785
Minden jöhet, ami vele kapcsolatos, de főleg ftp-k:)
  • Hmuda
    #601
    Csak a hétfőt már, mondjuk úgy, baszhatom. ; )))
  • skorpio7
    #600
    Sajna el kell fogadni , hogy ilyen a chello .Ha minden igaz , akkor hétfőtől nagy változások lesznek ... majd meglátjuk .Vagy ahogy a mondás tartja "...hiszem , ha látom... " .
  • Hmuda
    #599
    Nos, akkor én most magárahagyom. Nem is nyúlok semmihez, mert a végén megint behal.
  • Hmuda
    #598
    Sajnos beütött egy kis baki, mert a gépem lehalt kékhalállal és nem tudta folytatni a file-t. És mikor ilyen történik, akkor szinte mindig belassul a netem. Nemtom miért.
  • skorpio7
    #597
    Ennek ellenére a kimenő forgalom nálam 240 MB volt .Vagy nem annyit sikerült leszedned ? Csak lecsorgott volna vhogy , mert az a 200 óra elég irreális volt a 240 MB-hoz képest , főleg hogy 8:00-01:00-ig sikerült ezt elérni .
  • Hmuda
    #596
    Köszi. Nálam kb 2 perces kihagyásokkal szedte 3-4 k/s-al. Kb 200 órányi letöltést akart rámsózni.
  • skorpio7
    #595
    Hmuda !
    Azért kár volt lekapcsolódnod , mert szépen csorgott lefelé szerintem .Én meg fél 1-kor lefeküdtem , szóval hiába ment a gép 6 órát ... na mindegy .
    Akkor megnyitottam és mielőbb kapcsolódj , mert mielőbb teljes sebességgel akarom tölteni a MAFIA-t és ahhoz kell a sávszél . :)
  • Sephi
    #594
    A fasz! Rajottem hogy tok unalmas a gama. Ennel jobb volt a largo wintch vaz... loe is turlom:)
  • Hmuda
    #593
    Skorpio7: Na akkor majd lécci írd meg, hogy mikor indítod el megint az FTP-t, ok?
  • Hmuda
    #591
    Adsz nekik valami jó csúzlit, vagy az orruk előtt kicsinálsz pár Dolgot.
  • Shep
    #583
    Számgépet megnézed és meglesz a kód és akkor már ki tudod nyitni az ajtót
  • Hmuda
    #582
    Már folytatom. : )
  • skorpio7
    #580
    Hmuda !
    Megszakadt a kapcsolat !
  • dev!l
    #579
    thx a helpet megnezem :)
  • EmThor
    #578
    huhh tegnap letoltam a gamét mediumban 4óra 56perc alatt asszem. a főellenfelet a legkönyebb megölni :P tényleg fasza ki game volt. akkor ami a rescue.uw,hu-n volt az full ?
  • Hmuda
    #577
    Köszi. Akkor ICQ-ra küld lécci. : )
  • skorpio7
    #576
    Jahh ... nyitom az ftp-t mindjárt .
  • Hmuda
    #575
    Skorpio7: Itt vagyok. Lehet róla szó, hogy még ma este meglegyen? Már pénteken fel kell mennünk Pestre.
  • Shep
    #574
    Azon a pályán, ahol úgy kezdek, hogy egyből 2 nagy dög támad rám, azán később 9 kapcsoló van és meg kell találnom Faradyt van egy medikus ürge, de tök pánik meg minden és csak breakel ot nekem. Ezzel a fickóval lehet vmit kezdeni, mert se az adrenalni se a stukker nem hat rá.
  • spR
    #573
    Köszi szépen!
  • Shep
    #572
    A leomlott épület? érdekes nekem nyitva volt, de lehet vmi másért, na szóval előtte és bementem a kisházba ami melette van/ennek van teteje is/

    spR szerintem a full, nekem is a 320as van
  • Pano
    #571
    :) a wolfra singléje elér ratyi, de mindenkinek más az izlése :)
  • spR
    #570
    Na még egyszer megpróbálom.
    Szal az #550-es kérdésem, miszerint egy 320 megás ISO lehet-e a végleges változat, még mindig él, nagyon örülnék, ha valaki meg tudná válaszolni.
    Köszönöm előre is!
  • spR
    #569
    Hahó, estleg valaki tudna válaszolni az #550-re?

    Köszi!
  • Cvd
    #568
    Ha jól emlékszem, valami akadály miatt nem nyílik az ajtó. Valami láda vagy ilyesmi. Asszem szét kellett lőni, vagy hasonló.
  • dev!l
    #567
    csak az a gaz hogy annak az epuletnek az ajtaja zarva van :\ nem tudok bemenni rajta........
  • Shep
    #565
    Amúgy elég érdekes, hogy nekem ugye mindketten átváltoztak, a második muki/mérnök/ hogy tudja akkor mégi fejbelőni magát a csillagvizssgálóban? Érdekes. Az első főellenhez hány medkittel merjek bemenni?
  • EmThor
    #564
    ja átváltozik mind a két embered kövesd a csókát asszem a csillagvizsgálóra hasonlító épületbe s irány az épület teteje. mégse igy van bővebben plíz...
  • Shep
    #563
    Még mindíg a rádiót keresem, és több nagyobb épület is van, vmint. egy muki beszalad egy épületbe, na ezen a pályán tartok, és a kérdésem az lenne, hogy természetes dolog az, hogy mindkét emberem átváltozik?
  • Shep
    #562
    Gondolom sokan tudják, de hátha vki. nem ha vártok a főmenüben kb 1.5 percet akkor van egy tök jó trailer, nagyon jól össze vannak vágva jelenetek a játékból, szóval aki esetleg nem látta az nehogy kihagyja.
  • Cvd
    #561
    5-7 között szerintem, fokozattól meg a játékostól függően. Nekem mediumon 6 óra valamennyi volt.
  • Shep
    #560
    elirtam nem jösz, hanem kösz :)
  • Shep
    #559
    Cdv, josz megnézem.


    Na szóval, a házból kiindulva elmész ahoz a kisházhoz ami mellett a több romos épület van/vagyis nincs már tetjük se/ és ott van a középső nagy ház, abba bemész ott a láda és felpakolsz, majd visszamész az idegbeteghez.


    Mennyi kb. a tiszta játékideje a gaménak?
  • dev!l
    #558
    en meg mindig nem tudom hogy hogy kell megszerezni a 3db vertesztet. szoval vki help es ne ugassatok..........
  • Cvd
    #557
    Ha ideges, akkor vidd el attól a helytől, ahol beparázott. A súlyosabb az, ha már térdre is esett, és csak hajlong előre-hátra. Akkor adj neki adrenalint, és utána vidd ki. A finomabb parázásnál is megkínálhatod, ha nem akar megmozdulni. Hogy fertőzött-e azt úgy tudod leellenőrizni, hogy ellenőrzöd a másik tűs cuccal (nem emlékszem mi a neve), de az nem igazán használható, mert ha a sztori szerint át fog alakulni valahol, akkor előtte fél perccel hiába ellenőrzöd, valszeg tiszta lesz. Nem is érdemes foglalkozni vele, úgyis van bőven időd kinyírni, ha kezd átalakulni.
  • Cvd
    #556
    Lődd csak őket szorgalmasan, és ha valahol már nem jönnek, akkor menj át másik szobába, majd jönnek oda is. Érdemes mindig becsukdosni az ajtókat, akkor nem jönnek minden irányból. Egy idő után ha bemész abba a szobába, ahonnan nyílik egy kisebb is, akkor rádront két nagyobb dög, azok előtte kitörik a bejárati ajtót. Arra majd ki tudsz menni, mert a rádió nem abban az épületben van, ahol kezdesz.
  • Shep
    #555
    Még egy kérdés, honnan tudom, hogy fertőzött a pali? Mert ha rángatózik, hány akkor csak ideges/mitől nyugszik meg?/, de mikor fertőzött?
  • Shep
    #554
    Valaki segítsen pls. asszem 4ik pálya, egy szobában kezdek velem van az idegbeteg, meg Pace/vagy mi a neve/ meg kéne találni a vészrádót, de mikor bemegyek érte jön a sok kis nyomorék, aztán úgy lényegében semmi nem történik mert csak lőhetem őket, de nem tudok sehova menni, se ki a házból se semmi. és a rásió sincs meg.
  • spR
    #550
    Nekem egy 320 megás ISO-m van. Fogalmam sincs, melyik csapat a terjesztő. Lehet ez a végleges változat?
  • Pano
    #548
    nagyon szépen köszönöm...