1080
Medieval Total War
  • Davidka
    #760
    Látom erre senki nem válaszol :(
    Közben megkérdezném, hogy hogy növelhetem az embereim hűségét? Adócsökkentéssel?
  • Davidka
    #759
    Hi, megint én :)
    A hajós problémám sikerült megoldani, most azt kérdezném, hogy mivel lehet (ha egyáltalán lehet) csökkenteni a felkelések (unrest) számát?
  • Davidka
    #758
    Segítene nekem valaki?
    Nem tudok rájönni arra, hogy hogy kell a tengeren átvinni egy csapatot... Angliából akarnék Írországba menni! A két terület között van egy hajóm, de nem tudom mégse átrakni a másik szigetre a seregeim. Ha meg a hajóra rakom rá a sereget, akkor kiírja, hogy automatikusan átrakja, hacsak nincs egy ellenséges hajó a környéken, de nincs! Mit tegyek?
  • Davidka
    #757
    Nah, megvettem :)
    Nagyon jó!!! Főleg a kiegészítővel!!! Kapásból a magyarokkal meghódítottam európát :) Igaz még nem sikerült teljesen, mert bizánc rendetlenkedik és a pápa is elég rakoncátlan :)
  • Davidka
    #756
    Tudna nekem valaki mondani egy helyet Budapesten, ahol meg lehet venni?
  • Davidka
    #755
    Nem hiszem el! A dc teljesen megbízhatatlan... Nagy nehezen letöltöttem, erre hibás valahol benne egy fájl, amit persze nem tudok javítani, mert kapásból bin-ként töltöttem le... Ez már legalább a 3. ilyen játék, letöltöm és nem müxik...
  • Smokk
    #754
    A legjobb jatek(akarcsak a medieval)!!!
  • Davidka
    #753
    Azzal próbálkozom, csak kicsit lassan jön :(
    Nem kapkodtam el, az tény :)
    A Shogun megvolt 2001-ben, de valahogy nem jáccottam vele, de most kipróbáltam és rohatt jó :)
  • Smokk
    #752
    Haaat, te sem kapkodtad el a jatek megszerzeset, mara mar ez a jatek 1 kicsit "oregnek" nevezheto, szal nem lesz 1 konnyu ezt lekapnod...
    Szerintem dc-vel kiserletez!
  • Davidka
    #751
    Tudna vki egy Ftp címet, ahonnan meg lehetne szerezni ezt a gamét?? A Shogunnal jáccottam és az nagyon ott van!
  • Smokk
    #750
    Nos nem a vallas az oka h eltuntek, 1szeruen addigra felhagytak ezek a vikingek a barbar elettel ill. a katonaskodassal...
    ...pedig tenyleg jo kis csapatot alkottak!
  • Braveheart
    #747
    Ellenben nagyon jókat lehet csatázni multiban!!! Az ember kiszámíthatatlanul is játszhat...
  • Kandurex
    #745
    Nos, Mo-n nincs szerver hozzá (Neten). A multiból minden kihagytak amit lehet: menedzsment, terjeszkedés, stratégia, fejlesztés stb. Egy egyszerű deathmach lehetőség van benne. Ordító hiba...ez van...sztem ne vedd meg (ha csak ezért kellene)
  • PREMIERE1
    #741
    Ja. Novemberi. :)
  • PREMIERE1
    #740
    Hasonló volt nálam is. Nem NVidia GF TI 4200-es kártyá van?
  • zaki
    #739
    acrobat reader nevű progival tudod őket megnézni
  • Pluskast
    #737
    Próbálj felrakni egy másik eredeti cd exe-t. Mondjuk megagames.com-ról
  • Ervincso
    #736
    Sziasztok !

