Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

12346
#33472
mentett autók közt sincs olyan, amit kitöröltél?

streeter
#33471
Ahogy látom a nivat is enyhénelkapkodták. Tükrök szarul vannak ajtók is gatyán nyílnak lámpák is szarul világítanak meg van spoiler hozzá ami az einvagen-é de ha belõtték volna azt is akkor az pont jó lenne.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

12346
#33470
hm.. para van. én is ki akartam szedni pár autót, de így átgondolom még1x😊

streeter
#33469
Tán a HI8-as kamerát ráállítottad a monitorra?? 😄
Amúgy ez eddig is mûködött.

Az I6 methanol meg nemtom mibe van benne.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#33468
Video minoseg kemeny! 😄

Help meg mindig Methanol injectionst 6 hengereshoz hol talalom?

basta002
#33467
Tudtátok, hogy az Axisnak (Nissan 240) van fordulatszám- és sebességmérõje? Készítettem egy csodálatos minõségû videót!

..::S::L::M::..

basta002
#33466

..::S::L::M::..

basta002
#33465
Streeter! Kössz a mail-t!

..::S::L::M::..

basta002
#33464
Teljesn új career-t kezdtem...
Malternek pedig: 😊

..::S::L::M::..

12346
#33463
eladtad elõbb azokat az autókat, amiket kivettél? sztem úgy sanszosabb.

Ombika
#33462
Nekem miert nincs 6 hengerhez methanol melyik patchban van benne?

malter
#33461
persze hogy nincs,(full üres a vinyom este pakolok vissza mindent kb 60giga)de szal nem haragszok,merre is lax?
basta002
#33460
Jaj! MÉg valami. Malter! Én egyszer csináltam. MÉg Windows 98-hoz. De ugye nincs harag??

..::S::L::M::..

basta002
#33459
Nekem van egy régi Civicem, ha érdekel. De ahogy elnéztem elég gagyi. Legalábbis nekem nem tetszik egyik sem. Olyan elkapkodott semmilyen munka az ilyen. Szerintem.

..::S::L::M::..

basta002
#33458
Én próbálkoztam azzal, hogy kiveszek egy pár autót, de azonnal kilép a játékból.

..::S::L::M::..

12346
#33457
mellesleg lassan kéne a gaméba vmi direkt autó vásárlási lehetõség, mert így jópár autót soha az életben nem fogok tudni megvenni.

12346
#33456
winupdate. minden win install után ez az elsõ dolgom és egy darab üzi nincs.

STLRR
#33455
Nektek megy a Civic???Mert nekem nem!FElraktam meg1szer a gamet(2.1.9r5p)es vmi olyat ir ki hogy fatal error es nem tudja betolteni ezt meg ezt...

malter
#33454
nem jo az ad aware sem😞probáltam spyboot-al, ad aware-el,spy sweeper-el,nod norton nem talál semmit,virusleirás alapján ez blaster sasser vagy korgo féreg,letöltöttem az irtojukat semmit nem talált egyik sem ugyhogy valoszinü mérgemben leformázok mindent....csak ex találkozzak 1 olyan emberrel aki virusokat talál ki aszem most minden szo nélkül kitaposnám a belét
basta002
#33453
Tudod nekem még mindig dial-upom van, és azzal sok az a 1,53 Mb. Sõt! A lassabbak közé tertozik, DE INGYEN VAN!... (csak hát a telefon) 😞

..::S::L::M::..

basta002
#33452
Köszi. Én is végignyomtam a R.O.C-ot, mondjuk kicsit csaltam. Ha most elmesélném, akkor elég csúnyán nézne rám itt 1-2 ember... 😊

..::S::L::M::..

basta002
#33451
Ne tedd ezt velem! Nekem csak ez rpk kell!!!

..::S::L::M::..

streeter
#33450
Basta feltöltöttem a pontiacot a data-t meg rpk-t is.
GTO

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33449
Kicsit OFF
De valaki ajon valami reklámszûrõ progit, mert IE midnig behoz valami szar reklámot és ugye pláne hogy street leglozás közbe és akkor amikor 300-al mék a pályán és mondani se kell hogy mire visszalépek a kocsinak csá.
Most 2 óra alatt úgy fölbasztam magam, hogy mostmár muszály valamit szétvernem.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#33448
Nah probalkoztam csak emer 2 vagy ha mind ketto volt akkor dragabbik ugyanugy 839 lo max 911 Nm ha turbonyomast leveszem!
Nekem Furball patch van fennt es omega patch!

