101007
.
  • Zetorg
    #100487
    ez egy szomorú történet, remélem megoldódik. egyszer nekem is lezúzták az autómat, azóta csak nagyon nehezen vezetheti más.

    ami még szomorúbb, hogy haverom vett egy Ram SRT-10et csütörtökön és pénteken felborult vele
  • Szabi #100486
    állítólag már elkelt mind az 500 belőle.. :D
  • Bercy #100485
    Ez ugye csak valami vicc?
  • broman191
    #100484
    Fú de ricer az a spoiler
  • Szabi #100483


  • CSOCSO
    #100482
    "haverom..."

    egy sokadik szerencsetlen, penztelen, illegalis ( mar itt el lassan ket evtizede!) magyar aki mast se tud csinalni csak mas magyarokra tamaszkodni meg szivesseget kerni.

    Nem haverom csak dolgoztunk egyutt es igen. Kicsit megtorte, bar elvileg O bele mentek hatulrol. Majd ezekutan kiraboltak az autot. Fel eve van nala az auto. Emiatt kellett uj autot vennem.
  • broman191
    #100481
    Ha majd fel kell újítani a házat, azért állj át a szomszéd elé, nehogy a prolibb vállalkozók meglássák, mert rögtön minden 2x annyiba fog kerülni... :D
  • Zetorg
    #100480
    Lupo GTI volt, úgyhogy az sem volt annyira lassú azért, de más világ ez.
    a scionról rémlik valami sztori. haverod törte össze vagy mi lett azzal?
  • CSOCSO
    #100479
    gratula! biztos allat a lupo utan :D
    en most a turbo scion csereltem le egy 'terepjarora'
    Remelem lassan visszakapom a scionomat igy fel ev utan...
  • kemszi2
    #100478
    Én csak a régi NFS5be utáltam :D
    grat hozzá
  • Zetorg
    #100477
    fos forma, igen :D
    nyugodtan lehet írni véleményt, ezzel nem tudtok megsérteni. sokkal csúnyább dolgokat mondanak emberek az utcán...

    Bercy: köszi! jó poén a nyitott tető, de engem annyira nem vonz. coupet vettem volna, ha lett volna annyi pénzem :D

  • Bercy #100476
    Csak a legelonytelenebb szogbol lett fotozva. Leengedett tetovel sokkal szebb latvanyt nyujt.
    En szivbol gratulatok neked es remelem sok szep elmenyt szerez majd ez az auto.
    Szep idoben biztos hatalmas elmeny lesz nyitott tetovel csapatni egy porscheval :)
  • Borg
    #100475
    Kösz, hogy nem nekem kellett elmondani neki :D
  • Zetorg
    #100474
    semmi baj
  • Tirion
    #100473
    elbaszott fos formája van ....sry
  • Zetorg
    #100472
    2.5 204le, 1998, 175.000km, 2.7M-ba van néven
    bőr, fűthető ülés, el ablak, el tető, digitklíma, mfa, erősítős hifi és abs. kipörgésgátló meg ilyen buziságok nincsenek :D

    egy olajcsere 25.000, vezérlés láncos, összes fék 100-120.000, vízpumpa 30.000, lengőkarok 15-40.000/db, toronycsapágyak 15-20.000
    légszűrő meg ilyen szarságok ugyan annyi mint bármihez. miskolci bontóstól kértem pár apróságot, 28.000-t kért. balos öv, hamutartó, dobbetét, tető alá vízgyűjtő tálca. szerintem vállalható, főleg, hogy 10-15.000km-t megy egy évben max.
    egy komolyabb motorhiba a para, de komplett motort is lehet venni 500.000-ért.

    amúgy az autó imádnivaló. nem egy erőgép, de 200ig elég jól megy, ha akarom teszi a seggét, sper nincs. arra megy amerre akarom, nagyon semleges, még sosem lepett meg. orrtolás kizárt. napi használatra szerintem alkalmatlan, pedig ahogy nézem elég sokan járnak vele úgy. mindennek súlya van, nincs agyon szervózva semmi.
  • SötétBarom
    #100471
    #ragtopgang
  • desigo
    #100470
    Milyen motor,felszereltség,évjárat,ár?
    Talán a szervizköltségek miatt tartanék tőle,mert nem egy tucatautó.
    Majd a tapasztalatokat írd meg róla!
  • kemszi2
    #100469
    én a /DRIVE, Car Throttle, és David Cironi-ra vagyok feliratkozva,de ezekből is főleg az utóbbit szoktam megnézni
  • RatBaG #100468
    egyetlen autós "műsort" van értelme nézni youtubeon... roadkill! szarból csinálnak még szarabbat, de legalább jól érzik magukat közben. :DD volt egy mcm-es collabjuk, nem az ausztrálokra nem haraptam rá egyelőre.

