101007
.
  • RelakS
    #100527
    Azon a rendszámon rosszul van betűzve a Live For Speed
  • SötétBarom
    #100526
    Én nem nagyon bírom az ilyen klausztrofób dolgokat :DDD

  • desigo
    #100525
  • broman191
    #100524
    "Because race car"
  • RelakS
    #100523
    Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de ez szerintem kicsit hiányosnak tűnik. Pl szerintem hiányzik a szivargyújtó
  • desigo
    #100522
    "Nagyon kellemes hangulatú és elég tágas a beltér"
    Lehet igazad van és ezt előbb szoknám meg :



  • RelakS
    #100521
    Mert ez a ferde izé mitől jobb, mint a G Astra belseje?

    Vagy nem értem :D
  • desigo
    #100520
    Opel Astra G után teljesen rendben van a belseje
  • RelakS
    #100519
    Mutasd meg neki a belső képet, hátha meggondolja magát XD
  • broman191
    #100518
    Akkor jó úton jár, már csak a külsőt kellene riasztónak találni...
  • desigo
    #100517
    Egyik kolléganőm most nézegeti.Nagyon tetszik neki a design csak a kis motor riasztja el a vásárlástól.
  • RelakS
    #100516
    Ez ilyen belülről
    Szerintem egy felnőtt is simán kidobná a rókát...

    Amúgy onnan jött a kérdés, hogy vettem egy új Astrát, és azon is van hasonló, bár nem ennyire szörnyű megoldás. Azóta meg gyakorlatilag figyelem az új autókat, és ha nincs puttony, akkor szinte mindegyiknek ilyen beteg övvonala van, de ez a Toyota vitte a prímet XD

    Astrában csak ekkora, de na! egy extra hátsó ablak az oszlopban jobb lett volna.
  • Borg
    #100515
    De csak mert nem 10 éves gyerek vagy akinek hátra kell ülni. Ők ugyanis ki se látnak oldalra.... egy élmény lehet. Meg a hányásukat is kitakarítani emiatt.
  • CSOCSO
    #100514
    mert probaljak coupesitani a kinezetet. coupekon a hatso ablak sokkal kissebb. Talan ezert van az, hogy a hatso ajton vizualisan hianyzik a kilincs. Ettol kupesabb. Nekem nincs bajom vele. szerintem nagyon faszan nez ki ez az auto. Ha a scion nem halt volna meg akkor ez is scion lenne.
  • broman191
    #100513
    Elqrt tankosító dizájn fogás, ami talán a törésteszt oldalsó eredményén javít valamelyest és esetleg nőknek plusz biztonságértetet ad gyereket betenni oda...de hogy a hátsó ajtó kilincsét miért előnyös vállmagasságba tenni, azt inkább indokolja meg valami marketinges a kamu dumájával...alacsonyabb, crossoverek előtti klasszikus autó formáknál - Alfa 156 - még oké, kiadja a forma, funkció is, de ezeknél...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2017.12.16. 12:45:46
  • RelakS
    #100512
    Valaki meg tudná magyarázni nekem, hogy mire jó a hátsó ajtókon az övvonalat felhúzni a francba? Szinte minden új autón ezt látom, de ahogy elnézem, a Toyota a C-HR-en ezt eléggé kimaxolta:

    Hátra egynél több gyereket betenni garantált veszekedés, mert nem látnak ki :D
  • SötétBarom
    #100511
    Sajnálom.

    Tegnap én is leestem az útról némi rendkívül váratlan alulkormányzottság okán, de a rüki+kövérgáz kombó megoldotta, meg se karcoltam a vasat.. :D
  • Zetorg
    #100510
    casco nem volt, úgyhogy az autó ára bukó.

    broman: igen, ez a viper blokkos. hobbiautünak vette, szóval a parkolás megy ilyen dolgok nem számítanak.
    ahogy nézem a viper már 91-től volt, de csak 400 lóval, RAM meg 96-ban volt koncepció elősször ezzel a motorral. szóval ez egy viper blokk, ami amúgy valami chrysler teherautó motor volt. ebből adódik, hogy "The V10 Viper engine delivered 90 percent of its torque from 1500 to 5600 rpm." mint egy reszelt dízel :D
  • broman191
    #100509
    hmmm :D



    szerk.: Az 1gen Vipernél tudom hogy valami házon belüli truck motort kukáztak bele, akkor a 2gennél is? /az az SRT-10 RAM a 2gen Viperrel tesó asszem/

