Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

basta002
#34073
Majd feltöltöm, ha hazaérek!!

..::S::L::M::..

#34072
nah akkor a superduty hoz ide irod mit kell csinálnom?
Beniboy
#34071
thx
basta002
#34070
A SuperDuty megvan. De akkor azt mondd!! 😊

..::S::L::M::..

streeter
#34069
10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, FENT VAN!!!!

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34068
szolj majd ha megvan....
#34067
köszi... 5 perc mulva töltöm akkor a vipert....
streeter
#34066
SLRR-ViperSRT Itt lesz a Viper 6 perc múlva. Utánna töltöm fel a többi cuccomat. 240 mega az egész plusz majd a patchek. Estére remélemfelér minden ésha igen akkor adom az elérést FTP-hez meg pár dolgot.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34065
nincs meg neked a superduty? mindegy... akkor oda a hova a motrot teted tegyél fel valamit amibe bele megy...

pl: viper vagy mustang vagy valmai
elöre kösziiii
Beniboy
#34064
Ami kell a viperhez
Beniboy
#34063
A viper nekem is ekõne meg az r5 vagy r6 pach
#34062
aha arra gondolok 😄
#34061
én hülye vagyok... 😊 nem tudom kiszedni.... inkább tegyél fel valami olyan kocsit amibe bele megy a motor ami már neked megvan.
pl: viper, vagy valami mustang vagy ami van...

elöre is kösz
Beniboy
#34060
SuperDuty-ra gondolsz a platós?
Beniboy
#34059
Basta tied volt a 34000. uzenet!!
#34058
én a sima terepjárora gondoltam... ami alapbol benne van! az nincs meg neked?

mindegy figyi amég ki szedem és elküldöm nem tudod a vipert feltenni oda a ahova a motrot teted fel?
Beniboy
#34057
Mikor csinálod meg?
Lada hogy áll?
basta002
#34056
Nekem nincs meg a terepjáró, de küldd el a main cfg-t + az autóhoz tartozó rpk-t, és akkor átírom neked. Ide: [email protected]

..::S::L::M::..

streeter
#34055
Akkor az lesz az elsõ amit feltöltök 😊

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34054
nekem mindegy.. de sürgösen kéne az a viper... mert ki szeretném probálni a v10 es motrot és az csak a viper ba megy bele...
streeter
#34053
Na emberek tudom a megoldást!!!!!
Reggelek ATW egy 1GB-s tárhelyet ingyen és megadom az FTP elérést és minden cuccom ami van feltöltöm. Csoportosítva!!!! Ami eddig megjelent XI-n annak nagyrésze meg van. A jó cuccok biztosan.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34052
valaki tegye fel valahova a vipert amibe bele megy a viper v10 es motor.... kösziiii
#34051
figyi jo... a terep jároba kéne ez a motor... ha átirtad majd provibe vagy itt ird le


kösziii
basta002
#34050
Kész a moci!!

..::S::L::M::..

basta002
#34049
Tehát neked nem elég a motor, hanem még a kocsi is kéne... Hát, jókor szólsz. Azt majd csak késõbb, mert most el kell mennem. rpk-t átírok neked. Ha kell. Nem, hát nem. Kocsi ügyben kérdezd Vlalát, hátha segít.

..::S::L::M::..

#34048
értem hogy ez a motor csak a viper ba jo... de nekem még viper om sincs.... a viper kocsit nem tudod feltenni?

vagy ehez a viper hez hogy jutok hozzá?
basta002
#34047
Mostmár nem értem mi van... 😊 89%-nál vagyok

..::S::L::M::..

basta002
#34046
Ha nem baj, akkor most töltöm fel, úgyhogy ne küldd el.

..::S::L::M::..

#34045
Vissza az egész. Most már én sem tudok tölteni.

Basta002: Még kb. ugyanennyi, meg egy kicsi :-)

basta002
#34044
44%. Az eltelt idõbõl számítsd ki, hogy mikor lesz fönt!! 😊

..::S::L::M::..

Beniboy
#34043
3D maxot nem tudjátok honnan szedhetem le?
Beniboy
#34042
kösz
#34041
Nekem ment, azért bátorkodtam linkelni. Bocs, ha nem tudtam segíteni. Belefér egy mailbe? El is küldhetem!

basta002
#34040
A motor most töltöm fel ide. A másik kérdesedre pedig, az a válasz, hogy át kell írni az rpk, ill. cfg fájlokat. Csak úgy lehet betenni a kocsiba. Ha az nem megy, akkor segítek, csak szólj, hogy melyik kocsiba kell. Ja a motor pedig csak néhány perc múlva lesz feltöltve, most 24%-nál van.

..::S::L::M::..

basta002
#34039
F12

..::S::L::M::..

Beniboy
#34038
bocs screenshot, hogy lehet?
Beniboy
#34037
Én is eddig jutok el nem lehet leszedni semmit
#34036
odáig énis eljutotam. nem vagyok hülye gyerek.... de nem lehet tölteni szar az oldal.... mert semmit nem lehet tölteni....

adjatok valami más linket mert a http://xi.dpx.nl nem megy...
Beniboy
#34034
mivel lehet snapshot-ot készíteni?
Beniboy
#34033
nem tudjátok honnét lehet leszedni a 3D MAX 5-öt?
PLÍZ nagyon kéne
#34032
nekem mûködik. index.php nélkül.

#34031
nem müködik a http://xi.dpx.nl/index.php oldal... honnan tudom máshonan letölteni a v10 es motrot?
#34030
Van valakinek egy elfogadható méretû kereke a SmallDutyhoz? (Superduty Offroad) Csepet idétlen még a drag kerekekkel is...

malter
#34029
ha valakinek müködik linkelje már be az fnf rim pack3at,a cab einvagent,és a turbot,már nem megy az ix-s link😞miért csak 1 darabig rakja föl?
basta002
#34028
Streeter. Itt voltam, már nem voltál elérhetõ. Illetve nem vagy. Azért szép álmokat!!

..::S::L::M::..

Beniboy
#34027
Veri kúl
Beniboy
#34026
Nagyon durvák voltak a megasztárba má a "padlón feküdtem" tõlük
Ombika
#34025
Bazze ami nem megy nem kell eroltetni de volt aki abba se akarta hagyni ezek vagy beszivtak vagy ezert tart emg mindig itt M.O-ag,ennyi idota segg miatt! D: 😊

streeter
#34024
Mivel csináltad ezt??? Tök fasza. Az a baj az ihlettel hogy annyira nem vágom a 3d maxot hogy nulláról csináljak egy lökhárítót vagy akármit. Ez sajna még nem megy.


Inkább most pörgök a Megasztáron
Hogy mennyi balfasz jelentkezett

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC