785
Minden jöhet, ami vele kapcsolatos, de főleg ftp-k:)
  • Shep
    #498
    Hol lehet a fixeket megtalálni a Gamecopyn?
  • Irvine
    #497
    Undying... hát nemtom én 4x ugrottam neki és mindig a röhögőgörcs keringetett a "szörnyek" láttán. Odaáig elég jó, ameddig az első szellem nem jelent meg... Ott mikor megláttam hát fostam a röhögéstől (már bocsánat). Szvsz az avp az egyik legjobb paragame, pitty... pitty... pitypitty... pittypittyittypittypitty áááááááááá holvan baszdmeg ááááááá,(néma csend) huhh qrva élet pitty... pitty...
  • skorpio7
    #496
    Hát ez tényleg nem volt annyira ijesztős game , de én nem is ezt vártam tőle , viszont a film hangulatát nagyon vissza tudta adni .Szóval hangulatban az utóbbi idők egyik legjobb game-ja volt a GTA3 után .
  • skorpio7
    #495
    Az . :)))
  • Gábor
    #494
    Szvsz a clive barker féle undying még mindig jobb, engem legalábbis jobban meg tudott ilyeszteni, a zenéje nagyon jó volt, nekem az az első számú horror, DE szorosan mögötte ez a második:) Majd becsináltam,amikor az első emberem átváltozott, a másik ilyen pedig a teleszkópnál ahogy felmentem a zuhanyzóban az a monstrum ilyesztett halálra:) A frászt hozta rám, amikor a szekrény nyitásából hádrafordulva egy ütéssel megölt!
  • A Fing
    #493
    Nem tudja valaki közületek, hogy honnan lehetne letölteni a filmet?! Nagyon fontos volna. Ha esetleg bárki bármit tud, akkor... Adhattok ftp címet, linket, bármit. Előre is kösz a segíségetek.
    Na mostmár én is nekiesek a játéknak persze javítva és patchel. Hátha most majd jobban bejön.
  • Sephi
    #492
    Az az outro anim a vegen van nemdebar?
  • skorpio7
    #491
    A lényeg ... leszedtem a GCW-ről a SOUND FIX-et .
    Gondolom , hogy ennek a telepítésének a módját írtad le a hozzászólásodban .Mondjuk én nem csináltam mást csak elindítottam és hagytam , hogy a english.pak-ot kicsomizza .
    De a legjobb az volt az egészben , hogy ezek után lement az eddig lejátszatlan maradt OUTRO ANIM is .
  • MrTressy
    #490
    van valami 1.1 es patch is ehhez a gaméhez
  • Hmuda
    #489
    Be kell érned ennyivel. Ez az intro.
  • Sephi
    #488
    Ugyertem en amikor New Game-et nyomok akkor mutat egy pasit aki ellemlampaval keres valakit es asztan a helikoptert ahogy erkezik..

    Van ennel mas intro is?!?
  • Sephi
    #487
    Most akkor te mit ertesz aound fix allat?

    Az a dolog amit en leirtam a pak al kapcs vagy van valami mas cucc?
  • Hmuda
    #485
    Nem gond a nyelv. Legalább gyakorolok egy kicsit kiutazás előtt. : )))
  • Hmuda
    #484
    Nagyon köszi! : )))
    Persze, hogy jó nekem így. Csak még 31-e előtt meg kellene hogy legyen. : )))
  • skorpio7
    #483
    Mégvalami ... eredeti angol , így felirat kell hozzá , ami van is . :)
  • skorpio7
    #482
    Ma este biztos nem , mivel le akarom szedni végre a Medieval:Total War-t és még pár dolgot . Ha neked is jó ( gondolom nem jön el addig a világvége ) , akkor holnap éjszaka beállítom a gépet .
  • Hmuda
    #481
    Hát, ha csinálsz privi FTP-t, akkor duplán leszek adósod. : )))
    Majd rendelhetsz pár dolgot amcsiból. : )))
  • skorpio7
    #480
    Max rólam .
  • Hmuda
    #479
    Senki nem tud egy helyet ahonnan leszedhetem a filmet? : (((((((((((((((((((((((((
  • skorpio7
    #478
    Csak nyugodtan ... lesz ez még jobb is . :)
  • Gábor
    #477
    Úgy tűnik csak türelmetlen voltam az installnál, mert mire megvacsiztam fönt volt :) Köszönöm a tippet. 1ébként 10 perc után kezdhetem újra, mert annyira akartam segíteni szegény medicemen,hogy rögtön fölkínáltam neki a pisztolyt, ami most a fekának kellene :)) Nekem eddig tetszik.
  • skorpio7
    #476
    Ezért jó , ha néha csak olvas az ember és nem hozzászól ... sokat lehet így is tanulni . :)
  • skorpio7
    #475
    Skacok !
    1 tanács ( gondolom más is így csinálja , mert már ismeri ) ... ha írjátok ki , akkor érdemes lesz ezt úgy megtenni , hogy a rajta lesz a lemezen a sound fix is .Éppen most olvastam erről egy jó kis okítást aa AvP2:PrimalHunt topic-ban .
    Elnézést kérek attól , aki már ismerte , de én még most olvastam erről ... mondjuk nem is kérdeztem még senkit erről , hogy lehetséges-e .

    Noninnyó tegnap 12:48 | Válasz erre | #60

    Szeva!
    Figyu, nekem is megvan a játék + a crackfix.
    Hogy tudom beletenni az iso-ba a jó cracket?

    Köszi

    I2K tegnap 14:39 | Válasz erre | #61

    Szia!

    Nos, biztosan sokan mást is ajánlanának, de én így szoktam:

    1. WinISO 5.3 - (bin, nrg, iso vagy bármi) Betöltés
    2. Ha törölni akarok belőle, akkor az adott file-on, könyvtáron jobb klikk és Delete
    3. Hozzáadás: Drag 'n' Drop. Azaz Windows Intéző-ben "megfogom" az adott köynvtárat, file-t és ráviszem az Asztalon ikon állapotban pihenő WinISO-ra... Követketmény: a file, könyvtár az éppen nyitott ISO-ba kerül.
    4. WinISO "File" "Save as..."
    Ennyi.

    i2k
    Válasz 'Noninnyó' üzenetére (#60)
  • Hmuda
    #474
    Képzeld én eddig úgy tudtam, hogy a béta volt meg mindenkinek. Akármennyire is szeretnéd, de az ISONEWS-on úgy volt kirakva, hogy nuked ami bvétát jelöl. A f*szom se tudta, hogy az egy lopott full.
  • skorpio7
    #473
    Tényleg ... egyáltalán játszottál vele ?! :)
  • skorpio7
    #472
    Na tessék ... Hustler is az ISO-t nyomta végig ... hogy lehet ez ?!?
  • Hustler_hu
    #471
    wow , I bow 2 ya ! nemsemmi ... megvolt az iso ... woow :))
  • skorpio7
    #470
    Sőt mi több ... LACC is full ISO-t nyomta végig és nem holmi rip-et .Nem is azon volt itt a hangsúly , hogy ISO vagy sem , hanem azon , hogy béta vagy sem .És mint kiderült , a netre elsőként kikerült változat is a végleges változat volt .És neked sem lehetett más meg , hacsak nem dolgozol a fejlesztő csapatban és sunyi módon le nem másoltad magadnak a game-t ... ami szerintem igencsak kizárt .
  • skorpio7
    #469
    Képzeld ... nekem is a full iso volt meg már jópár napja , méghozzá az ITY-s változat , mert mint kiderült az sem béta volt .
  • ayden
    #468
    Hmuda: akármennyire is szeretnéd de nekem a full iso volt meg már jópárnappal az ISOnews elött, bár ez már nem az első eset volt. Gondolom azóta már ti is megszereztétek. Én is azért nem voltam eddig mert ezzel nyomultam egészte.
    Jó gammát mindenkinek
  • ujedith
    #467
    ok megvan kossz!!! :-)))
  • ujedith
    #466
    mi a cime a sound fixnek?
  • skorpio7
    #465
    Hát a helyedben én kijelöltem volna az "összes" file-t és úgy nyomtam volna egy unzip-et .Így tuti egy könyvtárba csomagol ki minden file-t és utánna jön az install , ami gondolom rip-nél a setup.bat indítása lenne .
  • skorpio7
    #464
    Bőven elég az ITY-s is .Én alkalmaztam a RAZOR-os változaton a sound fix-et és végre minden párbeszéd jó és végre WIN98 alatt is lemegy a véganimáció .Azt ajánlom neked , hogy te is töltsd le ezt a FIX-et és így lesz teljes a game-d ! :)
  • skorpio7
    #463
    VÉGRE !
    Szóval ezzel a sound fix-el végre én is láthattam a OUTRO ANIM-ot !!!
  • Gábor
    #462
    Üdv!
    lenne egy láma kérdésem:letöltöttem a gammát innen=> http://www.hot.ee/greyfifteen/forfg4a.htm
    lejött a csomó zip file, kicsomagoltam őket. Ezek után rábökök az installra,de az az első fájlnál nem jut tovább.Ekkor fogtam és minden fájlt egy mappába tettem, mevel a zip mindegyiknek külön csinál. Így is a fenti prob van. Mi lehet a hiba? Ez a class féle verzió, és itt találtam ezen a fórumon a linket. Minden 5letet előre is köszönök.
  • ujedith
    #461
    Akkor most van ertelme meg a Razor-os verziot is letolteni, vagy eleg ez ami van???
  • skorpio7
    #460
    Úgy látszik , hogy aki Win98-at használ , az az outro-t nem látja . :)

    Sephi !
    Kössz a magyarázatot !
  • Hmuda
    #459
    Senki nem tud egy film-lelőhelyet? : (((
  • ujedith
    #458
    nekem egyedul a 2.foellennel volt egy kis hanghiba, egyebkent az egesz gameban semmi mas gond nem volt. Meg a vegen sem ugrott ki a winfosba. Nekem is ugyanaz a NUKE valtozat van meg. egyebkent XP-m van