Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

takraj
#33973
?????? És a CD honnan?

AMD Athlon 64 4200+ X2 CPU, 2GB DDR2 DC, ASUS HD2600XT 256MB GDDR3, Asrock AliveNF5-eSATA2+, FSP 400W

Beniboy
#33972
Te streeter neked honnan van meg a 3D MAX 4 vagy 5 ?
streeter
#33971
Pár õrült ötlet

Targatetõs Lada



Cabrio Lada

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33970
nem tom. Én Cd-rõl játszok.

..::S::L::M::..

takraj
#33969
Oszt honnan tölthetõ a 2. rész? WANADOO-n csak az 1. van fenn.... 😞

AMD Athlon 64 4200+ X2 CPU, 2GB DDR2 DC, ASUS HD2600XT 256MB GDDR3, Asrock AliveNF5-eSATA2+, FSP 400W

Beniboy
#33968
2.1.4
2.1.5
2.1.6
2.1.8
má megvan az r es patcheket hol tudom leszedni
basta002
#33967
Bonyolult, mert úgy kell, hogy 2.1.4
2.1.5
2.1.6
2.1.8
És legvégül az r6c, vagy r5, vagy valamelyik

..::S::L::M::..

Beniboy
#33966
azokar a patcheket honnan tudom leszedni? mert én leszedtem egy r6b vagy c t és nem telepitõs hanem másolós felülírós és úgy is kilép
jóvan ezt jó megaszontam
streeter
#33965
melyik patch van fent és melyik patchez való kocsit raktál be?? R5c-hez nemjó azR5-ös kocsik és fordítva. Mindhez oda van írva melyikhez melyik való.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#33964
Bocs hogy enyit Írik de "N2O-t ittam reggelire" Ja és van egy gondom bármelyik autót akarom betenni a jétékba (amit a netrõl szedtem le) bemásolom ahova kell elindítom a gamét autót akarok venni es kilép! Na ienkó mi va?
streeter
#33963
Ma kezdtem el. A héten csináélgatni fogom ha van idõm és õsziszünetbe valamikor be kéne fejezni de ez nem csak rajtam múlik hanem a többieken (batsa, alienwoods) akik még segítenek nekem majd.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33962
3D MAX 5-el csinálom. GTA VC-bõl lett konvertálva. Eddig csak az ablak festhetõ 😄 Az csak azért olyan hogy látszódjon a különbség kicsit.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#33961
Nagyon tetszik ez a lada minden elismerésem a tied streeter De azért remélem nem ez a zöld ablak marad 😊 Mivel csináltad a kasznit meg mindent (3DS MAX 7 ez lehet a 3D MAX 7?)
Adam5
#33960
Pontiac márka van a játékban?

Beniboy
#33959
Én is csak azt tudom mondani amit basta! Nagyon király Mikorra lesz kész kb? Nekem asszem megvan a 3D studio max 7 nagyon állat
DJ RX7
#33958
na semmi válasz?

:3

basta002
#33957
Streeter! Le a kalappal.

..::S::L::M::..

DJ RX7
#33956
Ö?

:3

streeter
#33955
Halad ez. Remélem nem feneklik meg a dolog.



\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#33954
N2O-t reggelizté vagy mi van
DJ RX7
#33953
öööö hogy is van 2.1.8 után már az rcék jönnek?

:3

Beniboy
#33952
Melyik hubon?
DJ RX7
#33951
és furballnak és a töbieknak van egy közös honlapjuk nna na az, a honlap mi a cime?

:3

DJ RX7
#33950
jah és aviper honan szedhetem le?

:3

DJ RX7
#33949
ég tod hogy van egy jo kis honlap de a nevéremár nem emlékszem ÖÖÖÖÖÖ

:3

DJ RX7
#33948
és az autokat honan szerezem be?

:3

Beniboy
#33947
Én is találtam de tetü volt
DJ RX7
#33946
THX!!

:3

streeter
#33945
Jah XI-nek szar a szervere onnan már vagy 3-4 hete nem lehet letölteni csak a fórum ment.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33944
Incvitus oldalán elvileg. Nálam meg az R6c meg pár addon. www.streeter.uw.hu

A polír bmw nagyon odabasz.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

DJ RX7
#33943
még melyik honlapon van fent az összes patch?

:3

DJ RX7
#33942
hogyaza

:3

DJ RX7
#33941
boccsc

:3

DJ RX7
#33940
méé neketek bejön a honlap?

:3

DJ RX7
#33939
méé neketek bejön a honlap?

:3

Ombika
#33938
http://ueba.com.br/forums/index.php?showtopic=12751


Ekk nem nyilatkozom isten! 😊

M@TriX
#33937
itt is, biztos valami láma elírt valamit "c:" 😊)))
vagy pedig felhekkelték...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

DJ RX7
#33936
hi.
vlaki tud segiteni miért nem jön be ez xtremeImport honlap ezt irja ki:Warning: mysql_connect(): Too many connections in C:\Inetpub\wwwroot\xi.dpx.nl\system\database.mysql.php on line 24
Could not connect to database!
mert most fle akartam rakni a street legal racingot 😄 ésha megint felhúz leszedem de ha nem akkor minden ok

:3

Ombika
#33935
Most kerestem ra kb a DC++on,a fele raadasul T1-en van szoval ne mond,hogy nem talalod!!

12346
#33934
lehet. nem vágom.

Beniboy
#33933
Kerestem azt a 3D studio Maxot de nem találtam nem tudod honnan tudnám leszedni?
basta002
#33932
Szivesen.

..::S::L::M::..

Beniboy
#33931
Egébként köszi a hangfalat
Adam5
#33930
thx

#33929
nem annyira hüle a kérdés, suliban mi ias toltuk a SR2-t...
a lényeg ugyanaz, de most már 3D-ben látsz mindent, neppertõl veszed az autót, nem újsághírbõl, sokkalé jobban szét lehet szedni a motort/futómûvet/kasztnit, de bele lehet tanulni, fõleg StreetRodosoknak :-)

Beniboy
#33928
Aha! bocs hogy most válaszolok de tegnap bedöglött a net most a suliból irok.
Adam5
#33927
Hülye egy kérdés de mennyivel részletesebb az autó tuning mint egy strees rod-ban?

én még azzal nyomtam anno és nagyon bejött.

malter
#33926
igy a legjobb,mert már elég stabil a game és van hozzá 1 vagon cucc
Adam5
#33925
én meg még csak most töltöm a gamet szal egy kicsit elvagyok maradva de sebaj jobb késöbb mint soha.

#33924
pont 100 új üzenetem van (ték)
Újratettem a SLR-t, mintha jobban irányítható lenne, mint eddig... pedig csak oprendszert cseréltem alatta