Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#34023
Hy rég írtam a forumba gondoltam most adok ötletet vagy ihletet vagy , vagy vagy nemtudom akár szemlélõdni is jó😄 az a lényeg hogy LADA 4 EVER!😄



Byebye
ALIENwoods
#34022
már megoldottam 😊

streeter
#34021
Nem lesz cserélehõ kaszni sajnos. Több kompliáció is felmerült és most megint van egy rakat. Eddig a kaszni nem látszott belõlrõl. Most lecseréltem a kasznit a GTS kasznijára mert az belöl is látszik de a kaszniban van bukócsõ meg egy rakat marhaság és mindig sikerül valamimást is kitörölni. Sajnos most ezzel baszogok, de remélem meg tudom oldani.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

DJ RX7
#34020
kemény nagyon 😄

:3

DJ RX7
#34019
diikk

:3

streeter
#34018
Kitaláltam a legnagyobb dobást

CSERÉLHETÕ KASZNI!!! 😄 Ez az ez kell nekünk.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#34017
Nem töltöm fel. 3 mega. Az nekem sok.

..::S::L::M::..

basta002
#34016
Ezért jó a biztonsági mentés...
Hex workshopot? Feltöltöm. 10 perc

..::S::L::M::..

Beniboy
#34015
De nem azt mondtad hogy neked mindig kilép?
Nem tudod honnan szedjem le?
basta002
#34014
rpk-t nem javasolt semmivel átírni, mert végzetes hibákat okozhat a játék szempontjából, de! végszükség esetén Hex Workshoppal lehet átírni. Legalábbis én azt használom.

..::S::L::M::..

Beniboy
#34013
rpk-t worldpad-dal átt lehet írni? a kódot már megtalálam de azért kössz
12346
#34012
ez már a faszság kategória. xi-s v10 vagy mi😊

streeter
#34011
Na vazzeggg

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#34010
begformoney utána a tune partra kattintasz (csavarhúzó)

..::S::L::M::..

basta002
#34009
2 motorral nem, de ha v8 van benne akkor igen. Ahhoz RPK átírás kell.

..::S::L::M::..

Beniboy
#34008
annyit tudok hogy van vmi rpk kiterjesztésû fájl meg hogyan nyitom meg átt kell írni valamit vagy mi? bocs hogy ilyen tudatlan vagyok de új vagyok a témában!
Ja nem tudtok valamilyen pénz kódot?
streeter
#34007
Ezt ég így nem adom ki majd ha már lesz textúra meg hasonló. De majd valami bétát kiadok 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#34006
Azt ki lehet szedni belõle. Egyszerû rpk!!! 😊

..::S::L::M::..

NzzN
#34005
Hi!

Streeter! Gratulálok a Ladához, nagyon jó lesz. Boldog lennék, ha az éppen aktuális verzió fenn lenne a honlapodon. A Toyota Corolla A86 Levint sajnos nem tudom letölteni tõled, légy szíves javítsd ki a linket. Köszi.

Skype : nzaazn, CRC,LFS : _--NZ--_[HUN] B I K E T R I A L S - OUR SPORT FOREVER trial-gyor.fw.hu

Beniboy
#34004
De akkor mondjuk van egy Einvagenem és abba hogyan teszek mondjuk egy MC motrot vagy v8-ast. Mert ha úgy csinálom mint a palackokat akkor olyan lesz mint az eredeti 4 hengeres motor, nem?
Vagy mondjuk egy v8 as mocit hogy tudok belerakni?
Ja és nõ a teljesítménye az autónak?
streeter
#34003
Valaki írta hogy el kéne fordítani a motort a ladába. Egy baj van vele. Több motor megy bele, pontosabban Einvagen I4 I6 V8 és ha elfordítom a motort akkor a többi is fordul és az már nemjó.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

ALIENwoods
#34002
ari, fõleg mikor lesznek majd rajta texturák

basta002
#34001
Dupla motort nagyon egyszerû, kérlek szépen...
...annyi az egész, hogy úgy csináld... izé... mintha palackot tennél bele. Csak arra készülj fel, hogy az összes part lejön a kocsiról, és még mielõtt elindítod a játékot add meg az új motor helyét.

..::S::L::M::..

basta002
#34000
Jól halad. Nekem tetszik. Más véleménye engem nem érdekel... 😄

..::S::L::M::..

basta002
#33999
Igen tudom. Kint voltál az udvaron!

..::S::L::M::..

streeter
#33998

Na a ladáról pár kép. Ma sajna nem tudtam sokat haladni de most ez az állás.
Most 8 kép jön de megéri 😄









\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#33997
Igen, Zmodeler. Úgy néz ki készen vagyok az S2000-zel, csak a legnehezebb van még hátra, a partokat ki kell vágni a kaszniból.

..::S::L::M::..

DJ RX7
#33996
háááááát mégse rossz 😞

:3

DJ RX7
#33995
jó sok car van 😊

:3

DJ RX7
#33994
na honan lehet leszedni a rc6 petchet?

:3

DJ RX7
#33993
már jó az xi

:3

bodesz
#33992
sraccok autókhoz hangot is csináljatok 😊
itt van pár hangocska

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#33991
Zanoza=ZModeler

Beniboy
#33990
Mi van? Mi az a "Zanoza"?
egyébként az oldaladra nem akarod leírni hogyan kell dupla motort tenni a kocsiba?
basta002
#33989
Nem, Zanoza.

..::S::L::M::..

Ombika
#33988
Hehe BRUTAL de arat nemlattam meg sehol sem! 😞


Vki vegleges patchrol meg minidg semmi hir/mert a,akkor kezdenem ujra/ vagy kiadtak ezt es fel evig megint le se szarnak minket?

Beniboy
#33987
Hány CDs ez a 3D MAX 5
Beniboy
#33986
Szerintem röviditsd meg az elejét túl hosszú ezeket a 3d max al csináltad? Nekem is jó lenne leszedni az 5 öt te se tudod honnan lehet
basta002
#33985

..::S::L::M::..

basta002
#33984
Én hozzáfogtam az s2000-et megcsinálni:



..::S::L::M::..

basta002
#33983
Azt kb. 2 mp megcsinálni

..::S::L::M::..

#33982
W kimaradt!
#33981
Az a BMegyszerüen
malter
#33980
a motort forgasd el mint a valodi ladákban,ugy fullos lessz😊
subaruban volt az a megoldás,nem tom hogy csinálta de csak abban a kocsiban volt keresztben a motor
malter
#33979
most néztem meg,vazze nagyon állat
valyon mennyiért csinálják?mert ha nem tul drága megcsináltatom😉))
Ombika
#33978
dc ++ de T1-estol szedjetek az megagyors!!

Streeter vannak orultek mi,marmint krom M3-ra gondolok ISTEN! ?)

streeter
#33977
Nekem nem kell a 7. Elvagyok én az 5-el mivel ehez van SCX plugin amivel tudok SCX-be Exportálni. 6-7-hez nincsen

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#33976
Nem tudod melyikrõl mer nem vagyok benne biztos hogy az a 3Ds Max 7 az a hetedik verzió (discreet a kiadó neve)de ha érdekel innen tudod leszedni
streeter
#33975
Én valami warez oldalról szedtem le az 5-öt

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#33974
Én egy már megszûnt oldalról szedtem le Nézd meg hátha fenn van a megacity-n!!