785
Minden jöhet, ami vele kapcsolatos, de főleg ftp-k:)
  • tigeroo
    #785
    honnan lehet letölteni?
  • Qwerty4
    #784
    Ez egy nagyon férresikerült játék, 2002-ben jelent meg, de 98-as szintű.Hát ez van.
  • Harly18
    #783
    Ha valaki tud magyarositásról, az szóljon! Nagyon kellene :)
  • Harly18
    #782
    Nem tud valaki magyarosításról? Már mindenhol megnéztem, ahol tudtam, de nem találtam.... :(
  • nimfas
    #781
    Sziasztok!

    Nem mai a game, de most írtam meg valakinek, és olyan gondja van vele, hogy jó pár pálya (16 v. 26)után kifagy a game. van hozzá olyan patch ami orvosolja az ilyen problémát. Ha valakinek van patch-hez linkje, és a töréshez, az ne tartsa magában.

    Előre is köszi
  • Dynamic
    #780
    Vegyél új cd-olvasót, egyebet nem tudok mondani.Már bagóért lehet kapni.
    Egyébként ezért kerested elő a The Thing topikot?:)
  • steweee
    #778
    már nem aktuális, tavaly ősszel játszottam vele, de előfordult vkivel hogy a legis-legvégén mikor a heliről szét kell lőni a szörnyet meg rágyújtani a hordókat és megnyakkan, akkor töltené a final videót, de hirtelen kilép a desktopba? így nem tudom hogy mi a vége! izgi??
  • Spenser
    #776
    Ok már én is elolvastam :)
    De azért köszi....
  • skorpio7
    #775
    Szívesen ! :)
  • skorpio7
    #774
    Na megvan , kikerestem neked , nem pbo file-ok , hanem pak-ok .Szóval #455-ös hozzászólás . :)
  • Fireblade
    #773
    Skorpíó7: Köszi a segítséget. :))
  • Spenser
    #772
    Hi Skorpíó7
    elindúl a progi :)
    csak amit mondttál a DATA könyvtárban nekem az nincsen ott Music.pbo :(...
  • Spenser
    #771
    OK már itt is vagyok akkor 9:15 ICQ :)
  • skorpio7
    #770
    A 33 ++ akarna lenni , egy kicsit már késő van . :)
  • skorpio7
    #769
    Megbeszélhetjük , ugye megvan még a FastreamFTP33 progid ? ... holnap kb. 9:00-kor kelek , úgy negyedkor bekapcsolom a gépet , szóval akkor az ICQ-n fentleszek .
  • skorpio7
    #768
    OK !
    Akkor csak annyit mondok , hogy nézz szét jobban a cellákban ... mondjuk balról a 2.-ban ... a szemközti falat ...
  • Fireblade
    #767
    Skorpió7: tudom hogy a karokat milyen sorrendbe kell húzni. cak utána nem tudom hogy mit kell csinálni:(
  • Spenser
    #766
    Hi Skorpíó7
    Kellene nekem ez a játék :)
    Meg tudnánk valahogy oldani?
  • skorpio7
    #765
    Jobban jársz , ha a GAMESTAR ONLINE oldalonfellelhető lehetőséget használod , azaz bárhol tudsz menteni .

    Csaljunk a Thing-ben...
    [2002. augusztus 27. @ 22:46 - ZeroCool]
    Netizgatás közben, egy igen érdekes infót találtam, a minap megjelent The Thing nevezetű horror-akciójátékról. Az alant végrehajtandó dolgok végrehajtása után, bárhol menthettek a játékban (nemcsak a kijelölt helyeken!):


    - futtasd a regedit.exe-t (ez windows alapprogram)
    - menj el ide: HKLM/Software/Computer Artworks/TheThing/1.0
    - csinálj egy string value-t "DoInGameLoadSave" néven
    - ennek adj 1-es értéket

    Ettől kezdve a játék menüjében megjelenik a Save és a Load menüpont!
    HAveFuN :D
  • skorpio7
    #764
    Bazz ...
  • Csudri #763
    Mert a csalók ezt érdemlik!
  • Örm
    #762
    Trainerrel miért fagy ki a game?
  • skorpio7
    #761
    Twister !

    Már korábban leírtuk egy párszor , csak vissza kell olvasni ( remélem jól emlékszem a könnyvtárra és a filenévre ).
    Szóval a lényeg , hogy a DATA könyvtárban található MUSIC.PBO nevű filet-t egész egyszerűen csomagold ki RAR-ral , azaz engedd rá a RAR-t és láss csodát .Ebbe a filba lettek ugyanis gyárileg belesűrítve a hangok , de nem biztos , hogy minden oprendszer és gép megbírkózik ilyetén a lejátszásával .Ha ezt megteszed , akkor elvileg már mennie kell a game-nak .
  • skorpio7
    #760
    Egész egyszerűen a helyes sorrendben kell meghúzni a karokat és kész , mehetsz tovább .
    Ha jól emlékszem , akkor a két szélső először , majd a két középső .Egy korábbi hozzászólásban már leírtuk ezt .
  • Fireblade
    #759
    Kellene egy kis help. elakadtam ezon a pályán ahonnét meg kellene szöknöm. Van 4 kapcsoló a falon, ha valamit elrontok akkor a liftből kijön 3 kommandós és kinyirnak. Na mármost én ezen a szinten mr kinyírtam mindenkit. De nem tudom hogyan tovább!?
  • aiguo
    #757
    Akkor az a RIP valtozat... es az hibas sajna!

