101007
.
  • broman191
    #100447
    Píszílend lesz a neve, a klasszikus svéd lakossággal kisebbségben.
  • cement
    #100446


    he?
  • Tirion
    #100445
    5 éven belül nem lesz Svédország
  • desigo
    #100444
    Így zajlik egy svéd kerékcsere
  • Szabi #100443
    ne rontsd el a varázslatot :-)
  • cement
    #100442
    én nem hiszek az autók vitrinben tartásában de ha ez eredeti és nem egy replika biztos nem vittem volna be new york belvárosába ahol bármilyen idióta belekoccanhat... 3-6 millió dollár
  • Szabi #100441
  • RatBaG #100440
  • RatBaG #100439
  • Szabi #100438
    érdekes kombó :D
  • RatBaG #100437
  • Szabi #100436
  • Szabi #100435
  • CSOCSO
    #100434
    Elfelejtettem a lewrappolt autot betenni





  • RatBaG #100433
  • RatBaG #100432
    https://www.topgear.com/videos/chris-harris-drives/chris-harris-drives-alfaholics-gta-r-290
  • Bercy #100431
    Nalam semmi gond nem volt a scrollozassal, pedig ipadrol neztem ahol neha az apple fele dinamikus scrollozas es egyes javascript scrollok ossze tudnak akadni.
  • CSOCSO
    #100430
    ??? Nem tudom mi a problema. Nalam mukodik. Gepen nezted vagy telcsin? mi volt zavaro? Nalam jol mukodik. Direkt nem raktuk tele effektekkel pedig a szovegek meg kepek be tudnanak csuszni / uszni oldalrol meg elotunni a semmibol.
  • flashpointer2
    #100429
    Rettentő zavaróan scrolloz a honlap, a fejem belefájdult nem is tudtam megnézni a tartalmát az első klikk után.
  • CSOCSO
    #100428
    "Nalatok" Tavaly kileptem az utolso helyrol es nyitottam egy sajat helyet. Mivel a biznisz es a nev eleg uj ezert sokkal kevesebb munka van mint a regi helyen. Nagyon-nagyon sajnalatosan szinte semmi fasza autot nem wrappolok 1 szinure. Pedig rengeteget probalok reklamozni mindenhol es rengeteget fizettem egy epkezlab (szerintem nagyon fasza) weboldalert amit konnyu atlatni es mas mint a tobbi ceg weboldala es termeszetesen dolgoztak a search engine optimizacion is. (SEO)
    Vannak munkaim, hogy eletbe tartsanak de nem keresem magam romma. Sot. Egy fillerel nincs tobb penzem mint 1 evvel ezelott. De legalabb sokkal tobb tartozasom se. Remelem lassan beindul a ceg. Remelem, hogy legalabb jovore ha nem is sokat de azert elkezdek penzt gyartani. Mar az is egy nagy szo, hogy nem veszteseges a ceg ahhoz kepest, hogy nullarol inditottam el a dolgot kb 2 honap alatt. Kileptem es azonnal elkezdtem az imidzset megformalni ( logo, website vasarlas, social helyek beregisztracioja) 1 honap utan a masinakat beszereztem es ra 1 honappal egy hely is volt ahova betolhattam oket.
    Remelem most, a wrap utan sokkal tobb hivas lesz. Eddig csak a scionom volt 1 nagy logo. Szerintem erre sokkal tobb ember fog figyelni. Foleg, hogy nagyobb az auto es latvanyosabb is.
    Amugy milyen facebook oldalt figyelsz?