    szerk2.: Jó, 3gen Viper, az első kettőt egynek vettem... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2017.12.13. 17:42:21
  • Szabi #100508
    igazából a Ram motorja került a Viper-be :D
  • broman191
    #100507
    Most kezd el derengeni, hogy ez a Viper V10-esével szerelt változat, ugye? Elég perverz ilyesmit pickupba tenni, soha nem értettem igazán ezt a kategóriát, de swag értéke van, az biztos... No meg itthon a relatíve keskeny - főleg vidéki, településeken belüli - utakon szörnyűséges lehet azzal a mérettel közlekedni...láttam párszor hasonlót helyben, a 2. szomszéd haverja jóvoltából, csak talán nem az SRT10 verzió volt. Nem parkolnék vele szívesen, meg keskenyebb autó után biztosan le is lenne húzva oldalt erre-arra "még kiadja" aztán f*ck alapon, annyival szélesebb mint bármi más, európai mértékkel átlagos autó... :D
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2017.12.13. 16:43:47
  • SötétBarom
    #100506
    Bizti volt? Vagy beszopta? :|
  • Zetorg
    #100505
    csak eső volt. én is kint voltam a boxsterrel, nyári gumival de én 320 lóerő minusszal :D

    sry a sok kommentért
  • Zetorg
    #100504
    látod ezért, mert fogalmad sincs semmiről csak nyomod az okosságaidat. a pénzt tartsd meg nyugodtan, hátha tudsz venni egy autót ami évek óta az álmod aztán próbáld meg otthon hagyni az első héten mert esik az eső.
  • Zetorg
    #100503
    egy 15 centis varrat van a fején
  • broman191
    #100502
    Ahogy elnézem nem volt latyakos/havas az út, sem extrém mínusz, hogy a téli gumi valóban indokolt lett volna...különböző gumis tesztekből kiderül, hogy amíg nincs valóban havas, latyakos, 'taknyos' tél, amire a puha téli gumi igazán ki lett találva, addig például a fékút és az autó általános kezelhetősége jobb nyári gumival, a fékút is sebesség függvényében több méterrel is kevesebb lehet, egy egyébként minőségi téli gumihoz képest...erős autót meg el lehet dobni nyáron is, teljesen ideális körülmények között, forró aszfalton, nem kell hozzá december. :)
  • Norbi1990
    #100501
    A videóból az jött le, hogy az Aurisos direkt rágyorsított miután kezdett volna mellé érni a videós, ne előzze meg.
    Elég fasz volt a toyotás szerintem. Utána még leáll szórakozni is, nem is értem az ilyen mit képzel magáról. Azt hiszi valami játékba van?
  • allock #100500
    a videót készítő elég hamar behúzta a másik elé a kocsiját, nem azért lett utána szivatva?
  • Norbi1990
    #100499
  • desigo
    #100498
    Gondolom ha csütörtökön vettél volna egy autót magadnak nem próbáltad volna ki aznap és másnap hanem elraktad volna nyárra.
  • SötétBarom
    #100497
    Ismimnek volt ilyenje. Neki volt annyi esze, hogy esőben/szar időben nem ment vele. Azt mondta, teljesen életveszélyes.. Ezek szerint tényleg. :D
  • Tirion
    #100496
    miért lennélk fasz? a hülye is látja,hogy fos nyári gumik vannak rajta.....adjak pénzt téli gumira?

    imádom az ilyen jaszkari csávókat, menőznek a szarjaikkal csak se benzinre ,se gumira,se semmire nem telik...sebaj a természet levette az útrol a járművet
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.12.12. 20:10:20
  • desigo
    #100495
    Rendesen összerogyott a teteje.
    Nem lett baja?
  • Tirion
    #100494
    nagyítsd ki
  • Zetorg
    #100493
    nem volt lendület. azt mondja 70 körül ment 4ben. balra megcsúszott a hátulja, korrigált, de sok lett és átfordult jobbra. jobb első kerék akadt meg a padkában és már ment a bukfenc.

    Tirion te egy igazi fasz lehetsz, vagy csak itt játszod :D
  • Borg
    #100492
    Ezt ebből az 1 kép DNS-éből állapítottad meg?
    CSI:Budapest :D
  • Tirion
    #100491
    ahogy nézem pont 50 körül mehetett azokkal a 3 mm-es profilmélységű nyári gumikkal este a nedves úton télen
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.12.12. 15:43:27
  • desigo
    #100490
    lendületből
  • Szabi #100489
    hogy sikerült beborulni a sínekre ? :D

  • flashpointer2
    #100488
    Itt nagyon egyszerű a helyzet, benne van a biztosításban hogy ki vezetheti, ha más balesetezik akkor arra nem érvényes a biztosítás úgyhogy én mindig megkérdezem előtte hogy szerepel-e a neve benne, de eddig csak az asszony tudott igennel valaszolni :)