111
Szal...
  • rockzoli04
    #111
    az lenne a gondom hogy a csajjal vagyok a 3rd Energy Facility-nél de nem tudom hogy hogyan kell lemenni a vízallati energia reaktorhoz előre is köszi
  • Seth
    #110
    Írjad már le mi a probléma, ne kérdezgess feleslegesen, ráadásul olyantól aki 2002 augusztusban írt ^^
  • rockzoli04
    #109
    csá tudnál segíteni
  • rockzoli04
    #108
    sziasztok olyasvalaki segítségét kérném aki már kijászotta a dino crisis 2-őt
  • Tirian
    #107
    wikipedia.com-on beirod a keresőbe biztos megtalálod a leírásád.
    Csak írd be a keresőbe hoyg Dino crisis 2
  • Seth
    #106
    ugyanaz a game, 1000 éves, még ps1-en játszottam rongyosra
  • blackgamer
    #105
    ez már jobbnak tűnik valahonnan letölthető webről?
  • Seth
    #104
    nem béta, végigjátszás után kapod meg
  • blackgamer
    #103
    ez gondolom valami beta vagy arena mode
  • Csudri #98
    Már tárgytalan. (nem mintha bárki reagált volna :D)
  • Csudri #97
    van egy rész a víz alatt, ahol el van zárva a lift (szerintem lift), de nem tudok átmászni az akadályon. PLZ help!!!!
  • Csudri #96
    hogy kell ugrani?
  • Sir Quno Jedi
    #95
    Sep 30, 2000 PSX, ahhoz képest nem is rossz, bár az eredetit nyilván meg sem fogja közelíteni...
  • Sephi
    #94
    Kardal? Oda fijam a csaj elektromos izeje koll! Keresel mas utat!
  • bolic
    #93
    Valaki érti hozzá a Dino Crisis 2-hez? Mert nem tudok ajtót nyitni az első pályán, az első folyosón... Grr... :( Hiába karddal piszkáltam a villogó piros készülékre... :( Valaki lécci... :-(
  • Shep
    #90
    Vegyél lángszórót és juss kersztül a mérgező növényes helyen
  • skorpio7
    #88
    Nem is véletlenül 14 és fél órát játszottam vele . :)))
  • skorpio7
    #87
    Csak próbáld kiírtani az összes helyszínen a dinókat sérülés nélkül és menj vissza többször is ... szerintem még ennél is több pont elérhető , mivel én sem tettem meg ezt minden helyszínnel .
  • Sephi
    #86
    aszta 900000 pontot akkor is kicsit tulzasnak nezem...
  • skorpio7
    #85
    Hát jóval másabb , mint a 2. rész és persze hosszabb is .Mondjuk én ki sem játszottam , mert elakadtam benne .Mondjuk most újra elő fogom venni , mert már érdekel a vége .
  • Shep
    #84
    Na megnéztem megint az outrot, és arra a megállapítsára jutottam mivel mostmár a szövegre is figyeltem nem csak a képekre, hogy hamarosan várható a 3ik rész, mivel Regina elvileg visszajön értük, és akkor így lehet Dylannak lánya, bár........
  • Shep
    #83
    Na végigvittem,/5óra 11 perc/ ti milyen fokozaton nyomtátok? Amúgy a vége elég silány lett, és van benne némi ellentmondás, mert hogy a fenébe lehetett a hologramon látható muki maga Dylan öregkorában, vmint akkor ha ő meghalt a szigeten akkor hogy születhetett lánya? Vagy esetleg volt egy időcsavar amit nem vettem észre? Meg a végén a hatalmas dinó megölésének esete melyet egy videóbejátszás során lehet megtekinteni, szerintem átlagon aluli minpségű. Mindent összevetve azonban, nem bántam meg, hogy kiírtam a CDt.

    Skorpio az 1 ben mi a történet? Köze van a 2ik részhez, azon kívül, hogy Regina abban is benne van? A történet meg a videók milyenek benne? Meg hosszabb mint a 2?
  • skorpio7
    #82
    Csak annyi , hogy átjuss azon a kapun és kinyírj egy ici-pici vízalatti szörnyikét . :)))
  • Shep
    #81
    Hát igen ezt én is észrevettem, de egyenlőre még csak 1 ilyen helyem van, sajna. A dual géppityu atom jó tisztára mint a MaxPayne-ben, ugye a vizes rész nem túl hosszú?
  • skorpio7
    #80
    Uff ... 100 . ( 00-99 )
  • skorpio7
    #79
    Nem ... főleg , hogy 99 hely van . :)))
  • skorpio7
    #78
    Annyi bizony ... lehet , hogy kicsit sok az óra , de mint mondtam én nem egyszer visszamentem csak írtani a dinókat és a sérülésmentes harc után csak úgy dobálta hozzám a pontokat a game .
    Muerte !
    Amúgy kiirtható minden egyes pályáról az összes dinó !!!
    Az utolsón kipróbáltam , mivel már nem kellett nagyon visszafognom magam a lőszerrel .Úgy mentem végig az összes kültéri helyszínen , hogy a végén egyetlen dinó sem támadott meg .Minden egyes helyszínre van egy bizonyos dinó elhalálozási limit a programban , amit ha elérsz , utánna arra a pályára már nem ad több ellent ... szóval ez az örök újratermelődés sem igaz mostmár .
  • Shep
    #77
    Közben már én is rájöttem, de most egy ideig szüneteltetem, míg a szemeim rendbejönnek, a sok elmosódottság miatt amit a vizes rész miatt kell átélnem. Ugye a savek száma itt nem számít mint a RE-ben?
  • Sephi
    #76
    Jah bocs nem figyeltem:)

