1080
Medieval Total War
  • Braveheart
    #683
    az optimális gépigény szinte az összes játéknál az ajánlott gépigény duplája
  • antijedi
    #682
    rezsőztem mester! ;D
  • dikki*yysw
    #681
    Hm máskor szóljatok plz ha flém van.
  • Nimrod2
    #680
    Hello!
    Lécci mondjatok nekem egy optimális rendszerkövetelményt a gaméhoz.
    Kösz.
  • Kandurex
    #679
    http://www.extra.hu/gmiki/hun.html....innen nem igazán letölthető a fordítás, valaki tud helyet?
  • Bugi
    #678
    nehogymásenkiseírjonide!
  • And5
    #677
    ekkora buzit mint te
  • I.C.ram
    #676
    Nekem most se fagy. Bár ez az új kampány igencsak suxx, szerintem. :( Iknább tápolták volna tovább az alap kampányt! :(
  • antijedi
    #674
    1. mért pont ebbe a topicba
    2. öszintén ki a szart érdekel a fos oldalatok???
  • antijedi
    #673
    dögölj má meg pls ne itt reklámozz...
  • antijedi
    #667
    hagyátok má abba pls, ezt intézétek el emaulbon..., ok? :DD
  • antijedi
    #665
    dc++ról, ha kell felmészok neked és amikor fentvagyok tőlem tudod 50k val huzni...
    amugy alapgame nekem sose fagyott csak msot a kiegel :(
  • Braveheart
    #664
    honnét lehet leszedi a vikin invaiont? amúgy nála mis elég gyakran kifagy
  • antijedi
    #663
    de imádom ezt a gamet!!
    jácok egy órát vikingekel, megyek ki menübe hogy jol mentek egyet el ne veszen erre lefagy az egész és kidob winbe..., argh :DD
  • Braveheart
    #662
    gondolom ha csak a vezetőket végzed ki, nem nő meg nagyon a dread tulajdonságod, de egy időre elmegy a lázadók kedve az újabb harcoktól
  • antijedi
    #661
    ez engem is érdekelne :D
  • I.C.ram
    #660
    Valaki mondja már el ,hogy mi a különbség a kivégzések között? Tehát ha megsemmísítek egy ellenséges csapatot, akkor felkinál lehetőségeket, hogy "mindet kivégezni", "vezetőket kivégezni", "mindet elengedni". Nem jöttem rá, hogy mi a különbség.
  • Bugi
    #655
    én nemtom miaz
  • Bugi
    #654
    Te rasszista vagy?
  • Bugi
    #652
    Na annyira azért nem. De enm tojnak be az első ellenségtől ami feléjük megy.
  • Bugi
    #649
    Vagyis csak 60 van belőlük ami kevés a parasztokhoz. Viszont aszékelyek nagyon kiváló támadó lovas íjász egység.
  • Bugi
    #648
    A lovas íjászok cool működnek, de a jobbágyok csak érdekesség képpen vannak ben szerintem. 100 fős jobbágy sereg max 100 fős paraszt sereget bír lenyomni. Az az semmit sem ér.
  • aiguo
    #644
    www.replacementdocs.com
  • aiguo
    #643
    Jobb klikk --> Save Target As...

    Mukodik elobb csekkoltam!:)

  • aiguo
    #639
    Argh...

    Innen leszedheted a kezikonyvet! ---> #635
  • aiguo
    #638
    Medieval szkennelt kezikonyve *.pdf formatumban!;)
  • aiguo
    #635
    Sziasztok!

    A Medieval-TW_Manual.pdf letolthetoinnen!
  • Bugi
    #632
    A magyar jobbágyok elég gyengék lettek, viszont egy-két egység meg túlontúl erős. Szinte már taktikázni sem kell, ha van egy erős egységekből álló csapatod, akkor csak neki az ellennek azt ennyi. Hiába vannak többen, nem gond. Így viszont minek a hadvezér?
  • Bugi
    #627
    Azok a vikingek tényleg dúrvák. Az első lázadásnál 190 emberrel védtem a tartományomat 820 fős túlerő ellen, és siman lemészárolták a lázadókat. Igaz kellett hozzá egy falu aminek 3 kijárata volt és csak azt kellett védeni így nem tudtak bekeríteni.
  • Bugi
    #626
    Én nem találtam a magyarokat, viszont a vikingekkel simán közlekedek a csatornán úgy mint ezelőtt. Ha van mindenhol hajóm ,van a kiindulási oldalon kikötőm, és sehol sincs blokád, akkor csak át kell rakni az egységet a csatorna túloldalára
  • gothic1
    #623
    Nekem is fenn van a DC++-n. Töltsétek:

    [hun]gothic néven vagyok elérhető T1-es kapcsolattal.

    HUB: balinko, koli stb.
  • Bugi
    #621
    Én szóltam időben
  • Bugi
    #620
    matrix-hub.no-ip.info
  • Bugi
    #619
    DC++ nekem már jön
  • tier
    #618
    Tudja valaki honnan lehet leszedni a Viking Invasiont??????????????????????????
  • aiguo
    #617
    Igen fent! Mivel: a Viking invasion NEM standalone Expansion!;)

    Bugi: A Shogun:Warlord Edition (Eredeti Shogun+a Mongol Invasion addon)egy "uj", osszevont kiadas volt!
  • Bugi
    #616
    A Shogun második részéhez nem kellett.
  • Bugi
    #614
    Reka a link neked ment
  • Bugi
    #613
    Ehun a link
    http://www.extra.hu/gmiki/hun.html
  • Bugi
    #612
    A Shogun második részéhez nem kellett.