84
  • JHetfield
    #40
    1. attol meg nem igenytelen mert regi
    2. van akinek ez jon be
    3. 30evvel ezelott leteztek ezeknel jobb zenekarok is:]
  • JHetfield
    #38
    hat jo magyar lehetsz ha te ezt igy gondolod...bar egy kicsit jobban kifejthetned...nem negativ ertelemben...
  • Petyus_
    #35
    Hát azért abban van igazság, hogy nem is olyan régen még Mike Patton szaladt ki és ordította hogy COLLLLISIOOOONNN!!!! nem a Ville Valo (pfujjjj) meg a kicsit túlkoros Szűcs Robi danolászott a nagyszínpadon. :)

    Tényleg nem ez a lényege a Szigetnek, de azért akkor jobb volt. :) Amikor először meghívták a Boney M-et meg a Chumbawambát lehetett érezni hogy rossz ez a tendencia. :) Én inkább OZZFEST-re mennék!! :)

    Ja, egyébként nem vagyok egy nagy rocker, sőt... de ilyen helyen csak a zúzós zene adja azt a feelinget, ami kell. :)
  • Timber
    #32
    ezt banyek nem ertem ^.^
  • Dikkma
    #31
    4. oldalon uccsó kép, banyek
  • Timber
    #29
    hat ... en 27 evesen mar inkabb azt keresem ... nem pedig a kulso szepseget ^.^
  • Rincewind
    #28
    Aura? Így már értem, bár még sose kerestem nőben. ;D
  • Timber
    #27
    nem arrol van szo ... van egy csomo csinibaba akit megfarkalnek szivesen ... de az nekem nem tetszik ... oreg vagyok en mar ehez ^.^

    szoval olyan igazan nekem tetszot nem latok ... olyat akinek van auraja ... ^.^

    a szoros bajszos lanyok meg Nemetorszagban vannak ^.^ nem?
  • Rincewind
    #26
    "itt meg ... orulok ha hetente latok nekem tetszot."

    Biztos a szőrös, bajszos lányokat szereted. Más okot nem nagyon tudok elképzelni... :P
  • Timber
    #25
    te van ennek a 'weien fesztivalnak' valami honlapja? ^.^
  • Timber
    #24
    hat en Belgiumban folyamatossan csorgattam a nyalam ... itt meg ... orulok ha hetente latok nekem tetszot.
  • JHetfield
    #22
    csaj kerdes...igaz hogy a magyar csajok a legszebbek...de azert ennyire ne hataroljukbe magunkat:] lattam en mar ugyan ugy kulfoldi bombazot:]
  • JHetfield
    #21
    jah es a hazaugras tema...sator rulez...sziget is tele volt ilyen satras arcokkal:)
  • JHetfield
    #20
    spec nem gyerek diak ismerosok miatt megyek ki:]
    a masik nincs napi 60 koncert...de ami van az minosegi:] a masik...ha unod minek mesz ki?:] mellesleg ezeken a helyeken van zuhanyzo lasd szigeten is:]
  • fetyka
    #18
    Eléggé szomurú, hogy a politika is bekerült a szigetre.
    Amugy meg izlések és pofonok, a sziget jó és ezzel szemben igénytelen is(pld:higénia).
    Persze aki pesti annak jó, mert hazamehet tusolni, de aki ott van 1 hétig.Igénytelen tusolók és vécék.Na ennyit erröl.
  • Ramza
    #17
    Hát ha valaki a nagy nevekre bukik, akkor tényleg az a jó választás.
    És ott van kint annyi gyerek/diákkori ismerős? Tart hét napig? Egy külön "minivárosban" van megrendezve? Lehet naponta 60 koncertből/előadóból válogatni? Vannak ott ilyen minőségű magyar csajok? :) Haza lehet ugrani éjszaka zuhanyozni? Ha unom a hangos dolgokat, akkor van valami kulturális program? Mennyi ilyen kérdést írjak még? Nekem ezek jelentik a szigetet, nem a nemzetközi sztárok.
  • Rincewind
    #14
    Valyon akkor miért külföldi minden második ember, aki szembejön veled, ha olyan alacsony színvonala?
  • JHetfield
    #13
    erre csak azt tudom mondani hogy nezd meg hogy csak a szomszedba milyen egy ilyen fesztival...rockslide meg tarsai...jah es nezd meg a most aug vegen rendezesre kerul weien fesztival fellepoit...es akkor erdemes elgondolkozni hogy itt 3rugoert mit kapsz es ott mondjuk 5ert mit kapsz:] 2rugo a kulombseg, de a skill annal magasabb:]
  • Ramza
    #12
    Qwer: kb. 4-6 éve még Dajcstomiék, Vikiék csapoltak a szigeten többször is. Akkor még leereszkedtek a plebszhez. Néhány évvel ezelőttig pedig rendszeres volt a nagyszínpados Tarlós beszéd.
    Duke66: én is elsősorban az elektronikus zenét kedvelem, de ha Sziget és BP pomádé között kell választani, akkor nem az utóbbit választom.
    Trendroid: senki nem hívja meg a politikusokat. Aki akar, az kimegy. Mondjuk szerintem sincs ott a helyük, ha akarják menjenek ki szórakozni, de ne kampányolni.

    Na most hogy ilyen szépen beszóltam mindenhova, lehet flémelni :)
  • Rincewind
    #10
    Legjobb buli az egész évben!!!
  • Laalee
    #7
    igy van vedd fel a buffalodat es menj sipolni a kamionoknak :D
  • Yeti
    #5
    Viszont a politika az az, ami egyaltalan nem tartozik ide...
  • Draco
    #4
    te balfasz. a szigeten is volt techno meg electric. es igenis legyenek ilyen hirek jo volt egy kicsit emlekezni.
  • Rincewind
    #1