Ombika
#33447
Nekem 6 hengereshez nincs methanol fuel railem!

streeter
#33446

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33445
Az a gond. Mert én a nocd elõtt indítottam el a post-install-t és úgy kilépett amikor kocsit akartam venni.

Anmúgy GT2-es. Mindenbõl GT2 vagy GT III cuccok ha mind2 van akkor a drágább+methanol fuel rail és az 16:00-ra állítva.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#33444
En nem azt mondtam ,hogy nem hiszem de mind!

Milyen blokkbol csinaltad?

#33443
én is így csináltam.Talán post-install file-t hamarabb indítottam el mint a nocd-t tettem volna fel.Már nemtom.Ez talán gond lenne????
streeter
#33442
így rakd fel

2.1.4
2.1.5
2.1.6
2.1.8
2.1.9R6c
2.1.9R6c Nocd crack
és legvégül futtad le a post-install file-t.
Nekem is így ment.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33441
http://www.download.com/3000-2144-10045910.html?part=69274&subj=dlpage&tag=button ezzel probáld meg.
#33440
Akkó nekem miért nem mûködik.Csak a gyári pach-eket nyomtam fel meg azt a nocd-t ami ide volt linkelve és el sem indul azonnal hibát ír.Nálam semmi sem megy????A faxom..
streeter
#33439
Felraktam ar R6c patchet és mûködik a no cd-vel. Jó mert sokkal gyorsabb mert ugye üres a game. Csak gyári cucc és duplája az fps. Nem 25-30 hanem 40-50-60. Mostmár nekem is van egy tiszta meg egy agyom moddolt R5-ös gamem 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

malter
#33438
help!valami rohadt féreg van a gépemen és nem tom kiirtani azt csinálja hogy állandoan 100%on megyí a proci,már 2x reinstall a windows de mindig bejön ujra valahonnan,nod32 virosirtom van de nem találja norton fogja a gépet mint állat,szal nem tom esetleg valakinek ötlet?outpost tüzfal is van fönt
streeter
#33437
Aki nem hiszi járjon utánna

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#33436
En Bairen 3.6 blokk+Emer GT2 cylinder head +turbo 847 lo 840 Nm a max ami nekem most kijott a Skylinebol!?
Jah Turbo nyomas 1.12 bar

Ombika
#33435
Marmint skylinera gondoltal az 1030 loeroval?

streeter
#33434
nekem turbóal 1030 körül jött ki
a Inline-6 Performance Pack patch meg nálam nem mûxik. Mert berakok mindenbõl GT2 vagy GT III cuccot plusz amibõl van abból UG racinget és azt írja hogy nincs elég nagy kompresszió. De az I4-nél is ez van.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#33433
Turboval?

streeter
#33432
Ahoz kell a V8 Performance Pack. AMúgy meg ugyanúgy rakod össze mint a 904LE-st csak amibõl van abból UG racibget rakj ne pedig GTLE-t meg ne a 7.0-ás superchargert hanem a 750-t mert abba van a titok nyitja. Meg MC GT flywheel meg cluch kell.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33431
Streeter! MÉg valami. Van egy 1735 HP-s Primeod nem akarod ideadni a motorleírást? Elõre is köszi.

..::S::L::M::..

basta002
#33430
706 HP

..::S::L::M::..

Ombika
#33429
Nissan Skylinebol hany lovat tudtatok kihozni?

basta002
#33428
HA-HA! Jól megy a Civic!!!


..::S::L::M::..

basta002
#33427
Töltsd már föl majd légyszi, mert így nem jó. Nem egyezik a két rpk + a mappa sem, mert ami nekem van az pogto_data, amit te küldtél az pgto_data, és a fájlok is máshogy vannak címezve.

..::S::L::M::..

Ombika
#33426
Jaja nem mai! 😊

streeter
#33425
Gondolom ezt már látta egy pár ember.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33424
A nocd-rõl hallani valamit?Lesz új??
basta002
#33423
Kedves Streeter! Szeretnélek megkérni, hogy küldd el a pgto.rpk fájlt is. Köszi

..::S::L::M::..