Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jagi
#35075
Tökmindegy, az info a lényeg, hasithatok mindennel. 😄DDD<#eljen>

M@TriX
#35074
tudtommal meg nincsnek gondok vagy igen?

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Jagi
#35073
mikor a race of championon vagyok, a versenyek özben ki szokott dobni az asztalra. 😞

#35072
Természetesen mennek, bár a 2.1.9R6C-vel állítólag gondok vannak (tudja a penész, én megálltam r5-ön...)
Pontosan mi is ez a kihajigálós ROC?

Jagi
#35071
Hi! Van már peccs ami a ROC-os kihajigálós bugot javítja? 2.1.6 volt fenn legutóbb most 2.1.8 van. 9-essel menek az ezekbe berakott autók?
Bocs ahülye kérdésekért, de kb 3/4-ed éve toltam utoljára és nem tudom hol járunk.

12346
#35070
dc... az nem kifogás, hogy lassú. akármiben fogadni mernék, hogy még ma lejönne, ha kéne.

streeter
#35069
Eddig se volt tele túl sok élettel 😊

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#35068
JAh kis reklám! jó kihalt lett ez a fórum
M@TriX
#35067
kis CRC reklám 😊

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

basta002
#35066
Bocs az offért...

..::S::L::M::..

basta002
#35065
Írok ide is valamit, hogy ne legyen tegnapelõtt 21:06 a vége...

..::S::L::M::..

ALIENwoods
#35064
héló, csak szedje le az ajándékom, úgyis az kell neki

Ombika
#35063
Bazdmeg szebben is kerhetned de ha senki se tud ,akkor hiaba irod be HUSZONKILENCVENKILENCSZER! MONDTAM MAR DC ++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALIENwoods
#35062
fireball
#35061
bakkkkkkkkkkkkkkkkkkker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vki agggyon már 1 kurva linket az slrr hez!!!!!!!!!!!!!!!4444

aprilia etx-cross simson schwalbe-streetfigter

Gregorius
#35060
Szép, nagyon szép.

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

basta002
#35059
Háháá! Majd jövõ hónapban maximum. Vagy nem tom. Majd valamikor. Nincs sok kedvem hozzá az az igazság. De majd meglátom.

..::S::L::M::..

ALIENwoods
#35058
nah még van 1 'búcsú meglepim' csak legyetek türelmesek, és néézetek fel este MSN-re !

fireball
#35057
lécci tölcsd már föl 1 tárhelyre....cserébe én is föltöltök neked vmit ok???
plíz...
köszi...csááááááááááh

aprilia etx-cross simson schwalbe-streetfigter

basta002
#35056
Én nem tudok, cd-rõl játszok... 😄

...játszottam...

..::S::L::M::..

fireball
#35055
vki nemtudna adni 1 normális linket a slrr hez???ami nem torrent nem dc++...mer ezek szarok...dc++ on senkinek sincs slotja...torrent meg +áll mindig vmi hibaüzenettel....nekem 1 sima letöltés kéne de naygon....plíz vki linkeljen nekem 1 et kössssssz!!!!

aprilia etx-cross simson schwalbe-streetfigter

ALIENwoods
#35054
Jó lesz ha mindenki össze gyûjt egy kisebb összeget és megveszi a CRC-t<#felkialtas>

streeter
#35053
Nekem is ez van. Mondjuk akkor újra jó lenne ha egy kibaszott autót sikerülne végre befejezni, de a közeljövõbe ez nem várható.
Csak ha mi "moddingolok" átnyergelünk CRC-re akkor mi lesz a magyar játékosokkal? 😊

Majd lesz valami.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

vki
#35052
BASTA: A meglévõ RX-8-at nem tudnád elküldeni IDE?

