5322
Help!
  • uikka
    #4922
    És XP-t használok
  • uikka
    #4921
    Ja!!!
    És a Google Chrome-nak semmi baja nincs...
    DE! A firefox szarakszik csak...
    Akkor a firefox-al van probléma?
  • uikka
    #4920
    cs!megszeretnék kérdezni vmit.
    most nézem az autómatikusan induló egy éb programokat, és 19 olyan vanami nem Microsoft-os
    És van egy olyan,hogy nincs neve és a helye:/Program/
    A többinek levan írva a helye...
    Nem tom mi ez de 2 hónappal azelőtt is néztem hogy mi az...
    ???
  • Narxis
    #4919
    Ez.
  • uikka
    #4918
    PLS
  • uikka
    #4917
    mi az a HijackThis log?
  • uikka
    #4916
    na mielőtt megcsinálom ezeket a Google Chrome-val megnyitotta a freemailomat(nem pöcsölt)
    mi a problem?
  • Narxis
    #4915
    HijackThis log-ot csinálhatnál és bemásolhatnád ide.
  • Narxis
    #4914
    Hosts fájlt ellenőrizném illetve a böngésző előzményeit(cache, sütik) törölném, + a rendszervisszaállítási pontokat is mert szerintem fertőzöttek.
  • uikka
    #4913
    Amik a karanténban voltak letöröltem véglegesen.
    DE!
    A freemail-ra még mindig nem jelentkezik be :(
    Megáll.
    Kiírja jobb felsőben Betöltés...
    Kiírja bal felsőben Töltés...
    A többi hely üres semmi több...
    Mi a probléma?
    De letölteni már letölt
  • uikka
    #4912
    Na csa!
    Lefuttattam a keresést a Malwarebytes nevű vírusirtóval.
    Itt a napló:Malwarebytes' Anti-Malware 1.46
    www.malwarebytes.org

    Adatbázis verzió: 4435

    Windows 5.1.2600 Szervizcsomag 3
    Internet Explorer 7.0.5730.11

    2010.08.16. 17:13:33
    mbam-log-2010-08-16 (17-13-33).txt

    Vizsgálat típusa: Teljes vizsgálat (A:\|C:\|D:\|E:\|F:\|G:\|H:\|I:\|)
    Átvizsgált objektumok: 229005
    Eltelt idő: 1 óra, 50 perc, 36 másodperc

    Fertőzött memóriafolyamatok: 0
    Fertőzött memória modulok: 0
    Fertőzött Rendszerleíró kulcsok: 10
    Fertőzött Rendszerleíró értékek: 2
    Fertőzött Rendszerleíró adatelemek: 2
    Fertőzött mappák: 2
    Fertőzött fájlok: 8

    Fertőzött memóriafolyamatok:
    (Nem találhatók rosszindulatú elemek)

    Fertőzött memória modulok:
    (Nem találhatók rosszindulatú elemek)

    Fertőzött Rendszerleíró kulcsok:
    HKEY_CLASSES_ROOT\imeshmediabar.stockbar (Adware.Softomate) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{bc4be15d-6a34-4356-9e97-79e43da32b1d} (Adware.Shopper) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{b7d3e479-cc68-42b5-a338-938ece35f419} (Adware.Softomate) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\kwanzy (Adware.Agent) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_CURRENT_USER\Software\IEBarProperties (Adware.Mirar) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_CURRENT_USER\Software\MarketPrecision\DuhikiToolbar (Malware.Trace) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Kwanzy (Adware.Kwanzy) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ESENT\Process\Adparatus (Adware.Adparatus) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{54fa77cb-aac9-4dfa-afae-81f86232e3f8} (Trojan.BHO) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{54fa77cb-aac9-4dfa-afae-81f86232e3f8} (Trojan.BHO) -> Quarantined and deleted successfully.

    Fertőzött Rendszerleíró értékek:
    HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\WebBrowser\{b7d3e479-cc68-42b5-a338-938ece35f419} (Adware.Softomate) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\sfkg6wipus (Trojan.Downloader) -> Quarantined and deleted successfully.

    Fertőzött Rendszerleíró adatelemek:
    HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\Search Bar (Hijack.SearchPage) -> Bad: (http://www.mirarsearch.com/?useie5=1&q=) Good: (http://www.google.com) -> Quarantined and deleted successfully.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\Search Bar (Hijack.SearchPage) -> Bad: (http://www.mirarsearch.com/?useie5=1&q=) Good: (http://www.google.com) -> Quarantined and deleted successfully.

    Fertőzött mappák:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kwanzy (Adware.Kwanzy) -> Quarantined and deleted successfully.
    C:\Program Files\Kwanzy (Adware.Kwanzy) -> Quarantined and deleted successfully.