    Bocs az offert.
  • CSOCSO
    #100427
    Senki nem QR kodozik megmondom neked az oszintet de lehet radobok egyet hulyesegbol. Facebook, youtube logo ala elferne.
  • broman191
    #100426
    Király, csak QR-kódot is dobjál rá! ;)
  • Szabi #100425
    látványos és figyelemfelhívó

    mostanában nem volt semmi érdekesebb járgány nálatok? arckönyvön is pangás van, de gondolom azért van bőven megrendelés :D
  • Zephyr Retiring
    #100424
    Széép! Még jöhetnek ilyenek :)
  • Zephyr Retiring
    #100423
    Ez ugyan már részben off, de a mai magyaroknak már alig van köze az egykori igazi magyarokhoz. Valaha pont az összetartás miatt rettegett tőlünk a világ. Nem létezett ellenség, ki ne tartott volna tőlünk. Érdemes átnyálazni a kínai és a japán történelmet, ahol még manapság is jegyzik az egykori "vad" hunokkal való vérvonalunkat.
    Eltelt vagy ezer év, nekünk már más történelmi múltat és hazugságokat oktatnak rólunk idehaza.
    Lényeg: a mai magyaroknak már nem sok közük van egykori őseikhez.
    Akit említettél kilencből nyolc arányt, az pont nem magyar.
    Az egy aki segít: ő az.
  • CSOCSO
    #100422
    ez lesz. remelem tetszik nektek is
  • RatBaG #100421
  • RatBaG #100420
  • SötétBarom
    #100419
    Szomorú :|
  • CSOCSO
    #100418
    Hat igen... "Ezek a magyarok soha nem tartanak ossze"

    A problema ott kezdodik, hogy 10 segitsegbol 9et en nyujtok valakinek es 1 akad aki segit nekem. Abbol a 9 segitsegbol 8kb atbasz, kiszopat. stb. Na ezert nincs osszetartas.
  • desigo
    #100417
    Micsoda sittes környéken lakhatsz :)
    Legyen hozzá nagyobb szerencséd mint a Scionhoz.
  • SötétBarom
    #100416
    Sose haverkodj magyarokkal. :D
  • CSOCSO
    #100415
    Uj verda


    (remelem a link mukodik)

    2017 Dodge Durango Blacktop
    v6 os. kb 300 loeros. szinte full extra. Csak a lane assist hianyzik meg a blind spot.
    Van tav-inditas, start stop technika. a black top azt jelenti, hogy minden ami chrome lenne az fekete mint pl az elso grill, logok, teto baszas ( roof rack)
    full bor, 7 ules, 3 zonas legkodni. meg kitudja meg mi.


    Scionnal jol kiszopattak. Kolcson adtam egy illegalis magyarnak es termeszetesen kaptam a hivast, hogy valaki neki ment. Nem volt nagy baj de amit kellett azt megjavittatott. Majd mig nala volt betortek az autoba es kiloptak az osszes audio cuccost ( fej egyseg, melylada, erolkodo es a kesztyutartobol kiloptak a greddy e manage kompjutert ami a turbohoz volt. 2 honapja van nala az auto. 5 hete szarakodas van a kompjuterrel mert valami nem jo. mar vettunk ket e manage kompjutert. Most kideritettek, hogy valszeg a kabelezest csesztek szet de elvileg az mar at lett nezve. Most rajottek, hogy megsem jo. 3 hete abban a tudatban elek minden heten, hogy na ezen a heten visszakapom.... Hat... megint csak annyit tudok, mondani, hogy remelem ezen a heten visszakapom.

    Ket napja kaptam egy ismeretlentol egy facebuk uzenetet, hogy ez az en autom-e? Kuldott az automrol egy kepet. Mondam neki, hogy igen az enyem. Mondta, hogy vigyazzak mert a kornyeken dolgozik es egyesek beszelnek, hogy el lesz lopva az auto a turbo es a felnik miatt. NAGYON KIRALY.
  • RatBaG #100414
  • RatBaG #100413
  • kemszi2
    #100412
    A végén "A" vectra húzás prototípus Bugatti EB110-el ,az azért komoly :D
  • bardocz
    #100411
    Kicsi rá az esély, de valaki cserélte már itt Volvo S40/V40-en (2004) fényszóró törlő motorját? Mennyire munkás? Az enyémről nem elég, hogy letörte valami paraszt a kart, de még a motor is rossz.
  • RatBaG #100410
  • Szabi #100409
  • RatBaG #100408
    hoppá!