5322
Help!
  • grebber
    #4642
    Ha jól emlékszem ide is be volt téve egy oldal linkje amire ha feltöltök egy fájl lecsekkolja nekem van-e benne vírus.
    Valaki ismeri ezt az oldalt?? (Nem találom a linkjét :( )
  • bigapó
    #4641
    köszönöm ezt is, de úgy néz feltörték az msn-em, szóval megváltoztattam a jelszómat, így már nem küldi őket. azért köszi, jó tudni hogy van ilyen is. meg azt is, hogy ilyen segítőkész emberkék vannak még mindig errefelé:)
  • Ariane
    #4640
    Talán még nézd meg ezzel is.
  • bigapó
    #4639
    ez érdekes. azt írja, hogy nem talált semmit. most akkor mi van?
  • bigapó
    #4638
    köszönöm szépen.
  • Ariane
    #4637
    MSN VírusCleaner
  • bigapó
    #4636
    sziasztok!

    Úgy néz ki, hogy bekaptam egy msn-vírust vagy mit. az egy dolog, hogy kapok ilyen reklám-linkeket másoktól, na de most már én is küldöm őket másoknak!
    Ezt hogy lehet leállítani? az, hogy én ne kapjak gondolom végképp nem megoldható:(
  • Möbiusz
    #4635
    Próbáltad ezzel? Malwarebytes'. Ilyeneket nagyon szeret eltávolítani.
  • kl24h
    #4634
    "nem tudom leszedni semmivel", milyen virussoloket/antispywarekat futtattal le?
  • Deloi
    #4633
    Hali! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet biztosara menni, hogy a registryből kipucoljak mindent egy vírussal kapcsolatban? Rákerestem az exe fájl nevére, amit talált töröltem. Amúgy most úgy tűnik megszabadultam tőle, csak biztosra akarok menni.
  • Pianista
    #4632
    próbáld meg spybot S&D -vel... tapasztalataim szerint sok hasonló problémát képes javítani.
  • Eli Jah
    #4631
    Az lenti leíráshoz:

    http://img27.imageshack.us/my.php?image=aaaaaaaaaaaaaav.jpg

    Utána ez jön ki:
    http://img27.imageshack.us/img27/4814/aaaaaaaaaaaaaav.jpg

    A hiba leírása lent egy is itt van lejjebb.

    http://img27.imageshack.us/img27/6246/aaaaaaaaaaaaaab.jpg
  • Eli Jah
    #4630
    Nem tudom még mindig mi lehet...
    Megynitok egy könyvtárat, és egyből elkezd tölteni egy windows-os kisablak, hogy a Search Setting 1.2 indul, aztán meg kiírja, hogy nem érhető el az erőforrás...
    Beírtam a neten, hogy search settings 1.2 kiadott pár külföri találatot, ami szerint ez egy spy lehet, de nem tudom leszedni semmivel.
    Nem csinál semmi különöset, jól meg y agép meg minden, csk hát mégis zavaró, meg vannak olyan munkáim a gépen, amit nem osztok meg másokkal szívesen.

    help...
  • gamer450
    #4629
    Hello

    Tegnap kaptam 1 PM-et az egyik oldalon, volt 1 kis szöveg és 1 link:S
    A link alatt az iefa.ru oldal címe volt.
    Tud valaki valamit erről hogy mi lehet???
    Vagy valamilyen Vírus írtót, Spyware keresőt????
    Már ellenőriztem DrWebbel, Adaware, Nod32 de eddig semmit nem talált.
    (elvileg ez az oldal valami spam vírus vagy mi) THX a segítséget előre is.
  • TomBond
    #4628
    Ezt kipróbálom! Bár nem tudom, hogy tudok-e róla bootolni, de a bios is le van tiltva.
    Azért egy próbát megér! Köszi!
  • balcsi70
    #4627
    nem véletlenül ophcrack ?
  • balcsi70
    #4626
    Ennek ez a tejes neve? vagy így rövidítve van?
  • Eli Jah
    #4625
    Sziasztok!
    Ismeritek ezt?
    "search settings 1.2" akar mindig elindulni, amikor megnyitok egy könyvtárat és semmi nem látja...
    Mi ez??? Valmi kémcucc lehet?
    Ksözi: Attila
  • Norway
    #4624
    Ja és csak Xp-hez jó!!!!
  • Norway
    #4623
    Ja bocs-TomBond-ez neked szólt!
    Üdv!
  • Norway
    #4622
    op crack-xp live 2.1.0.iso-szerezd be ezt a progit!!!

    iso-ban kiirod és cd ről bootolsz a progi észreveszi hogy ez a rendszer le van kódolva!
    elkezdi keresni a memoriában megtalálja és te szépen leirod egy papir cetlire aztán kikapcsolod a gépet vissza kapolod,és amit felirtál a papirra az a kód.beirod és már bent is vagy a rendszerbbe!!!

