5322
Help!
  • Vardar
    #4001
    Angol hackerek nincsenek? Amúgy meg most olyan digitális erődből netezek, azt se tudnák, hogy mi van ha valamit felakarnának telepíteni.
  • dragon11
    #4000
    Aham értem..:) thx
    de te tudsz vírustírni?Csak kíváncsiság.
  • kollektor
    #3999
    Széles körben elterjedhet az MBR rootkit
  • Doomista
    #3998
    sehol sincs,avagy interneten talán van,de én még nem találtam,csk rengeteg forrást,meg ezeken kivül és tesztelésre valo virusokat,etc.én pl nem találtam olyan cikket ahol pron levan irva hogy hogy kell virust irni,nem is lesz =)
    bérelj fel egy hackert XD

    bár nem ajánlatos,meg ugye sok magyar hacker van,van msn cimük minden,ha ha azt a kérdést pl feltennéd mind2iknek,hogy megtanitasz virust irni ? adsz gépfeltörö programot,etc,nyomban letiltanak a picsába.ez egy magyar hacker féle dolog,hogy nem segitenek a piszkos ügyeidben [nagyon de nagyon régi kiskoru tapasztalat]
    török hackerek meg orosz hackerekel probalkodhatsz,de veszélyes,nah meg ha nemtudsz más nyelvet,vagy olyat amit ök tudnak...

    szal szrtm felejtsd el azt az egészet =)
    egyszoval tanulj meg programozniez,ez a legjobb modja.
  • zvaragabor
    #3997
    Firekeeper újratelepítése megoldja a problémát?
  • zvaragabor
    #3996
    Csak átvitt értelemben: Láttál már olyan újságot, könyvet, amiben azt tanítják, hogy hogyan kell betörni, lopni, csalni?
  • dragon11
    #3995
    Értem köszönöm, és milyen újságokból lehet megtanulni vírust írni?:)
  • Yoda001
    #3994
    valaki pls?
  • Doomista
    #3993
    jah és sosem bizz meg ilyen jellegű dologban másokban,ha most pl egyik gyerek odaadta volna ezt a virust oké,de mi lett volna,ha a kis ravasz egy keyloggert is beleirt volna vagy valamit,és szépen törte volna fel a sg accodat,meg egyéb dolgokat,rosszab esetben a gépedet is elkapja...én csak szolok hogy ne érjen akkor meglepetés =)
  • Doomista
    #3992
    nah meg aki ért is ehez,hogy virust irjon,nem mondja el,vagy ha elmondja,akkor nem fogja odaadni,mert ez olyan mint ha neked lenne egy titkos ékszered,amit nem adsz el senkinek,csak jo bö pénzért...szal valahogy igy megy ezis.
  • Apocalipto
    #3991
    Na lol..
  • dragon11
    #3990
    kérdezni..
  • dragon11
    #3989
    De ha itt vírusírásról van szó, én is ezt akartam..:(
  • zvaragabor
    #3988
    Igaz, most batch fájlról beszéltél.
  • Yoda001
    #3987
    persze a say nem kell,echo után írsz amti akarsz,ha pl az egyik sorba beírod:
    title [fileneve] akkor nem paranccsorként nyílik meg hanem [fileneve] néven,mondjuk color 04,piros lesz a szöveg amit ír
  • Yoda001
    #3986
    akkor próbáld ki hogy megnyitod notepadot,beleírod pl h echo off,másik sorba echo say xyzs1234554 vagy amit akarsz,pause,rámész a mentésmáskéntre,amit alapból ad filenevet étnevezed,és mögé írod h .bat
  • zvaragabor
    #3985
    Hát ha a jegyzettömb volt hozzárendelve, akkor jegyzettömbben kellett volna megnyílnia, amiben a bináris programkódot olvashatta volna.
    Aztán egyáltalán nem biztos, hogy notepad-ban írták.
  • Yoda001
    #3984
    nem,egy egyzerű bat file társítva jegyzetömbhöz (amibe megvolt írva)
  • Pianista
    #3983
    Hy!

