2025
Amit tudunk róla, az első FIFA 2003 képek a FIFA HUNGARY-n
  • Buddy
    #1495
    azaz, es ezeket a popup-os fileokat kombinald az rtl-es kijelzot reprezenálo static-os file-lal /ott van a Bund.Li. Popup 2. Gen folott/
    Szerintem zsiraf...
  • Buddy
    #1491
    koszi a fifazone oldalt, legalabb normal nyelven fut, egyebkent onnan a Bundesliga & Club Champ popupot tudom ajanlani mindenkinek, nagyon szep lett
  • Buddy
    #1490
    es azt a plusz egy pixeloszlopot hogy fuzted hozza? :)))
  • M.A.D.
    #1486
    weather patcher még én sem raktam fel. vazz. 6 fajta gameplay patch sorakozik az alkönyvártban. azt se tudom lassan, mi melyik.
  • M.A.D.
    #1484
    Amit a rendszer és a hardwer is optimálisan támogat. amúgy 800*600. viszont a kezdőképernyő beugrik 640*480 120Hz-re. na, kicsit orvosoltam a problémát. felnyomtam a másik acemcp packot az XPpro-t.
  • lee86
    #1481
    elküldve!
  • G. Joe
    #1478
    a pár nap eltelt, az oldal még elég élettelen. Mikor lesz ebböl valami?
  • M.A.D.
    #1477
    kivágdos desktopra. XP pro Dx9 42.81-es (vagy 86-os) driver. szerintem a 100 Hz-es frissítés a bűnös.
  • lee86
    #1474
    nekem a legújabb realistic patch jön be 3.3 ! a socceraccessen is fönn van!
  • M.A.D.
    #1472
    on: na kipróbáltam az új gameplay patchet. nem rossz! :))
  • M.A.D.
    #1471
    HT = Hattrick (online focimanager)
  • lee86
    #1469
    mlyen "ht"
  • M.A.D.
    #1468
    még az évben. :))) vesztésre állok a HT-n.:(((
  • Cobra11
    #1467
    Tudja valaki, hogy kb. mikor jön ki a HSP 2003 Episode 2?
  • Buddy
    #1466
    es ezek az 1453-on melyik oldalon talalhatoak?
  • M.A.D.
    #1465
    kösssz vazzz! :))) tudod, hogy végigolvasom! :)
    én a tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
  • M.A.D.
    #1462
    milyen a patch? én ma azért kipróbálom.
  • jugen
    #1460
    Köszi!
    Az jobb?:-)
  • jugen
    #1457
    Breki!
    Nekem ez a http://www.fifaCZ.com nem él...
    REALISTIC PATCH v1.4 FOR FIFA 2003 honnan tudom letölteni?
  • jugen
    #1455
    Tudja valaki, hogy mikorra várható a HSP 2003 Episode 2?
  • The Hedgehog
    #1446
    Sziasztok! Jelentem már csak pár nap és beindul az új teljes mértékben és minden porcikájában átalakított és modernizált FIFA HUNGARY. Ezentúl már nem csak én egyedül készítem a lapot, lesznek segítőim is. Tervezünk online Borsodi Liga-t és állandó gólszépségversenyt. Az új Letöltés Center-ben nem csak a FIFA 2003-hoz lesz naponta friss cucc, hanem a régebbi FIFA-hoz is felkerülnek a legjobb kiegészítők.

    Amint kész az oldal szólok ígérem...

    UI: a fórum már megy...
  • lee86
    #1444
    nektek se jelenik meg a fifahungary fóruma???
  • Kras
    #1443
    Valami jó oldal a javításokra-lehetőleg magyarul?
  • Meggymag
    #1441
    Ugye senkinél se megy az ONLINE MATCH mód? Akinek hivatalos játéka van(LÉTEZIK ILYEN?) annál se kapcsolódik az EA serverre??
  • M.A.D.
    #1440
    na. most már nagyon tuti. néha 60 40 oda a labdabirtoklás.
  • M.A.D.
    #1439
    valami új patch?

    xp-n nyomom már a gammát.
  • Buddy
    #1434
    new realism gameplay patch 2 - bol, de ez annyira nem lenyeges
  • lee86
    #1430
    #1428:
    a fifahungary fórumán valamelyik topicban elmagyaráztam, h nem is olyan 1Xű, mer az ini.big-ben kell valahol valamilyen értéket megváltoztatni!
    #1429:
    Nekem még nem sikerült ollózáson kívül más gólt szerezni! Max úgx, h kisszögletből kényszerítőzök, megnyomom a Q-t, beadom, és ha mákom van, akkor valamelyik csapattárs fején landol a labda!
  • Buddy
    #1426
    most nemreg kuldtem el, arrol beszeltem :)
  • Buddy
    #1423
    en most osszekavartam ket ilyen szart es megpiszkaltam, eddig ez a legjobb szerintem
  • Buddy
    #1422
    az aicpu a szamitogep feladatait tartalmazza, hogy mikor, hogy tamadjon, vedekezzen.....stb
    az ini.big altalanos dolgokat tartalmaz, pl mekkora legyen a palya, hogy pattogjon a labda, valoszinusegeket, szabadrugas--cuccokat, becsuszasi valoszinusegeket, tavolsagokat, ilyesmiket
  • Fred001
    #1421
    Hát igen a haverokat elég nehéz lenne összezavarni különböző pecsekkel.
  • Ion5
    #1420
    Igaz!
    De Hálón jó!!
  • Fred001
    #1419
    De lehet, csak nem érdemes. A játékosok furán mozognak, a labda is összevissza pattog.
  • Fred001
    #1418
    Ezek -és az összes gameplay patch- két filet változtanak: aicpu.big , ini.big. ,letöltés után a tömörített file ezek módosított változatát tartalmazza.
  • Ion5
    #1417
    Nem lehet vele játcani!
  • Fred001
    #1416
    Lehet sokat variálni a 2 file-al(aicpu,ini), de ha sűrűn cserélgetjuk őket plussz még peccsel-jük is a gamét,nos akkor kinéz egy uninst.
  • Buddy
    #1413
    max ugy, hogy az egyikbol az aicpu.big-et hasznalod fol, a masikbol pedig az ini.big-et
  • Buddy
    #1412
    ez elofordul nemely paccsnal....fene se tudja
  • Fred001
    #1407
    http://www.fifakulte.com/downloads.php?cat=Patches Innen le lehet tölteni, azóta már a 3.0 is fent van. Próbáld ki!