    Nekem is van egy kellemetlen meglepetésem a MTW-vel kapcsolatban...
    Ugyebár mikor kijött, meglehetősen sokat játszottam vele - mondhatni hónapokon keresztül csak ezzel - nem is volt semmi gond a működésével...
    Tegnap nagyhirtelen gondoltam egyet, felpakoltam a Viking Invasion-nal együtt... és csodát láttam... NEM IS INDULT EL ...
    Persze nem hagyott nyugodni, próbáltam innen onnan crackelni, de semmi eredmény ...
    Tanácstalanul állok.
    Ill... egy tippem van, az Xp op.rendszer lehet talán a bibi ..
    mit gondoltok? ... a hibaüzenet amivel kivág, csak annyi, h. "kérek eredeti Cd-t" ... Pedig akkora eredetit kap, h. csak na


    Ervincso
  • zanjani
    #733
    Köszi!
  • Gyadi
    #732
    www.gamestar.hu/gmiki
  • zanjani
    #731
    Sziasztok! Meg tudná mondani nekem valaki, hogy honnan tudom letölteni a Total War magyarositását?
  • mikike
    #728
    nem tudom, nem én próbáltam, lehet fel lehet rakni, csak béna a gyerek
  • mikike
    #726
    köszi
    bár úgy látom, ez nincs teljesen kész
    ha esetleg egy teljes németet tudtok, az is jöhetne

  • mikike
    #724
    az egyik haverom játszik most ezzel, de nem tud angolul
    nem tudtok hozzá letölthető magyarosítást, vagy németesítést?
  • Braveheart
    #723
    ja nekem is nagyon tetszett a zene csak rövidek voltak. Főleg az a dobos:)
  • Pluskast
    #720
    Igen rá gondoltam. A jobbágy eredetileg - és pláne a játék alatt- nem volt egyenlő a parasztal, hanem egy katonai tisztet, címet jelentett (várjobbágy). Tehát nemhiszem, hogy ki kell röhögni a jobbágy szót.
  • Pluskast
    #710
    Na igen szorgalmasan szoktam nézegetni a hivatalos oldalát. Fasza game lesz
  • Kandurex
    #709
    A következő rész:





  • SZEG007
    #706
    Te nagyon értelmes ember vagy
    Nem kéne átregelned magad primitiv ember 2 névre?
  • tier
    #705
    Ha valaki végigjátszotta a franciákkal a historical campaignban a 100 éves háborút, akkor elárulhatná, hogy hogyan kell bevenni azt a k***a várat!!!!
  • mures27
    #703
    medieval-t Szeretném valahonnan letőlteni köszi
  • TheZsenyka
    #701
    Akkor nálam mi a gáz? Nekem ATI-m van... Amíg meg 4200-es volt, próbáltam a 29.42-t is. Csak nálam nem megy?
  • a.carkey
    #699
    Nekem is uezt csinálta. Ue kártyám van. Vsz a driver lesz a ludad ... :(
  • TheZsenyka
    #696
    Vazz, gondoltál már rá hogy könyvet írj? Nagy jó a leírás. Komolyan mondom halvány korrektúra és kész történelmi kalandregény kerekedne a cuccból.
  • TheZsenyka
    #695
    Nekem is ugyanez a gondom! Akármilyen töréssel, akár fent van a viking akár nincs (9700 RADEONNAL és Gef4200-al egyaránt :D) még az XP is lefagy a genyóba és mintha halványan valami valami számológép szerű dolog látszana. Lekapcsoltam 800-x600-ba ahogy ajánlották, de semmi.

    PLÍZ HELP NEKE MIS meg OTIQ-nak is!!!
  • Tikal #693
    A shogun-nal lehet multiban nyomulni vhogy? mert probálkoztunk de nem sok sikerrel...
  • Braveheart
    #692
    honnét lehet leszedni a viking invasiont?
  • Kandurex
    #688
    hali. Tudja vlki, hogy lanon egymás ellen lehet-e rendes térképes (területfoglalós) multit nyomni v. csak harc van? MErt összedobnánk estére némi party-t , csak ugye gyűszűeszű készítők (ha másik gép még nincs rákötve) letiltották az opciót, hogy lehesen kutakodni a multi menüben. ANY...hlp pls
  • a.carkey
    #685
    A Rome:Tolal War az anim után nagyon jónak néz ki. Mikor jelenik meg?
    (Rotweilerek rulez!!!)
  • Kandurex
    #684
    1GHZ+Gef3-ATI8500+256MB nagyából elég egy élvezetes 800X600hoz.