Street Legal - Az Invictus játéka
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amugy az r6c-ben mukodoek altalaban jok a 2.2-ben is.
....................................................................................................
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
....................................................................................................

vagy nem így van?
ehh, amig nem krekkeled, addig nem tort a jatek😉
ha cd megvan, akkor egyik verziohoz se kell krekk.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
felrakod a játékot, NEM krekkeled, felrakod az ápdéteket 1.8-ig, futtatod a live-ot és már megy is 😊
és a 2.2-höz nem kell krekk, csak cd.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
Mercedes CLK 270
Mit tudok csinálni, hogy otthon is mûködjön? Semmit?
Qva UPC-re június óta (legalább) várok. Két házzal arrébb van de hozzánk már nem lehet elhozni csak január 1-tõl. júniusban meg aszonták, hogy szeptember!<#violent>#violent>
szerintem teljesen korrekt!1024x768, minden fullon simán fut, nem akadozik.matricák is jók, mondjuk ez lehet már régebben is így volt.
nézzétek meg!!
ez amolyan Steam után szabadon mi? jó 5let
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC
😊
na mind1, megprobalom majd kesobb, bar tegnap se ment.
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
egyebkent tudjatok mi van a kulfoldi slr oldalakkal? Se csdenmark( volt xi) se buildersedge, se gertech.tk...egyeduli forras maradt furball honlapja