ACER Aspire 5738ZG

fireball
#35051
nincs dc-m...😞
maj csinálok...

aprilia etx-cross simson schwalbe-streetfigter

Ombika
#35050
Talan Dc++ probald meg !

fireball
#35049
nem megy jól a letöltés... 😞 mindig kiír vmi hülye hibaüzenetet...kb 5 percenként...be amúgy tölti...lassan és 5 percenként rá kell kattintani az ok ra ho folytassa...mi lehet a baj???vagynemtud vki egy helyet ahonnan le lehet löletni és nem torrentes???köszi..

aprilia etx-cross simson schwalbe-streetfigter

Ombika
#35048
En max csak nagyon nagy kedvenc autoimat raktam be igy nem untam meg!!

basta002
#35047
Osztom a véleményed...

..::S::L::M::..

#35046
Nem tusdom, tapasztaltatok-e már magatokon olyat, hogy elkezdtek modolni egy játékot, és onnantól fogva nem lesz érdekes. A Mafiát is a modolás ölte meg, a SR-t is sokkal lelkesebben nyomtam elõtte... ez csak bennem szoftverhiba, vagy más is járt már hasonlóképpen?

ALIENwoods
#35045
#35025

fireball
#35044
linkeld már ki lécci még1×....én nem találom...kössz

aprilia etx-cross simson schwalbe-streetfigter

ALIENwoods
#35043
Baktassunk CRC-re?

basta002
#35042
Na most ebben van valami, de én segítek szívesen, de már egyébként sokmindenki tud scriptelni. Nem valami nagy szám...

..::S::L::M::..

ALIENwoods
#35041
hé<#wow1>

jó mondjuk nem 2 nap egy konvertálás, ezért is kéne szerintem az eredeti kocsi, készítõire hagyni a dolgot. Majd MSN-n adok lelkifröccsöt<#finom>.

Abbahagyni a Street Legalt?...
ha én most abbahagynám akkor két lehetséges jövõm lenne:
vagy fél év után újra elkezdeném,
vagy CRC moddingba fogok<#hehe>, mondjuk már elkezdtem, de ez lényegtelen<#buck>.

meg akkor ki fog nekem scriptelgetni, és mik lesznek a fórumon?
ha már eleged van a wördPadból, akkor Mayázz, sokkal látványosabb dolgokat is elérhetsz vele, s újra kedvet kapsz 'folytatni'...

M@TriX
#35040
esetleg nem akarsz átnyergelni a CRCre? 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

ALIENwoods
#35039
már linkeltem, de mindegy

basta002
#35038
Valószínûleg az Acurából sem lesz semmi. Én mostmár feladom. Írtam valamikor régebben Streeternek, hogy szeretném abbahagyni a Street Legal Racinggel való foglalkozást. Így most elérkezettnek látom az idõt. Tehát kb. ennyi.

..::S::L::M::..

fireball
#35037
csáááááááááááááááh
valaki linkeljen már plíz 1 letöltést (street legal racing redline)kéne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4kösssz

aprilia etx-cross simson schwalbe-streetfigter

Ombika
#35036
Sorry en voltam a Mafla csianalt 1 ujabb SLR konyvtarat es igy rossz helyre kerult! 😊 😊 😊

Ombika
#35035
Most raktam 4edjere es meg mindig 2.1.8-at ir ki igaz en nem crackelem az R6c-t!

Ombika
#35034
Nah most nekem nem ez miert van?

2.1.4
2.1.5
2.1.6
2.1.8
Majd bemasoltam kurva R6c-t!

ALIENwoods
#35033
logikusan 2.1.9.R6c

Ombika
#35032
Aki R6c patchhal jatszik mit ir ki neki game fo menuben milyen verzioszamot?

Megoldodott a problemam fast write be volt kapcsolva! 😞

vki
#35031
THX

ACER Aspire 5738ZG

ALIENwoods
#35030
igen

vki
#35029
Sorry! Azt tudom, hogy hol van, de az 5.1-es kezeli a plug-int?

ACER Aspire 5738ZG

ALIENwoods
#35028
vki
#35027
Sürgõs lenne! a 3D studi Max 5.1-hez jó a plug-in?

ACER Aspire 5738ZG

streeter
#35026
3d studi több mint 500 mega bõven és atw-n meg csak 500 mega hely van.



Amúgy örüljetek mert a Z8ból se lesz semmi <#lookaround><#lookaround><#lookaround><#lookaround>

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC