785
Minden jöhet, ami vele kapcsolatos, de főleg ftp-k:)
  • skorpio7
    #722
    Már leírtam egyszer , de akkor most újra .
    Amint kinyitod az ajtót rohanj gyorsan jobbra , ahol a falban van egy beugró , ahol nem lát a 2 géppuska .Ezután lődd szét a faládákat , amik elzárják az őrbódé ajtaját .Utánna gyorsan be az ajtón és kapcsold le a pépuskákat a fali kapcsolóval ... és mets egyet . :)
  • skorpio7
    #720
    Akkor jó játékot hozzá ! :)
  • The Garrett
    #719
    wow köszi... egyébként tényleg az elején játok mivle tegnap hajnalban kezdtem :)
  • skorpio7
    #718
    Szerintem te nagyon az elején jársz még .
    Itt a kódot úgy tudod meg , hogy használod azt a belső kamerát , amivel abba terembe látsz be , amit kívülről egy kidőlt gerenda zár el .Ebben a teremben van egy nyitott "jégkoporsó" , hulla és egy ember a távolabbi sarokban .Szóval ha körbenézel a kamerával és a lépcsőfeljáró jobb oldalán a falra zoomolsz az ajtónál ( ez valójában a kódos ajtó túloldala ) , akkor megtudod a kódot és már mehetsz is be . :)
  • The Garrett
    #717
    Na jó. tudna valaki adni egy olyan mentést, hogy miután megszerezte a code-ot lementi a magmnónál? mert nekem átsétál azon az oszlopon..
  • The Garrett
    #716
    Lenne egy kis problémám. Most kezdtem a game-t és ott vagyok találkoztam azzal a négerr sráccal. És most kellene egy code az ajtóhoz.
    visszaolvastam éa írtátok hogy a háztetőre kell felmászni egy csövön. az a cső nem egy kidőlt lámpaoszlop? Mert ha igen akkor nem mászik fel rá nekem hanem átmegy rajta...
  • Shep
    #715
    Lelőtted az összes járőrt? Majd a toronyből kell szétlőni a bombákat.
  • Shep
    #713
    Ne használd el őket, hanem találd meg a lángszórós figurát és akkor majd automatik elhasználja a főhős mert ezzel bizonyítod majd be a lángszórósnak, hogy minden ok.
  • fire2001
    #712
    Sziasztok! Én most kezdtem el játszani ezzel a játékkal, és nagyon megtetszett. Sajnos már a harmadik pályánál elakadtam. Már egy élö szörny sincs a pályán, minden tártyat felszettem. Megtaláltam a "Blood-test"-et ki is próbáltam minden emberemen, de amit letesztelem öket mindig azt írja ki a játék, hogy vége a küldetésnek. Ha valaki tudja a megoldást írja le. Köszi!
  • Rincewind
    #711
    Mondjuk én szeretk idehaza, nem álnék másutt, de azért egy ideig kipróbálnám...
  • Rincewind
    #710
    Ah tök más ott kint, mint itt a ''balkánon''... :(
  • skorpio7
    #709
    Én nem vágyom rá , pedig 2 éve van rá folyamatosan lehetőségem .
    Legjobb barátom szavai a fülembe csöngenek ( mondjuk ő kifejezetten dolgozni ment ki 1 évre , tavaly májusban jött haza ) ... megérte , de mégegyszer nem menne ki .
    És most ?! Tavaly szeptemberben kiment Kanadába , majd át az USA-ba és azóta is ott van .A felesége elhagyta és nincs is szándékában visszajönni .
    Mondjuk megértem ... az ország keleti fele nem éppen ideális megélhetési hely .
  • skorpio7
    #708
    Csak nehogy elpuhulj . :)
    Amikor szakközepes voltam , érkezett az iskolánkba 1 srác , akinek a szülei kint dolgoztak és ő is velük ment 4 évre .Idehaza a 3. osztályban folytatta a tanulmányait és igencsak megszenvedett ( pedig kint jó tanuló volt , csak éppen lemaradt az itteni "poroszos" tanításhoz és anyaghoz képest ) .Tényleg nehezen sikerült neki egy 3-as évvégi bizonyítványt összehoznia .
    Könnyű megszokni az ottani tanulási stílust , csak visszaszokni nehéz . :)
    A tanácsom inkább az , hogy ne légy ottani mércével mérve is stréber . :)))
  • Rincewind
    #707
    Én is ki akarok menni...
  • Rincewind
    #706
    Mázlista... :P
  • Hmuda
    #705
    Itt most du. 4:00 van. Csak 7 ora az eltolodas. Ma voltam eloszor suliban es szerintem tok jo. A tantargyak konnyuek. Foleg a matek. ezek a 11. olsztalzban meg mindig az osztas-szorzast gyakoroljak, ugyhogy asszem en lesyek a tanar kedvence. : )))

    Es k**va meleg van!!!
  • skorpio7
    #703
    HALI !!! :)
    Mennyi most ott az idő ???
  • Hmuda
    #702
    I`m back! : )))

    Remelem nem hianyoztam. : )))

    Angol keyboard sux.
  • AgtSys
    #700
    Ezer köszönet, az elemlámpa segített, hogy lássak a sötétben.
    THanks
  • skorpio7
    #699
    Na végre , mostmár tudok segíteni , mert tudom pontosan , hogy hol jársz .
    Akkor a tipp ... szép nyugodtan , balról jobbra haladva vizsgáld meg a cellákat , a bejárattal szemközti falat főleg .Esetleg bele is lőhetsz .
    Az első rab cellájáig érve ki fog derülni , hogy mit hagytál ki . :)
  • AgtSys
    #698
    A nagy laboratoriumban van két számitogép de semmi érdemlegeset nem tudok meg belőle. A liftet hogyan tudom kinyitni?
  • skorpio7
    #696
    Bár mostmár azt is kérdésesnek tartom , hogy odajutottál a lift-hez .
    A főfolyosón megjavítottad a hálózati panelt ?
  • skorpio7
    #695
    Hát ez érdekes ... pont ott jársz , ahol bugi .
    Kinyitottad már a lift melletti ajtót ?!
    Mert akkor észre kellett volna venni egy kis anim keretében , hogy van itt egy 3 lézeres érzékelő , amitől jobbra ott van 4 kapcsoló és a megfelelő sorrendben kapcsolva ( azt lekapcsolva ) , tovább tudsz haladni .Különben riasztod az őrséget és véged ...
  • skorpio7
    #693
    Styx !
    Nézd meg a #499-es hozzászólást és használd .Tök mindegy , hogy melyik változat van meg ( ITY , RAZOR ) , működik .Csak annyit kell tenned , hogy az nfo file szerinti DATA ( ? ... vagy oda , ahova írja , sajna már letöröltem a gamet ) könyvtárba bemásolod és elindítod .Jó kis időbe telik , amíg "kicsomagol" .És a lényeg , hogy nem kell semmit törölnöd , mert ezután nyugodtan menni fog a végintró is .
  • skorpio7
    #692
    Ez pontosan melyik pálya ?!
    Még a legelején jársz , ahol egy kamerával kell rázoomolni a faliújságra , amin a kód van felírva ?!?
    Vagy máshol ?!
  • skorpio7
    #691
    Nos jól csináloid , csak egy kicsit lassan .
    Állj az irányítótorony kitörött , középső ablakához és balra-jobbra fordulva gyorsan lőjj beléjük ( itt elmozdulás nélkül is láthatod mindkét C4-et , amit a gépek első futóművéhez rögzítettél ) .Ezután sprint a másik oldal középső ablakához és ott megisméltelni a lövéseket .Szóval itt minden a gyorsaságon múlik csak , gyakorolni kell . :)
  • mozesapo
    #689
    Hali !
    A négy repülöt tartalmazó pályán mit kell csinálni hogy sikerüljön, mikor 2 képet kicsinálok és visszamegyek a másik két hangárhoz kiirja, hogy vége mivel bezárták a hangárokat. Please help !!!
  • styx
    #687
    tud valaki helyet ahol fenn van a normális crack. tudtommal a végén a kpternél azért fagy le mert a törésben van a hiba. vagy segít a hivatalos path?
    kösz.
  • styx
    #686
    a két szélső a nyerő
  • Shep
    #683
    Iso vagy rip?
  • Shep
    #681
    talán próbáldd ezt, lehet nem ez a baj de hát egy misét megér, 499es hozzászólás
  • Shep
    #680
    na szóval nagy folyosó/ebből nyílik az összes szoba/ a végén balra van a 4 kapcsolós szoba, /a kombóra már nem emlékszem de talán 2ik 4ik,/ ha nem találod el elsőre szarság van, a lift meg ahonnan a kommandósok lejönnek/vagyis ha nem fordulsz el balra a folyosó végén a kapcsolókhoz, na az a lift és a kódpanel ahova a gépből nyerheted ki a kódot, remélem így érthető.

    Csúnya nevű: 1 ha nem te voltál akkor hogy ilyen ne történjen megint regisztráltasdd a neved
    2, ha már piros tüzet neki, célszerű láda mögül gránátvetővel tüzes gránátot használni
    Gránátvető vkinek kellett, A szoba előtt van a nagy raktárhelyiség, és oda mikor kintről beléptél ajtó mellett egyből jobbra van pár doboz na azok mögött van gránát is meg gránátvető is
  • Shep
    #675
    Ha az első akkor egyszerűen kompiból kinyered a kódot aztán irány a lift, ennyire egyszerű, másodiknál meg csak mész és már kint is vagy.
  • Shep
    #674
    Első vagy második escape?
  • Shep
    #671
    Hát én egyszerűen berohantam megszereltem a panelt és a szörnyet meg se öltem. de a beronaás előtt ajánlott egy tűzgránáttal megkínálni mert attól kicsit bekábul.

    Gránátvető vkinek kellett, A szoba előtt van a nagy raktárhelyiség, és oda mikor kintről beléptél ajtó mellett egyből jobbra van pár doboz na azok mögött van gránát is meg gránátvető is.
  • Xboxman
    #667
    No comment.Ezekkel a hozzászólásokkal nem rólam,hanem magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt!
  • Xboxman
    #666
    Köszi a segítséget!
  • Factor_007
    #664
    Ahol a legelején bementél az ajtón ott nyisd kia amásik ajtót a szakemberrel, a cuccot vedd ki a ládából és menj kia szobából ki fog robbani az torlasz
  • Xboxman
    #661
    Ja és ha nem tudsz értelmesen hozzászólni a topic-hoz akkor inkább maradj kussba!
  • Xboxman
    #660
    Kabbe a faszom te hülye unreg kis pöcsfej!