111
Szal...
  • skorpio7
    #21
    Hát ezt most nagyon rosszul tudod .
    Speciel most éppen PC-n játszunk vele és nem psx-emuval ... nézz el az ISONEWS-ra vagy a legjobb ha az alábbi címre .Itt pontosan láthatod , hogy mik jönnek ki a közeljövőben PC-re , konzolra .

    http://www.ebgames.com/ebx/categories/homepages/pcgames/default.asp
  • Shep
    #20
    Srácok, valaki árulja már el, hogy lehet a shotgunnal lőni, vagy csak dísznek van? Megnéztem a gombokat, próbáltam ahogy a residentben van de semmi, csak bozótvágóval hadonászik.
  • Sephi
    #17
    a dino crisis 2 pedig szerinem cool de idegesit hogy rohadt gyoran kell ragalni mikor haturol es elorol is tamadnak:)))
  • Sephi
    #16
    nem igaz mert a code veronica nagyon kul volt. csak az alitja hogy szar aki meg nem jaccotta
  • skorpio7
    #15
    Hát te ténylegesen egy nagy rakás SZAR vagy , ha így adod elő a véleményed .
  • skorpio7
    #13
    Én is most szedtem le .
    A THE THING után ezt vártam a legjobban , mivel R.E. stílus rajongó vagyok és az első is tetszett és kijátszottam .Éppen 4-szer tolták már el így is a 2. rész megjelenését és örültem , hogy tegnap végre kikerült a netre .
    Hát akkor irány egy kis dínó-s R.E. .
  • fucko
    #12
    Nekem is nagyon bejon mint ahogy az összes resident eddig.
  • Sephi
    #11
    ja ja a 30.82 vel nekem is mar gond nelkul muxik :)

    Es ez a full verza es mondjuk neke nagyon teccik :)
  • Lacc
    #9
    Na már elindult nekem is, XP-n! De ez a grafika egyszerűen siralmas... A hátterek iszonyúan el vannak mosódva, és rajtuk a 3D-s karakterek nagyon nem illenek a környezetükbe...
  • Pieces
    #8
    Nekem is XP-m van de nekem megy.
  • Crem
    #7


    Huhh... Nem találom valami full gaménak!:(
    Pláne ha el se indul XP alatt...

    Ez meg a Web oldal...
  • Sephi
    #6
    De jo hogy akkor aszt jelenti hogy xp allat nem is muxik :(
    most nekem elindult a uj driverekkel is de asztan amikor ujre inditotam mar nem ment... fakk
  • Lacc
    #5
    Nekem se megy nekem is xp-m van. Megpróbálom a driveres dolgot.
  • Sephi
    #4
    Milyen sokan jaccanak ezzel a jatekkal lol:)
  • Sephi
    #3
    ahh megoldottam:) igen nekem is xp-em van es vegulis anmnyit tettem hogy kiszedtem a regi drivekerket es hagytam hogy a XP tegyen maganak amit akar a geforchoz. igy most muxik es majd ha vegig vittem visza teszem a regi drivereket:)
  • Sephi
    #1
    Az a godnom hogy telepites utan ha elinditom a jatekot akkor egyszeruen nem indul el. Besotededik a kepernyo es asztan megint viszamegy winsofba.

    Mit tegyek?