    14 ora ember?:)))

    900000 pont?!?!?!? nah nemaaaa :))))
  • skorpio7
    #75
    A válasz lemaradt a kérdésedre ... szóval ott abban a legnagyobb teremben , ahol egy válaszfal is van és több lyuk a falon , ott mász fel a válaszfalra .Menj végig a párkányon , amíg el nem jutsz egy kis erkélyhez , aminek a tartóoszlopa repedt .Na most én is itt voltam elakadva , mert nem tudtam egy egyszerű szigonypuskával szétlőni és nem figyeltem , hogy időközben új fegyver lett felajánlva megvételre ... mégpedig egy vízalatti gránátvető .Na ezzel bumm le a párkány , fel a legfelső szintre és ott megtaláltam a hullánál a hiányzó alkatrészt , amit a pálya elején a pult szemrevételezésekor kért a játék .Beleraktam és már ki is nyitódott az eddig elzárt ajtó .
  • skorpio7
    #74
    Na az még egy szép eset ... amúgy éppen most fejeztem be a game-t .
    14:33 óra , 907000 pont és 10/11 dino file .
    És kaptam egy egy extra játéklehetőséget , a dino colosseumot .Jópofa dolog ... szerencsére bírtam venni minden szereplőt ( még tankot is ) és 3 dinó-ra is futotta .Amúgy azt a 2 player-es játékot a colosseumban hogy kell játszani ?
  • Shep
    #73
    Köszi, figyelmetlenségem miatt nem ment a dolog. A víz alatt mit kell csinálni, mert se a biztosíték a panelhoz se semmi nincs meg csak azok a nyamvadék dinok jönnek újra, a szemem meg majd kifolyik, de csak nem találok semmit.
  • skorpio7
    #72
    Néha azért nézd meg a térképeken a zárt ajtókat és azt is , hogy nincs -e véletlenül nálad az építményhez tartozó kulcs , mert akkor lehet tovább haladni .
  • skorpio7
    #71
    SHEP !

    Miért nem fedezted fel teljesen a RESEARCH FACILITY-t ?!?
    Hiszen ott van nálad a KEY CARD-ja is , mostmár be tudsz menni rajta ?!? Hát bizony ott fogod bent megtatlálni az általam is írt hiányzó alkatrészt és így jutsz majd el a többi helyszínre is .
  • skorpio7
    #70
    Eszes kis jószágok ezek a hüllők .Gondolj csak bele , hogy mi lett volna belőlük , ha nem jön egy jó nagy meteorit ... Lám egy üres szobába is jól el tudnak bújni úgy , hogy te észre sem veszed .Képzeld csak mi lett volna akkor , ha azt a pár millió évet a további fejlődésnek szentelhetik !?
  • MuERTe
    #69
    Egy ÜRES szobában????
    Hova?????
    :))
  • skorpio7
    #68
    Remélem te is mielőbb a SILÓ-ba jutsz , mert az ideg majd megöl , hogy nem jutok előbbre .
    Most megnézem SHEP hol is jár .
    A bővítésekre én is rájöttem már , mert 400.000 pontból lehetett már költeni . :)))
    A dögökről meg csak annyit , hogy istenem ... ha elbújt és éppen akkor bújik elő , amikor legközelebb arra jársz . :)
  • MuERTe
    #67
    Visszatérve egy kicsit, az 50 és 100 darabos magazinok tárbővítések, és csak egyszer kell megvenni. Utánna annyival több lőszert tudsz tárazni a fegyverbe.

    Az viszont halál gagyi megoldás, hogy az épületeken BELÜL is ujratermelődnek a dögök ha elfordulok egy kicsit :))
  • skorpio7
    #66
    Hoppá ... máris megnézem , mert a Thing-gel voltam most elfoglalva .
  • Shep
    #65
    A mailt elküldtem, jutottál vmire?