Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#33823
bármilyen programmal csinálod, html-tudás nélkül nincs weblap.
A DW-nek viszont van beépített tippgépe, elég hasznos...

#33822
Készülõben az oldalam,legal.atw.hu címen!!!
Egyenlõre még semmi sincs fönt,de ami késik nem múlik!!!
Ja és mivel Dreamweaver-el csinálom,vki magyar leírással tudna szolgálni??(Nagyon kezdõ weblapkészítõ vagyok!!!!)
Köszi elõre is!
streeter
#33821
Ok. Majd megcsinálod ha készu van a sunset-el. Ráér

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33820
Nem, az csak egy példa volt. Majd csinálok egy képekkel szöveggel tarkított rövid leírást. Html...

..::S::L::M::..

basta002
#33819
Nem, az csak egy példa volt. Majd csinálok egy képekkel szöveggel tarkított rövid leírást. .doc OK?

..::S::L::M::..

basta002
#33818
Ox!

..::S::L::M::..

streeter
#33817
Én nem a V10-es motort akarom konvertálni hanem kocsiba akarok más motort rakni és ahoz át kell írni az rpk. filet, és azt gondolom nem a parts/engines/baiern_emer.rpk-t kell atírni.

Basta ha van még valami olyan kocsid amit úgy gondolsz hogy meg akarsz osztani velünkazt is töltheted fel a mappába.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

M@TriX
#33816
viszont a VolksWagen nagyon tuti lett, nagyon sok kieg van hozzá...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#33815
a felsõ Toyota linkje sem jó, sztem nem kellene erõltetni a nagybetûket 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

basta002
#33814
DE NEM ADOM FEL!

..::S::L::M::..

basta002
#33813
Hát, nem fog menni. Már a játékba beenged, van garázsom meg minden, de ha megkellene neki autót jeleníteni, akkor ... kilép... Nem értem.

..::S::L::M::..

basta002
#33812
Nem sûrûn dobom be a törölközõt, de ez most úgy néz ki, hogy nem fog menni, még este kipróbálok valami egészen újat, hogy nem a kocsihoz tezsem be, hanem az egész játékba, a katalógusba.

..::S::L::M::..

streeter
#33811
R5 patchel ment ugyan ez a skyline javítás.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

M@TriX
#33810
és te uat másoltad be?
6C patched van?
Ha igen akkor megtennéd, hogy elmovolod a saját könyvtárad bemásolod ezt és akkor megy simán?
Mert ha igen akkor nálunk van valahol a hiba...

jah, amúgy ALT-TAB-oltam és valami EMER cuccot hiányolt vagy mi...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

streeter
#33809
A skxline javítás nem tudom miért nem jó. Nekem mûködik de azt nem én csináltsam úgy hogy nem tudom mi baja lehet.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33808
A linket kijavítommingyárt. De R6c-s fnf einvagenbõl a partsból a motorokat ne rakjátok be mert kiakasztja a játékot mert hiányzik vagy nemjó belõle a 110GT block.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33807
Próbáltam berakni a Neont az Eclipsembe, de nem enged be a játékba. Undefined GameType: Sunset_VT. Vagy valami hasonló. De ezt csak akkor adja be, ha az rpk-t átírom. Lehet, hogy annak nem örül, hogy vagy 100-110 karakterrel több lesz.

..::S::L::M::..

basta002
#33806
Ezzel én is így vagyok.

..::S::L::M::..

M@TriX
#33805
a Golf FnF nálam nem mûködik... link
a Skyline Nickyt meg ha bemásolom, akkor a gém nem indul el...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

streeter
#33804
Felkerült pár új cucc az oldalamra.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

vki
#33803
na szal. Valamennyire világít, de az aszfalton nem látszik és mindegyik sárga színû.

ACER Aspire 5738ZG

vki
#33802
a neon benne van, meg még egy-két extra, de nekem nem mûködik a neon.
Egyáltalán megy r5-ös path-el?

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#33801
Lejött.

..::S::L::M::..

streeter
#33800
az egyfull autó amit vki-nek linkeltem be

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33799
Letöltöm én is az egész kocsit, de ugye abban benne van a neon is?? Nem csak a kaszni meg ilyenek?

..::S::L::M::..

vki
#33798
már nem kell

ACER Aspire 5738ZG

vki
#33797
Még egy kérés. egy Skyline-os mentés is kellene, mert nemtalálok sehol.

