785
Minden jöhet, ami vele kapcsolatos, de főleg ftp-k:)
  • Xboxman
    #658
    Az első pálya legeslegelején amikor emberünk és társai leereszkedtek a heliből,rögtön ott van egy ajtó amin bemegyek és valami basszal el van torlaszolva az út!Namost az lenne a kérdésem ,hogy hogyan lehetne innen továbbmenni?

    Elsőre is köszi!
    By Xboxman
  • Shep
    #656
    Hát én a gránátvetővel lőttem bele 2-3 tüzes gránátot.

    Bugi: space alapból a guggolás
  • Shep
    #653
    Aramoltatod es lovod puskával, aztán ha már piros akkor tüzet neki és kész.
  • Sephi
    #651
    Nah en meguntam. kesz.. ez mar unalmas vazz
  • Gery1980
    #648
    Műxik a dolog, köszönöm a segítséget!
  • Gery1980
    #647
    Köszi szépen, kipróbálom!
  • Gery1980
    #645
    Azon már túljutottam.Ez már később van.A helikopter lerak egyedül, atán két embert szarzek, kikapcsolom az áramot így át tudok slisszolni a drótok közt.Aztán írja az infó hogy nagyobb szörnyek támadása is várható, és ez esetben a végső csapást lángszóróval kell mérni, mert ez pusztítja el őket.Meg is találom a lángszórót és itt tartok.Van több házikó is, az egyik egy nagyobb, ég is bent a lámpa.De semelyik sem nyílik ki sajnos és nem tom mitévő legyek:(
  • Hmuda
    #643
    Őszintén nemtom, hogy pontosan hol vagy, de biztos vagyok, hogy vannak mások is akik majd segítenek. : )))
  • Gery1980
    #642
    Szóval esélyem sincs megtudni amit akarok?
  • Hmuda
    #641
    Skorpio7:

    Akkor itt és most szeretném megköszönni a segítséget. Mégha nem is jött össze a dolog, de jól esett, hogy megpróbáltál segíteni. Remélem, hogy nem fogom abbahagyni a fórumozást és még fogunk beszélgetni a következő 10 hónapban. : )))
  • Gery1980
    #640
    Senki nem akar segíteni rajtam?:(
  • Irvine
    #639
    Menjél ki és harapd meg a kutyádat, ha már itt ugatsz.
  • Blasta
    #637
    Ez a Nowi egy ősfasz!
  • Gery1980
    #636
    Te pöcs ez miért lenne hülyeség?Mert eleakdtam?????Az lenne a hüllyeség ha nem kérnék segítséget!De látom te nem vagy kompetens ebben a témában úgyhogy ha kérhetném ne fárassz a baromságaiddal.Ha van valami érdemleges amivel segíthetnél akkor tedd, ha nem akkor inkább kímélj meg ok?!
  • Gery1980
    #634
    Sztem te keversz valakivel!
  • Gery1980
    #633
    Mire vagyok én büszke???
  • Gery1980
    #631
    Heli mindenkinek!Kéne egy kis help!Tegnap elkezdtem játszani a game-vel de elakadtam a második pályán.Megszereztem a lángszórót de nem tudom hogyan tovább.Semelyik ajtó sem nyílik ki.Ebben kéne segíteni.Előre is köszi!
  • Sir IvanHoe
    #629
    Miert van az ,hogy lovok a fegyverel es 2 loves utan magatol taratcserel, es eldobja a majdnem teli taran?
  • Shep
    #627
    Ez ugye az amikor a dobozok mögött van?
  • Shep
    #626
    Meg kell ölni 3 walkert/a nagy kétlábonjáró/ és akkor bízni fog benned, indulj el és tuti megtalálod őket.
  • Shep
    #623
    Na végigvittem, jó kis game vol csak rövid.
  • Hmuda
    #622
    Szivesen.
  • Hmuda
    #620
    Skorpio: ma már nem lesz letöltés, hacsak meg nem nyitod 20:00 előtt, mert akkor indulok búcsú-bulizni. De akkor majd megkérem Rincét, hogy ő felügyelje a letöltést.
  • Hmuda
    #619
    A négerrel megjavíttatod az elosztót és már működik is.
  • Shep
    #617
    Már megcsináltam ,igaz másképp, de végülis megöltem. Azért kösz.
  • Hmuda
    #616
    Mielőtt bemész pár láda mögött van néhány napalmgránát. Egy láda elállja sz utat, de ha kirobbantod a mögötte lévő hordót, akkor szépen kidől a rossz láda. Gondolom innen egyértelmű. : )))

    Zsenyka: ha nem lenne Firewallom, akkor nyitnék egy FTP-t de sajnos most teljesen leterhel a film leszedése.

    Skorp: mikor tudod újraindítani az FTP-t? Jó lenne, ha még ma meglenne, mert már csak holnap tudom megnézni.
  • Shep
    #615
    Srácok, 2. főellen, egy szobában, van megjavítom a panelt így tudom áramoztatni, ez eddig ok is de mikor már piros a célkereszt mivel kéne megölnöm?
  • TheZsenyka
    #614
    Már két hete nem tudom letölteni... Tud valaki egy FTP-t???
  • Hmuda
    #613
    Skorpio7: mikor tudod újraindítani az FTP-t? Jó lenne, ha még ma meglenne, mert már csak holnap tudom megnézni.
  • Lantee
    #612
    Én uninstalláltam, mert megjött a MAFIA!!!
    ...nomeg persze még az OFP-t és a Morrowind-ot is ki kell valamikor végezni!! :)
  • Hmuda
    #611
    Megszakadt és nem akar csatlakozni.
  • Hmuda
    #610
    Meg erre a 2 napra már igazán fölös új progit leszednem. : )
  • skorpio7
    #609
    Csak tanácsként mondom , hogy az FTP-zéshez tényleg jobb ha FlashFXP-t használsz .Szerintem ha mást is megkérdezel , akkor ezt a programot ajánlja .Kicsi , korszerű , egyszerűen kezelhető .
    Mondjuk ha már elkezdtük , akkor fejezzük be a WinCom. ezt a letöltést .
  • Hmuda
    #608
    Én meg a Wincommandert használom. Megnézem, hátha van ilyen opció eben is.
  • skorpio7
    #607
    Mondjuk a lewgtöbben WinCommander-t használnak , nekem nem jön be maga a progi így csak azért van fönt , hogy a file egyesítést segítse .Más funkcióját nem használom . :)
  • skorpio7
    #606
    Mondjuk én a FlashFXP-t használom és ott ugy szoktam , hogy megszakítom a kapcsolatot egy időre , majd újra felveszem az adott ftp-vel és ilyenkor felajánlja , hogy "ALL RESUME" .Így ha bármi miatt elveszteném legközelebb a kapcsolatot , akkor nem kell ott örködnöm felette , mert magától folytatja a kapcsolat felvételt .
  • Hmuda
    #605
    Pontosan. : )))

    De úgy istenigazábol még egyszer se szakadt meg, csak megállt a letöltés, de a letöltést nem állította le.
  • Hmuda
    #604
    Na, azt, hogy kell, mert én mindig akkor folytattam, ha láttam, hogy megszakad, vagy ha meg kellett szakítanom.
  • skorpio7
    #603
    Persze , persze ... USA . :)))
  • skorpio7
    #602
    Azért figyeld , hogy megy-e a letöltés .Gondolom RESUME-ra állítottad , ha esetleg megszakadna .