785
Minden jöhet, ami vele kapcsolatos, de főleg ftp-k:)
  • skorpio7
    #547
    Igen .Mindkét változat ( ISO ), ami eddig kikerült a netre FINAL volt ( ITY , RAZOR ).
  • spR
    #546
    Van már final belőle?
  • Pano
    #544
    bakker, megint elakadtam :D.

    2. pálya=>ember kiszabadítva=>hátra mentemegy ajtóhoz=>ember megáll, nem mozdul, ajtó eldeszkázva=> hogyan tovább? :)))
  • Pano
    #543
    táháiksz
  • skorpio7
    #542
    Hmmm ... ez tényleg szép . :)
    Volt egy tényleg jó főnököm , még jó 8 éve , aki megszállott X-Wing és Settlers rajongó volt ( akkoriban ) és hazamenetel után állandóan leült a gép mellé ... pedig 49 évesen ugyan ki hinné róla , hogy szg.-es játékmegszállott .Hiába no , játék korhatár nélkül és vajon mi lesz 10 év múlva a virtual reality korában ?!
    Az új kábítószer korhatár nélkül ... ez lesz , az életemet feltenném rá .
    Na hagyjuk ... végül is ez a The Thing fórum .Szóval ha elakadnál mégegyszer , csak szólj .
  • skorpio7
    #541
    Oda , ahol a jelzőfáklyák világítanak .
    Odaszáll egy helikopter és viszi is már el a csapatodat .
  • Pano
    #540
    sziasztok!

    tudnátok segíteni?

    első pálya=>c4-esek lerakva=> hova kell menni h kivigyenek?
  • Hmuda
    #539
    Persze, hogy el fogok ide nézni, nem fogom abbahagyni a fórumozást. : )
    Szerdán bármikor, mert már elvileg kedden itthon vagyok, csak gondoltam a szerda a legtutibb.
  • skorpio7
    #535
    Bazz ... fertőzött tűvel szúrtad meg .Már megtanulhattad volna , hogy csak egyszer lehet minden tűt használni .
  • skorpio7
    #534
    Lola !
    Nem akartam leírni , de nem olyan biztos az a 2x annyi .... örülök , hogy vannak még mások is rajtam kívül , akik legalább annyira szeretnek még ennyi idősen játszani , mint én .
    Akkor egy kis matek ... tizennégy évesen kaptam az első gépemet egy Commodore +4-es szg.-et és ennek már tizenöt éve .Akkor mennyi idős vagyok ???
    A környezetemben 2 megszállott játékos ismerős még ennél is idősebb , pedig ők már családosok és középiskolás gyerekeik is vannak .
    Látod , nem vagy egyedül és ez csak egyre rosszabb lesz .
    Nem tudom , hogy hol olvastam a HWSW-n vagy valahol máshol , de egy friss amerikai statisztika szerint a játékot vásárlók zöme a 24-29 éves kategóriába esik bele , ezután jön a 19-24 és csak ezután a legfiatalabb réteg .
    Szóval pont azok ( azaz mi ) , akiket legelőször ragadott meg a szg.-es játékok szeretete , mi vagyunk azok , akik eltartjuk a játékipart .
    Lám itt a bizonyíték . :)))
  • skorpio7
    #531
    Amúgy ha megigértem , az úgy is lesz .
    Még mielőtt elutaznál megnézed a filmet .
    Egy kérdés még ... amcsiból el-el nézel majd ide ???
    A fórumra persze ...
  • skorpio7
    #530
    Bocsi !
    Nem direkt van .
    Szerdán mikortól vagy otthon ?!
    Csak azért mert tőlem akár kora reggeltől is nyithatom az ftp-t és egész nap mehet .
  • Hmuda
    #529
    Skorpi7: akkor ma nem lesz FTP. Majd szerdán jelentkezek. Most megyek aludni.
  • Hmuda
    #527
    Akkor ma este már nem? Én hajnali 2-ig tuti fent leszek. Legközelebb csak szerdán tudom leszedni, de utána szombatig csak. Aztán húzok el 10 hónapra, úgyhogy télleg sürgős lenne. : )
  • Hmuda
    #526
    Priviben leszek ICQ-n. Keress ha jó. És mégegyszer köszi. ; )))
  • skorpio7
    #525
    A GCW nyitóoldalán nézd meg az AUGUSZTUS 10.-i részben , Game Trainers és Cheats részt .
    Szóval ezt .:

    Game Trainers & Cheats Game Index

    Neverwinter Nights Camera Hack version D & Dream Patch v1.00
    Space Horse +2 Trainer
    Strategic Command: Europe Theater +1 Trainer
    The Thing +2 Trainer & Sound Fix
    Thanks -VLuka- for sending the Trainers & Files.
  • Shep
    #524
    Skorpio7 de az egész listát hol lehet megnézni a fixekről.
  • skorpio7
    #523
    Lola !

    JÓ KIMENTÉS!
  • skorpio7
    #522
    Remélem nem jön közbe semmi és majd este nyitom az FTP-t .
  • skorpio7
    #521
    Lola !
    Ha esetleg nem menne a letöltés , adsz egy E-MAIL címet és elküldöm neked .
  • skorpio7
    #520
    Lola !

    Pontosan úgy van , ahogy az #509-es hozzászólásban leírtam .Abban tényleg igazad van , hogy az ezt megelőző leírásom helytelen volt ... mert az majd a 3. termre vonatkozik .

    Szóval készülj fel !!!

    ÚJ KIMENTÉS!
  • Gábor
    #519
    Még mindig a lángszóróm pontos használatával bénázom :-( Ha 1st person nézetből lövöm, akkor kapok egy sallert, de legalább betalálok, ha a padlót lövöm a dög megfordul és elkerül. Hogy a bánatban kell ezt rendesen használni?? Ezek a kétlábon járó dögök egyszerre ketten vannak a prep lab elején, így a saller amit bekapok a halálomhoz vezet. Vki ossza már meg velem a tűzgyújás titkát (ne onnan, hogy az ember lemászott a fáról,ok?:))
    Minden segítséget nagyon köszönök.
  • Shep
    #518
    Hogy a túróban kell lerakni a C4-et? Egyszer már sikerült de nem tudom, hogy, vki árulja el. Előre is kösz
  • Hmuda
    #517
    Skorpio7: Akkor ma este meglesz az FTP? Holnap elutazok és csak szerdán jönnék vissza, aztán meg szombattól 10 hónapig leszek oda.
  • skorpio7
    #516
    Persze igazad van , pontosan ugyanazt érem el vele .De minek rarozzak , ha van egy kis progi is hozzá ?! :)
  • skorpio7
    #515
    De megy !!! Saját kezűleg próbáltam ki a gépemen , ugyanis megvan mindkét változat .
  • Sephi
    #514
    De varjal mar. A Sound Fix az nem megy a Razor Isojaval is. Nem konnyeb vann hogy kicsomagolod a 3 pak filet?:)) Ugyanaszt ered el vele! :))
  • skorpio7
    #513
    Bocsi ... csak most olvastam a hozzászólásod , mert a DC2-vel voltam elfoglalva és jól elakadtam benne . :(
    Mindjárt megnézem a te problémád , addig legalább megnyugszom .
  • skorpio7
    #511
    Ha végképp nem megy , akkor küldd el a mentést és megoldom .
  • skorpio7
    #510
    Sephi !
    Eddig is ment a játék , a patch különösebben nem érint , mindössze a SOUND FIX-et kell használni , mert enélkül a WIN98-at használók-nál pl. nem megy az OUTRO ANIM , hanem hibával kilép a program .És az sem elhanyagolható , hogy ezzel megjavul a 2. és 3. pálya közötti átvezető anim hangjának torzulása ... hát csak ezért .
  • skorpio7
    #509
    Bocsi ... igazad van .Mostmár , hogy így pontosítottad mondom a teendőt .Jobbra beugrasz egy falmélyedésbe és a ládát szétlőni , persze az egyikben lesz egy dolog és ezek után már bejuthasz a bódéba .
  • Sephi
    #507
    De baszam! Miert kinlodik mindeki a hulye patchekkel es fixekkel amikor tisztan es vilagosan leirtam hogy mit kell csinalni hogy menyen a jatek vazzz!

    Esz!
  • Gábor
    #506
    A prob pontosan az,hogy begyújtva nekem jön:(
  • EmThor
    #505
    Hi! Lődd le pirosig az ép-jüket azt adjá nekik lángszóróval 1szer majd ha kialudt a tűz és nem halt meg a monszta akkor adjál neki még szintén lángszóróval majd elő a smg-t ha esetleg kimászna még előlük vmi...
  • Gábor
    #504
    Kis segítség kellene: hogyan ölitek meg azokat a két lábon járó genyákat a negyedik pályán? Gyorsak, erősek. Ezen segít a shotty, csak az a baj,hogy mikor lángszóróval küldeném a levesbe, akkor égve nekem fut és megpörköl:( Nincs egy darab h.kit-em sem,mert a főellennél elfogyott mind. 1ébként szvsz a gránát használhatatlan,főleg,hogy falon keresztül hajlamos engem kinyírni!
  • Dikkma
    #503
    Ez a VS Thomas CS-zik. Pedig a CS halott. :D
  • [VS]Thomas
    #502
    Hali
    Ezt keresem nagyon tud valaki segíteni benne ?
    The Thing Update v1.1 *Cracked*
    THX
  • EmThor
    #501
    Apám mindig azt mondta hogy ha valamit el kell végezned csináld magad (puff head shot ,-1 frag) [teleszkópos jelenet :)]
    Amúgy az Undying nagyon király játék volt!
  • Gábor
    #500
    Látod ebben igazad van! Az avp2 tényleg nagyon ijesztő, de CSAK a marine-nal van ez a halál jó feeling. Félreértés ne essék, az avp2-öt nagyon szerettem, de a para csak a humannal kapott el, a többivel végighenteltem félelem nélkül.
    Egyébként szvsz nem néztek ki hülyén az undying szörnyei...
    Skorpio7: a filmet sajna nem láttam, így nem tudom, hogy mennyire hiteles a hangulat ezen szempontból:(
  • skorpio7
    #499
    SHEP !

    KATT IDE !