Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

malter
#35125
ugy tudom a rip verziora nem megy rá,csak 2.1.8 ig,csak isoval jo 2.2de nem tuti
#35124
furballnak van 2.2-es addonja.
amugy az r6c-ben mukodoek altalaban jok a 2.2-ben is.

Gyiik
#35123
irigyellek. Nálam leszarja a cd-t is, daemon-t is, alcoholt is...

....................................................................................................

Ombika
#35122
2.2-eshez jo vmelyik addon?

Gregorius
#35121
Megy eredetivel is és törttel is nálam.

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

Gyiik
#35120
mindenkinek megy 2.2-es pöccsel a dolog? nálam nem fogadja el se a cd-t, se a mount-olt image-t... ötlet esetleg?

....................................................................................................

12346
#35119
vácc?

ALIENwoods
#35118
igen majd ha összefûzõl 6 bitmappet, egybe, akkor talán

12346
#35117
bocs a nagy képért, de ezt a berendezést nem akarná vki átkonvertálni ebbe? tom, nem japó tuning fos, de kivi lennék hogy mutatna😊)

Nightrun
#35116
Elkezdtem kormánnyal játszani, komolyan mondom, hogy lehet is irányítani. Meg is lepõdtem, hogy arra megy a kocsi, amerre én akarom. Milyen hülye játék mi? Lehet irányítani a kocsit. Vazze.

Zetorg
#35115
nekem a daemon is cd 😊

#35114
ha van cd image, akkor daemon tools hasznalataval nem kell no-cd crack.

Zetorg
#35113
ha felrakom a játékot és nem krekkelem, nem peccselem, nem fog elindulni, mert kéri a cd-t.
vagy nem így van?

#35112
"felrakod a játékot, NEM krekkeled,"
ehh, amig nem krekkeled, addig nem tort a jatek😉
ha cd megvan, akkor egyik verziohoz se kell krekk.

Gregorius
#35111

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

Nightrun
#35110
És javít valamit a sebességen? Vagy ugyanannyi az fps.Annyira idegesít, hogy a kanyarban mindig fek akar dõlni a kocsi! Titeket nem zavar? Mit csináljak ahhoz, hogy megszûnjön ez? Mit írjak, vagy szerkesszek át? Segíthetne valaki, ha ért hozzá. Nem tudjátok, lesz folytatása? Vagy egy új játékkal fognak elõrukkolni a srácok?

Zetorg
#35109
felmegy törtre is! 😊

felrakod a játékot, NEM krekkeled, felrakod az ápdéteket 1.8-ig, futtatod a live-ot és már megy is 😊
és a 2.2-höz nem kell krekk, csak cd.

Jagi
#35108
😊

Jagi
#35107
Megvót! <#eplus2>
Tömegszerencsétlenséggel együtt. A sulibusz majdnem felborúlt!

Gregorius
#35106
Akkor még annál is csendesebben. <#vigyor> Bocsi, olyan indiszponált vagyok mostanában. Észre se vettem, hogy azóta született 50 hozzászólás. <#lama>

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

M@TriX
#35105
'kitamas' üzenete (#35083)

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Gregorius
#35104
Csendben megjegyzem, hogy új javítás tölthetõ le a SLRR-hez az Invictus Live!-on keresztül.

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

#35103
Szerintem a tuningcuccokra is hajtanak, pl. nitró az autóban, túl széles, kaszni alól kiklógó kerekek stb.

M@TriX
#35102
csak a sebesség túlépés aránya, de ha 150% felett és feljelentés van, akkor lehet kérni enyhítést, mondjuk, hogy nem volt senki az úton, meg ilyesmi....

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Jagi
#35101
Nektek mennyi volt a legnagyobb bírság? nekem 4400 píz. Van dolog amitõl még függ, vagy csak a sebesség túllépést nézi?

Jagi
#35100
😊

M@TriX
#35099
😊 mamám

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Jagi
#35098
Jó lenne...

#35097
passz, allitolag ki fognak adni majd egy letoltheto update verziot is.

Jagi
#35096
FaKK!!! Köszi az infot, így nem próbálkozok tovább.
Milyen fileokat frissít?

#35095
tort jatekon nem mukodik.

Jagi
#35094
Azt irja ki, hogy nem talált játékot a gépen, pedig rajta van. vagygáz, hogy tört?

Jagi
#35093
THX!

#35092
http://rain.prohosting.com/dalabast/

IvanovicsTech
#35091
Oda Ba** a gamma.Végig vitem mind a két részét(igaz béta álabotba) de cool.csak az a baj hogy a "kiegészítõk" néha tönkre vágják.

Mercedes CLK 270

Jagi
#35090
Szégyenlem tudatlanságomat, furball-ra mondanátok egy címet? PLZ

Jagi
#35089
2.2-es? Ez Live, nekem nem azon a gépen van amelyiken netezek.
Mit tudok csinálni, hogy otthon is mûködjön? Semmit?
Qva UPC-re június óta (legalább) várok. Két házzal arrébb van de hozzánk már nem lehet elhozni csak január 1-tõl. júniusban meg aszonták, hogy szeptember!<#violent>

Zetorg
#35088
kipróbáltam a 2.2-es verziót.
szerintem teljesen korrekt!1024x768, minden fullon simán fut, nem akadozik.matricák is jók, mondjuk ez lehet már régebben is így volt.
nézzétek meg!!

basta002
#35087
Hmmm.. hurráá. Akkor lesz egy reinstall.

..::S::L::M::..

M@TriX
#35086
híííj na végre, kíváncsi leszek. az a bazz, hogy 7ig dolgozom, nemtom mennyi erõm lesz még patchelgetni meg nethez cipelni a gépet (beadta akulcsot a modemem)

ez amolyan Steam után szabadon mi? jó 5let

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

streeter
#35085
Vagy is ez a végleges patch???

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#35084
hm.. akkor azthiszem mara befejeztem a melozast, indulok haza😊 <#eljen>

#35083
Az Invictus LIVE! 2.2-es verzióra frissíti a Redline 1.8-at!!!!!

Invictus LIVE!
#35082
"...Too many open files in Unknown on line 0.."
😊
na mind1, megprobalom majd kesobb, bar tegnap se ment.

M@TriX
#35081
nálad, nálam jó

esetleg próbáld így:
http://xi.dpx.nl/xi/index.php

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#35080
"PHP has encountered an Access Violation at 01943AE5"

M@TriX
#35079
a xi az megy: http://xi.dpx.nl/

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#35078
Nekem csak említették, hogy sok gépet át kellett konvizni R6C-hez, de félek, megint kavartam valamit...

#35077
bocs, a buildersedge epp most mukodik.

#35076
en sem tudok gondokrol, csak hogy a regi addonok nem mukodnek vele.

egyebkent tudjatok mi van a kulfoldi slr oldalakkal? Se csdenmark( volt xi) se buildersedge, se gertech.tk...egyeduli forras maradt furball honlapja