    Fertőzött fájlok:
    C:\Documents and Settings\XP\Dokumentumok\Letöltések\BaDBoY v5\BaDBoY v5\BaDBoYv5.exe (Trojan.Armin) -> Quarantined and deleted successfully.
    C:\Documents and Settings\XP\Dokumentumok\Letöltések\BaDBoY_V4.2_FiXeD_BY_Rodr_\BaDBoYv4.2.exe (Trojan.Armin) -> Quarantined and deleted successfully.
    C:\Program Files\Kwanzy\uninstall.exe (Adware.Agent) -> Quarantined and deleted successfully.
    C:\System Volume Information\_restore{7F60E968-64B2-4FFD-8B85-F5A196F7EA1F}\RP464\A0123232.exe (Trojan.PWS) -> Quarantined and deleted successfully.
    C:\System Volume Information\_restore{7F60E968-64B2-4FFD-8B85-F5A196F7EA1F}\RP469\A0123621.exe (Trojan.PWS) -> Quarantined and deleted successfully.
    C:\System Volume Information\_restore{7F60E968-64B2-4FFD-8B85-F5A196F7EA1F}\RP471\A0123786.exe (Trojan.PWS) -> Quarantined and deleted successfully.
    G:\Alcohol120 v14_9_5 Build3105\alcohol120v1.9.5.3105trialpatchtsrh\patch.exe (Trojan.Agent) -> Delete on reboot.
    C:\Documents and Settings\XP\Application Data\avdrn.dat (Malware.Trace) -> Quarantined and deleted successfully.
  • Narxis
    #4911
    Annak nagyon nem szabadna ott lenni. :)

    Ha nagyon alapos akarsz lenni akkor még ezekkel csinálj teljes vizsgálatot, persze előtte frissítés ne maradjon el.. :)

    Malwarebytes

    Avira Free
  • uikka
    #4910
    jeee!!!
    Most néztem és már videókat is lejátszik!:)
    Majd most jön a főpróba!
    Felmeek egy netes játékra és megnézem a pingem(cod 4-ben 40-50(az alap))
  • uikka
    #4909
    Ja és nem csak ilyen problémák vannak, hanem a freemailomra is kell várni amíg betölti.
  • uikka
    #4908
    Köszi a segítséget!
    A Kaspersky-vel találtam egy bizonyos Trojan.generic nevű fájlt amire azt írta hogy ez valószínűleg rendszerindításos fálj.
    Szerintetek ilyen okoz problémákat?(net lassulást)
  • gergely1991
    #4907
    Nem lennék biztos hogy vírus(de azért azt se állítsuk hogy tiszta lenne a gép)
    Úgy látom a firefox-ot használod.
    Letöltési problémára:
    Nézd meg az eszközök>beállításoknál>Általános lapnál hogy hova mentené le aztán:Keresd meg az ott megjelölt helyen nem-e ott van
    indok:Lehet hogy beállítottad (véletlenül) hogy elrejtse a letöltési párbeszédablakot ha nincs ott bejelölve akkor jelöld be.
    Videós problémádra:
    Firefox esetében segíthet ha crtl+f5 lenyomod vagy a beállítások-nál a haladó lapon a hálózat fülön kicsit megnövelni a cache-t(gyorsítótárat).
  • Narxis
    #4906
    Csá csumi csá!

    Töltsd le ezt: Klikk

    és ezt: Klikk2

    aztán csinálj egy screenshotot arról amiket találtak és töltsd fel ide.
  • uikka
    #4905
    Cs all!
    Van egy problémám.
    Nod32 próbaverziót használtam és 3. napja volt, hogy lejárt.
    Ott kezdődött a probléma hogy elindítottam egy játékot(mindig ment rendesen) és lefagyott.Megpróbáltam újra és újra, de mindig lefagyott.
    A youtuben akartam nézni videót és be se töltötte.Próbálok letölteni mindenhonnan vírusirtót, de be se adja a letöltési ablakot.
    Haveromat megkértem segítsen és átküldte a Nod32-t de az nem csinált semmit. És csomószor a Firefox 100% on eszi a procit.
    Nem tom mit csináljak. Lehet hogy egy vírus...
    Pls segítsetek!
    Előre is köszi!
  • kl24h
    #4904
    Ne csak Nod32 használj, hanem használd az ESET Smart Security-t és akkor szerintem nem kaptad volna be. A Windows tűzfal nem biztos hogy elég.
    Így jártam valamikor a Norton Antivirus-al (2006 verzió volt és csak manuálisan tudtam frissíteni), és bekerült egy pár trójai, ami miatt a Yahoo.com és még más oldalakat sem tudtam felnyítni.
  • gergely1991
    #4903
    Omg látom sikeresen bedőltél az olcsó trükknek:D
  • csaba0728
    #4902
    egyik gyerek átvert egy telefonnal a teszveszen es neki ajánlanám a virust
  • gergely1991
    #4901
  • Doomista
    #4900
    Takaroggy!!!4
  • Narxis
    #4899
    helló. és mire kell az neked? :)
  • csaba0728
    #4898
    hellotok nekem egy ojan virus kene ami emailokban terjed tudnérok segiteni ebben nekem?
  • Black7Seven
    #4897
    Hali !