    nekem még régebben volt olyan hogy beléptem 1 progiba már nem tudom melyikbe kiirta kb: 300x a hibaüzenetet aztán nem írta tovább:D. kb 5-10 perc kellett a csoport bezárásához. ez vírus volt??
  • Doomista
    #3982
    a virus irás külön dolog,más mint pl mikor egy programot irnál.de erre rájöttetek :D
  • Yoda001
    #3981
    én se tudok vírust,csak olyat amitől lefagy a gép,vagy pl parancssor megnyíil,pirossal kiirja mondjuk h virusos a gépe,meg windows hibaüzenetbe akármilyen szöveget
  • Vardar
    #3980
    Én még mindig nem tudok vírust írni! Pedig mennyi pénzt kidobtam könyvekre és nem tudok semmit se írni.
  • Yoda001
    #3979
    értjük hogy a haveodnak kell,de ez nem az a topik,hello
  • dragon11
    #3978
    Jah értem, okés..haveromnak kellett volna, de nem baj:)
  • Doomista
    #3977
    mert a virus rossz céllal futo állomány.vagyis amit te akarsz.
  • dragon11
    #3976
    OK.Köszi, am haveromnak kellett volna, regelt is ...de 24h-t megkell várni, és az e-mail se ment neki...:) de am ez miért warez?:) mind1!:)
  • Doomista
    #3975
    ez nem virus kérö topik,ez wareznek minösül,azaz bannolnak érte 2 hétre a forumrol,ha most beköpnélek repülnél,de nem foglak,csak annyit kérek ne kérj virust,mert ez nem viruskérö topik,és ez nem warez forum.
  • dragon11
    #3974
    Nem köszi:)
  • units
    #3973
    Hidrogénbomba nemkéne?!
  • dragon11
    #3972
    LOL.
    1.Van.
    2.Én most írtam közzétek először sajnálom ha azért válaszolsz flegmán, mert elfelejtettem köszönni, de most megteszem, sziasztok.
    3.Nem muszáj neked válaszolni, ha csak flegmán tudsz..
    4.Te ne gyere..
  • Doomista
    #3971
    sehogy,ilyen nincs,nem létezik,bb a topikbol,ne gyer többé vissza.
  • dragon11
    #3970
    1.Hogyan lehetne írni egy olyan féregvírust, ami mondjuk kitöröl pár rendszerfájlt, de műxik a windows, csak folyton hibaüzenet?:) vagy akár összeomlik...

    A másik: Ugyan ilyen féreg vírust írni, de úgy, hogy megnyitja mondjuk a jegyzettömböt 3000x és lefagy a gépe...

    3.Thanks.
  • Yoda001
    #3969
    firekeeper mindenre ezt írja (pontosabban egy kis felkiáltó jel van az ikonja helyett jobb oldalt): "firekeeper load failed: component @firekeeper.mozdev.org/firekeeper not registered" most akkor mi van? ha megnyitom csak az aboutba tudok "menni"
  • zvaragabor
    #3968
    Ja, bocsi. Csak a "ff+noscript rulz" kijelentés miatt gondoltam, hogy azt hitted, hogy a noscript titja az oldalt. :)

    Amúgy Mozillának a Súgó > Hamisított webhely bejelentése... funkcióval tudsz ilyen oldalakat bejelenteni.
  • bmate0007
    #3967
    A gép leterheltségétől is függ. Nekem pl. van olyan is, amikor fel se akarja nyitni, annyi dolog megy. (:
  • Yoda001
    #3966
    nekem még soha,pedig elég sok cucc van a gépen,biztos hogy nem virus,és az a 2-3 mp semmit sem jelent
  • WOLF3x6
    #3965
    Nem arrol a par masodpercrol van szo, csak nem szeretnem ha virusos lenne a gepem. Otlet, hogy ha tenyleg az, akkor mivel irtsam le? Masnak nem volt ilyen?
  • Yoda001
    #3964
    wow,te aztán türelmetlen ember vagy
  • WOLF3x6
    #3963
    Valaki legyszi segitsen: Amikor a start gombra kattintok valamikor 2-3 masodperc mulva nyilik fel, vmikor pedig rogton. 10-bol 1x van ilyen keses, de fogalmam sincs hogy mitol lehet. Nem reg lett ujrarakva az op rendszer. Talan egy virus szorakozna? Lefuttattam a NOD32-t, semmi. SpyBot sem talalt semmit. Ilyenkor mi a teendo? Elore is koszonom a valaszokat!
  • Yoda001
    #3962
    tudom hogy nem,de ha belépnék,akkor se hiszem hogy nagy dolog történne (akár letöltésnél is),mivel meg kellene fognia :D azt is tudom hogy az ff-ben van ez megcsinálva,mivel le is írja xD nem vagyok analfabéta,akármennyire is annak tűnök de azért kösz az infot