az oldaladon nekem 404.htm, majd nézz egy kicsit utána.

..::S::L::M::..

malter
#33392
nagyon élethü a gém,pl ha öszkerékkel rugatod+fékezel elkopnak a fékek😉viszont ha hátso kerékkel rugatod +fék akkor csak a hátulja kopik el igy utánna nagyon állat a füstöltetés mert az eleje fogja csak😊
streeter
#33391
Jah és kettesbe ha mék félgázzal és nyomok egy padlót+kormány be akkor 180fokba simán megfordul. Sõt még tovább is.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33390
Most én is elkezdtem kûdeni a csúszkálásokat a városba. Kanyarba kilincsel elõre egy 1735LE-s prime-al



\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33389
Még lehet a képen mit változtatni, de már jobb. Vagy nem?

..::S::L::M::..

basta002
#33388
A-ham! Köszke!

..::S::L::M::..

3Error
#33387
ja nem tartalmazza az omegat... az omega voltakeppen semmi csak egy par auto+par kiegeszito osszecsomagolva...
a r6c az igazi patch...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

3Error
#33386
jo(b)bulast ! 😊

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

basta002
#33385
Szar lett a kép. Majd holnap csinálok vele vmit!

..::S::L::M::..

basta002
#33384
JA! És még 1,aztán nem zavarok, mert hát én is álmos vagyok mostanában, úgyhogy megyek mindjárt aludni + beteg is vagyok. De holnap party van... NA! Emlegettetek vmi r6c-t. Ez tartalmazza az Omega patchet? Na, álmokat!!!!

..::S::L::M::..

basta002
#33383
Szóval meshes, és a címem: [email protected]

..::S::L::M::..

basta002
#33382
Nekem viszont lenne egy ON kérdésem. Van-e valakinek Pontiac GTO-ja. Ha van akkor küldje már el nekem mail-ben a mshes mappát, mert ott valami iszonyat szar az egészben. Semmi nincsen beállítva a cfg-kben. Nagynehezen találtam egyet, és abban is a vezetõ ülésen volt a motorháztetõ, a csomagtartó, a lámpák, a küszöbök...

..::S::L::M::..

basta002
#33381
Internet Explorer-ben Fájl --> Mentés másként...

..::S::L::M::..

bricsi01
#33380

bricsi01
#33379
teleport pro

malter
#33378
OFF html oldalt hogy tudok lementeni képekkel mindennel együtt?
basta002
#33377
Tudod, hogy nem vagyok grafikus!! Én nem értek a rajzoláshoz.

..::S::L::M::..

Ombika
#33376
Akkor inkabb varok veglegesre,aztan elkezdem ezzel hatha addigra mar lesznek addonok! 😄 😊

#33375
en igen, szerintem erdemes tesztelni, mert az utolso lehetosegek bug talalasara, hisz ha most nem talalunk, akkor rovidesen all-in-one patch, aztan vege a jatek fejlesztesenek...

Ombika
#33374
Ti felraktatok az uj patchet es elolrol kezdtetek?

#33373
teljesen ujra lettek irva a class file-ok, az egesz script rendszer. Igy allitolag jelentosen javult a sebesseg (szemely szerint nem tudom megitelni, mert epp most vettem uj gepet).
Viszont az eddigi osszes addont ujra kell irni...