    NOD32 mellett kaptad be? Mert az már évek óta ismeri.
    Rendszer-visszaállítást kapcsold ki, majd egy újra indítás(ekkor lép életbe a változtatás) és így futtasd a nodot. Ha végzett akkor ne felejtsd el visszakapcsolni a rendszer-visszaállítást.
  • Attila8805
    #4896
    Hali mindenki!
    Sikerült bekapnom egy Tenga.gen-t Nod 32-őm van.
    Elég lesz?
  • kl24h
    #4895
    Nem tudok, de a Malwarebyte's Antimalware és a Spyware Doctor lefuttatva gondolom megtalálják a kártevőt.
  • Forrest Gump
    #4894
    Sziasztok!

    Tudtok esetleg vmi új vírusról, ami a netről dobál le?

    Köszi!
  • gergely1991
    #4893
    ott én is néztem de nem igen találtam meg a megfelelőt:/
  • Arkon
    #4892
    Hali!

    Itt nézz szét. Hátha van közte olyan "gyári" uninstall ami Neked kell.
    Vagy Revo Uninstaller-el csökkentett módban?
  • Endiman
    #4891
    sziasztok!

    szeretném unistallozni a symantec endpoint protection víruskeresőt, de nem megy, mert csak egy "gathering required information" csík villog és nem történik semmi, már majdnem egy órája ez van.....hogy tudom mégis leszedni?
  • Jakuza001
    #4890
    Ezer eve nem hasznaljak a Directvobsubot MPC-hez. Mivel bele van mar kb vagy 2 eve epitve a sajat feliratmegjelenitoje, csak a beallitasoknal kell az outputnal beallitani azok kozul a lehetosegek kozul, amelyek mellett ** csillaggal vannak jelolve. (** Required for the internal subtitle renderer). Utana mar csak annyi a lenyeg, hogy a felirat azonos nevvel legyen ugyanabban a konyvtarban, mint a film.
    Valoszintusitem, hogy akkor jelennek meg mikor videot nyitsz meg.
    Tehat uninstall Dvobsub.
  • bigapó
    #4889
    ha válaszolok egy levélre, akkor előtte megnyitom, hogy el is olvassam mit irtak, nálam ez a sorrend. mivel a spam-et meg sem szabad nyitni általában, ezért irtam ezt az - ezek szerint - érdekes mondatot:)
    nekem is szokott olyan levél jönni, hogy nem tudom ki irta, de nem spam pl, csak valahogy megtalálták a cimem.
  • Solt
    #4888
    Köszönöm az eligazítást Uraim...
  • gergely1991
    #4887
    a válaszolni szóból mit nem értesz?:D
    Sokan ezt meg is csinálják sajnos így tudomásukra jön a spam-elők számára, aztán meg végképp vége a nyugalomnak..
  • bigapó
    #4886
    mármint úgy érted, hogy megnyitni, elolvasni sem érdemes őket :) már attól felizgul a legtöbb, aztán megint jön a "hosszúcici" :) ez jó szó, megtanulom :D
  • gergely1991
    #4885
    És még valami:Nem érdemes ezekre válaszolni mert akkor ellehetsz látva spam-ekkel
  • gergely1991
    #4884
    Ha a spam szűrőd felismerte és megoldható hogy mindet kitörölje egyszerre akkor nem hinném hogy gond lenne.Ezen se jelszóváltoztatás se semmi se segíthet (esetleg új fiók alkalmazása) ugyanis megtalálták az e-mail címed, lehet hogy csak egyszeri alkalom, de az is lehet hogy többször is előfordulhat.Jobb ha erre is felkészülsz.Ha nincs spam szűrője akkor használj gmail annak van és elfogadható(és még csinálhatsz is külön szűrőt a megadott e-maileknek).Vagy használj magyar felhasználói címet(elméletileg arra nem igen bukkannak rá csak úgy az angol spamelők)
  • Solt
    #4883
    Üdv Urak!

    Rászaladtam a hosszú cicire... :S Kaptam a céges e-mail fiókomra vagy 1000 spamet... lehet ezzel kezdeni valamit? Nem szeretném, ha ez napi rendszerességgel ismétlődne...:S