    egyébként noriyarora vagyok még feliratkozva én is.
  • Borg
    #100467
    DeMuro-ra én is fel vagyok iratkozva, neki tényleg fasza videói vannak :)
  • CSOCSO
    #100466
    oh... es TJ Hunt akit nezek de ruhellem a sracot. Azert kezdtem el nezni anno mert scionja van. De jol megy neki is. Volt GTR-ja. most drift 350z je van meg rx7 meg 86gt meg bmw x5
    Na es akkor a taknos tanner fox gyerekrol ne is beleszjunk. Ot annyira ruhellem, hogy valoban nem is nezem a sracot
  • CSOCSO
    #100465
    autos vloggolosoktol mind falra maszik. egyfolytaban csak az idegesito clickbait. ALLANDOAN! Mindenbol elefantot csinalnak. Idegesitoek. 3 dolog van ami nagyon bejon
    VinWiki Nagyon fasza sztorikat meszelnek el olyan emberek mint pl a gumball verseny kitalaloja, stb...
    Doug DeMuro Autokat tesztel a srac. Ujakat es regieket. Tok nyers az egesz bemutato. Nagyon bejonnek a videoi
    MCM ( Mighty Car Mods) Ket ausztral srac csinal vlogokat. Regebben csomo mythbuster felesegu videokat csinaltak ahol teszteltek pl az ebay chip tuningot vagy az electric superchargert. stb. mostansag pedig sajat autoikat epitgetik. Legutobbi project egy Turbo AWD Mira-t importaltak japanbol es azt epitettek egybe e sima miraval.

    tobbi cucc ami meg bejon
    AMMO NYC legjobb takaritos vloggos
    noriyaro srac japanba el es rengeteget jar talalkozokra meg drift helyekre

    es akkor vannak olyanok akiket nem kovetek de neha felbukkannak a youtubeon mint pl Vehicle Virgins, SuperSpeedersRob, Street Speed717 ( ulta clickbaites. igazabol ruhellem a sracot)

    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2017.12.07. 03:49:06
  • Zetorg
    #100464
    lecseréltem a Lupot

  • cement
    #100463
    hozzáadott értéket tekintve mondom.
    láttam összesen kb 5-6 videóját de gyorsan kiderült, hogy semmit nem tud a kocsikról, csak hüledezni képes egész idő alatt, kb. 23-szor egy videóban, hogy "you guys oh my god this is unbelievable" stb. a családja pénzével vagizik, na meg persze a haverokéval, semmi valódi narratíva vagy struktúra, az utómunka minőségéről meg azért nem lehet beszélni mert gyakorlatilag nincs. egy valamihez ért, a clickbaithez.
    4,3 millió tini biztos nagyon érdeklődve követi, de felnőtt férfiaknak nem igazán való amit gyárt.
    lehet, hogy ismered őket, de hasonló témában ajánlom Mr JWW, SeenThroughGlass, Jon Olsson, Salomondrin, Doug DeMuro csatornáit. :)


  • Tirion
    #100462
    egy kis gazdag arab pöcsgyerek zabálhatná a homokot ha nem ott lenne az olaj
  • desigo
    #100461
    Nem nézem ezt az embert csak a bugatti vs konigsegg videóra figyeltem fel...
    Legalja... 4,3 millió feliratkozója van
  • cement
    #100460
    miért nézed ezt az embert, a youtube legalja a csávó (véleményem szerint). több tucat sokkal jobb vlogger van akik autós kontentet nyomnak
  • desigo
    #100459
    Remélem,hogy a barátja előrendelt egy új Teslát is...

  • cement
    #100458
    ez egy érdekes téma de legkevésbé sem az autó mánia topikba való szerintem.
  • desigo
    #100457
  • desigo
    #100456
  • Tirion
    #100455
    TESLA nemegyenlő BUGATTI
  • desigo
    #100454
    A Range a legviccesebb.
    A Chiron 100 literes tankját 9 perc alatt ki lehet fogyasztani.A Tesla is biztos sokáig bírja xD
  • Borg
    #100453
  • desigo
    #100452

    Utoljára szerkesztette: desigo, 2017.11.14. 19:10:38
  • SötétBarom
    #100451
    LoL, én inkább választom a kint ténfergek a hidegbent, mint hogy egy szutykos kerékcseréért adjak 20 rugóval többet. Idióta írás.. Osztrák kollégáim/ismerőseim is kérdezgettek feszt, hogy nálunk hol lehet cseréltetni, mert gecire nem akarnak 60 eurot fizetni ezért. :D
  • Tirion
    #100450
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    írd be ,hogy Sveden és migrants...jó szórakozást
  • Master91
    #100449
    he?
  • Tirion
    #100448
    nézegesd a youtubeot......