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#33796
Hát, pl.: van egy Nonusod. Van egy olyan, hogy parts/engines/Baiern_Emer.rpk Ezt fogod és szépen átírod parts/engine/vipersrt_vipergtsr.rpk-ra. Fontos, hogy a kis- és nagybetûket ugyanúgy írd, és hogy a "szóköz" nem egyenlõ a "semmivel". ez most hülyén hangzik, de a semminek 00 a kódja, a szóköznek 20. Ezt mindig vedd figyelembe. És ha rövidebb a szó az eredetinél, pl.: van Einvagen_Ishima_Duhen_Focer.rpk, és te át akarod írni mondjuk Baiern_Emer.rpk-ra akkor a bal oldali számmokal fejezd be, tehát majd szépen átírod 0000 0000 0000-ra és stb.... Ez lehet, hogy értelmetlen. De így kell.

..::S::L::M::..

basta002
#33795
Nem egészen értem mit akarsz, de most tényleg benne leszek az rpk átírásban, mert ahogy gondoltam, tényleg az rpk-ban vannak a neonok. De egy olyan nem volt, hogy neon.rpk???

..::S::L::M::..

vki
#33794
Köszi!

ACER Aspire 5738ZG

streeter
#33793
Jah a V10-s motort nem tudod valahogy convertálni esetleg ar R6c patchez??

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33792
Az XI-n van de annak szar a szervere. Majd innen szedd le kb 5 perc múlva. Most 18:05 van


Basta látom most benne vagy az rpk átírsában. Segíts nekem plz. Hol kell az rpk filba átírni a motort??? Mit keressek meg kb melyik részen?? És a számok közül melyiket kell átírni mire???

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33791
Én nem tudok segíteni neked...

..::S::L::M::..

vki
#33790
Valószínüleg én vagyok láma, de ott csak a path van hozzá, amit error készített.
Nekem maga az autó kellene.

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#33789
Köszi! Hálám üldözni fog. De melyik mappába vannak ezeke?

..::S::L::M::..

streeter
#33788
http://streeter.uw.hu Itt keresd meg.

Basta: Ugyan azon a linken elérhetõ a cumó. Hozzácsaptam az rpk file-t meg találtam egy Long_neon.tex meg egy long-neon.scx file-t és azt is beleraktam a rar-ba

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

vki
#33787
A Skyline-hoz, amiben van neon adjatok már egy linket pls.

ACER Aspire 5738ZG

streeter
#33786
R6c-re gondoltál nem?? Nekenm fentvan az R6c és mûxik. Már van hozzá pár addon is.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33785
A neon a skylineból van. néztem a meshez meg textures mappáját is de nem volt egyikbe se neonnal kapcsolatos dolog. Ezt a scripts mappából szedtem de megnézem hátha van valami. A neon.rar-hoz mingyárt hozzácsapom az rpk-t meg ha találok mást akkor azt is.
Ftp elérést majd privátba

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33784
Nekem r5c van fenn. Streeter! Ha minden jól, megy és meglsz a neon is, akkor holnap vagy holnapután felküldöm, ha azt akarod, hogy hozzád menjen, akkor kérek egy ftp belépést...

..::S::L::M::..

vki
#33783
Ja! még egy kérdés. Nektek megy normálisan a 6c-s patch?

ACER Aspire 5738ZG

vki
#33782
Ezt a neonos skyline-t honnan lehet leszedni?

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#33781
De az rpk sem hülyeség.

..::S::L::M::..

basta002
#33780
Tulajdonképpen scx-re gondoltam, vagy ptx, vagy png. Vagy valami.. Meg kellene nekem a Nonus rpk fájlja. Asszem ennyi.

..::S::L::M::..

basta002
#33779
Kössz a neont meg minden, de nem volt hozzá esetleg egy rpk, vagy valami plusz. Ha nem, akkor melyik mappából szedted ki??

..::S::L::M::..

basta002
#33778
Na, jó. Talán. Még a motoron finomítani, kell, mert szétküldi, ha egy olyan normális 2000 Le körüli van benne. Ez 1036 Le-s ezzel tökéletesen lehet menni, még a kanyarodásán állítani kell. Látod az utastérben a 12-es canistereket? azt volt a legnehezebb megcsinálni. Ja meg nem megy rá a motorháztetõ. Akarok 4WD-t. + még egy két apróság. Nekem tetszik...

..::S::L::M::..

streeter
#33777
Neon A skylineból szedtem ki. Amint kész a gép akkor jöhet fel hozzám

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33776
Hi! Ezt csináltam ma: néhány plusz nitró palack, dupla kipufogó, v10. + ha Streeter feltölti a neoncsövet, akkor az is lesz... 😊

..::S::L::M::..

M@TriX
#33775
de ez kompatiblis a 6os patchel...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#33774
Szervusztok, megrendelem az SLR-t eredetiben az eBayon, ezzel teljes lesz az eredetijáték-gyûjteményem.

Calibra már volt, a LethalModz csapat gondozásában, jó, hogy eszembe juttattad, fel kellene már tenni. DTM-verzióra gyógyír? Nem megy rá a kasztni...