    Toltsd le az ISO valtozatot,mert a patch javitja a hang problemat.

    Udv!
  • aiguo
    #755
    Szia!

    Thing 1.2 Patch fenn van?!
  • liogreen
    #751
    Sziasztok,

    Kisebb problémám akadt, a reptéren mondja, hogy ki kéne lőnöm a C4-est, a toronyból, de nincs mesterlövész puskám, de már valamikor régen valamelyik lemaredt emberemnél van. Van valahol ezen a pályán, vagy az előzőn, mert ott még van mentésem.

    előre is köszi
  • skorpio7
    #750
    Már kijátszottam ... azért kössz az infót ... bár haszna nincsen .
  • Dynamic
    #749
    Nem tudom, így pár hónappal a játék után érdekel-e valakit, de kijött egy mouse-look patch a játékhoz.
  • Sephi
    #747
    Be kell perelni es amikor lassak hogy nem jelenuik meg a targyalason kijon a rendor es elvitetti... aszem... vagy nem?
  • Factor_007
    #745
    nem tudna valaki egy linkiet adni ahol a játékot le lejetne tölteni mert a régin már hibásak a file-ok
    Nagyon kéne a LINK
  • skorpio7
    #742
    ForceAce !
    Ezután már csak egy anim jön , ami nem lényeges .Gondolom te is Win98 alatt futtatod a játékot , mert eddig csak olyanoknál jött elő a hiba , akik ezen a rendszeren játszottak a game-val .Mindössze annyit kell tenned , hogy a DATA könyvtárban lévő PAK file-okat RAR-ral kicsomagolod .Majd meglátod , mi található benne . #510 , #514-es hozzászólás )
    Vagy ha úgy jó neked , akkor ezt elvégzi helyetted egy segédprogram , amit a #499-es hozzászólásban találsz belinkelve .Ezt csak bemásolod a játék könyvtárába és elindítod .Ugyanazt éred el vele .
    Most mondanám , hogy további jó játékot , de már csak egy záró anim van . :)
  • skorpio7
    #741
    Először is neked válaszolok ... egy frászt !
  • skorpio7
    #735
    Na , erre gondoltam , hogy írtátok már valahol a technikát - nyársonsütés , nagyon jó . :)
  • Irvine
    #734
    Már egyszer leírtam, hogy ez az a szörny akit nyársonsütés módszerrel, pillantok alatt kivégezhető medipackok nélkül. Mindössze annyi a dolgod, hogy közelebb mész hozzá, sotival pirosra lövöd, majd NEM rá hanem ALÁ lősz lángszóróval. Ugyani ilyenkor a földön tovább ég a tűz a szörny meg megsül!
  • skorpio7
    #733
    Nos , nekem ez volt a legnehezebb ellenfél .
    Max. életcsomaggal mentem be , de nem maradt 1 sem a végére .Én úgy csináltam , hogy folyamatosan mozogva lőttem a shotgun-nal ( mivel így láttam , hogy mennyi az életereje ) és amikor piris lett 3 tűzgránát elintézte , csak vigyázni kellett , mert a gránát robbanásakor az üvegkalitkából kiszabadul a lény is és őt lángszóróval kellett távoltartanom .Szóval eléggé oda kell figyelni , ha így csinálod .És ezután külön öröm volt , hogy berobbant az ajtó és 2 katona is elkezdett még rám lőni .
    Na ... itt olvastam jóval korábban 1 másik taktikát .Menj szó szerint a szörnyhöz , aminek így nem lesz mozgástere és nem tud döfködni .Használj lángszórót és úgy intézd el a dögöt vagy felváltva shotgun-nal .Rövid idő alatt lehet vele így végezni ... legalább is azok szerint , akik így csinálták ki .
  • skorpio7
    #730
    Megvan ... ugye jól átvert a haverod és bezárt .Azt hiszem , hogy 1 perced van kitalálni vmit .Elsőre én is szépen megfulladtam , mert nem tudtam .Szóval figyeld csak meg szépen , hogy min is érkezik az a gáz ?!? Csövön , amit szépen meg is figyelhetsz egy géppuskával felszerelt kamerával ... sejted már ugye , hogy mit kell tenned . ( Biztos megtalálod a gyenge pontját , nem lehet eltéveszteni . )
  • skorpio7
    #727
    Teljesen élettelen lesz .De a 3. szoba rafkós lesz , mert ott 4. db géppuska lesz 1-1 a szoba 4 sarkában és némi leleményesség szükséges a deaktivizációhoz . :)
  • skorpio7
    #723
    Ja igen ... a faládában piszkos kis lény lapul , csak nehogy megijedj .