    Üdv!
  • TomBond
    #4621
    Volna egy elég kacifántos kérdésem. A céges gépen van egy Brontok.a vagy Brontok.br vírus. Ezt kellene leírtani, de nem tudjuk a rendszergazda jelszavát, így telepíteni nem tudunk rá víruskeresőt, még a feladatkezelő is le van tiltva. A BIOS is jelszavazott, ezért bootolni sem tudunk cd-ről. Valamilyen portable alkalmazás kéne hozzá. Tudtok ajánlani valamit?
  • Pianista
    #4620
    rendszervisszaállítás kikapcs.
  • aron89
    #4619
    sziasztok, folyamatosan talál a vírusirtóm(kaspersky) egy vírust(trojan.clicker) és hiába nyomok a kitörlésre az új keresésnél megint megtalálja, mit lehet ezzel kezdeni ?
    köszi!
  • grebber
    #4618
    1.35 óta halott a Malwarebytes nekem :( Nem fogad el semmilyen serialt sem.Nemtudom mi a rák baja van!
  • Pianista
    #4617
    no comment...
  • Doomista
    #4616
    Mi a szarról beszélsz ?
  • slime001
    #4615
    Nem blokkol semmit nem tudom mit hallotál.
  • Pianista
    #4614
    hmm... talán Avira... azért nem tűzfalas verziót ajánlom mert hallottam róla hogy blokkol bizonyos dolgokat. sztem a windows alap tűzfala elég mellé;)
  • hitch
    #4613
    annyira nem vok nagy gémer.torrentezni szoktam de leginkább magyar oldalon és csak filmet meg sorit szoktam tölteni:D

    Xp-ből meg sp 3-as van mivel eredeti xpm van:D
  • Pianista
    #4612
    egy kimaradt: hardcore gémer vagy??
  • Pianista
    #4611
    jah és a nodot cseréld le... már sokszor sz*ptam vele nem kicsit, nagyot... legutóbb majdnem rendszerrakás lett a vége... a neten merre szoktál járkálni, torrentezel, XP hányas SP??
  • Pianista
    #4610
    2. Kiir olyat hogy "xyz megtisztítva" a jobb alsó sarokba? am ez ellenőrzéssel vagy védelemmel lett megfogva??
  • hitch
    #4609
    1.Eset Nod 32 antivirus 3.0.667.0
    2.Nem tom hol tom megnézni h törli e?
    3.Kibropálom amit mondtál és köszi a segitséget:D
  • Pianista
    #4608
    1. Mi a jelenlegi védelmed?
    2. Tudja törölni?
    3. Lentebb levő Malwarebytes link.
  • hitch
    #4607
    Sziasztok.A minap beszedtem egy ilyen vírúst: Win32/TrojanProxy.Small.MU-t.

    Most itt lehet vmit csinálni mert emiatt ingadozik a net sebességem vagy itt már csak a winreinstall segithet?

    a válaszokat előre is köszönöm.
  • Pianista
    #4606
    a norton hányas volt?? ha nem a 2009 akkor nem csoda... próbálj ki egy Avirát és egy Malwarebytes-t
  • TomBond
    #4605
    Sziasztok! Adott egy céges gép XP SP3-al. A kolléganőm a napokban beszedett valami vírusszerűséget. Van hogy induláskor automatikusan újraindul, változó időközönként kilép a képernyőkímélőből, és ha elindítjuk a IE-t akkor erre az oldalra lép fel:
    edotfind.com
    A gépen egy Norton víruskereső volt amikor bejött ez a valami, most NOD32 van rendszeresen frissítve, de nem talál semmit.

    Tud valaki segíteni?
  • grebber
    #4604
    Ezt most miért írod?
    Nem rosszból mondtam ha úgy értelmezted!
  • Doomista
    #4603
    nem szóltam egy árva szót se és többé nem is szólok !