1080
Medieval Total War
  • bazza
    #920
    Ace mega codecpack zavarhat? Amúgy a legfrisseb driver van fönn, A win is 1 napos, nem tudom mi lehet a baj...
  • Lacc
    #919
    Még meg lehet próbálni a kompatibilitási módokat kapcsolgatni, néha bejön.
  • antijedi
    #918
    akkor ott is más gond volt szvsz, egy game vagy megy xp-n vagy nem, ha egyszer megy egyszer nem ako ott nem az xp a hibás hanem valami más... :)
  • Bandew
    #917
    Tudom, nekem is megy épp ezért vagyok tanácstalan, de volt már olyan, hogy egy játék ment XP-n aztán később meg nem.
  • tier
    #916
    Szerintem irts le minden codecet, aztán reinstall a gamma.
  • antijedi
    #915
    nekem eddig mindig ment xp-n..., szvsz más gond lesz...
  • Bandew
    #914
    Akkor tényleg nem tudom. De nekem is volt egy csomószor ilyen, hogy hol megy egy játék XP-n, hol nem.
  • bazza
    #913
    XP Pro
  • bazza
    #912
    Ugyan az!
  • Bandew
    #911
    Oprendszer?
  • bazza
    #910
    Akkor meg miért nem indul el?
  • Bandew
    #909
    Dehogy használja!
  • bazza
    #908
    pixel shader-Ezt nem támogatja a VGA-m (mx440)
  • bazza
    #907
    Van remény!
    A másik gépen megy! Nem tudom mi a baja nálam, de tesóm gépén megy! (Esetleg vmi codec, driver VGA probléma?) Hogyan deríthetném ki, hogy nálam miért nem megy? (a játék használja a Pixel Sharinget?)
  • bazza
    #906
    Nem megy...Holnap megpróbálom egy másik gépen, hátha ott megy, ha ott sem, letöltök egy másik image-t!
  • Kandurex
    #905
    Jah, igen, bocsi. Szal ez már jó :)

    Prósza azért ezt a crack -et is.
  • bazza
    #904
    Nem tudom letölteni ezt a cracket, de már leszedtem egy másikat, de a helyzet ugyan az, lefagy a játék azonnal az anim után!
  • Kandurex
    #903
    Itt pedig az 1.1 patch van!

    ..az áldott jó szívem
  • Kandurex
    #902
    Itt lesz majd az 1.1crack!
  • Kandurex
    #901
    MEdieval? Először is kapd le hozzá az 1.1 patch -ot. Aztán keress hozzá crack -at, ha nincs jelenzkezzé nálam és átküldök egyet, vagy addig fellépek egy általad választott HUB -ra stb.
  • bazza
    #900
    Az mx440-es videókarit nem szereti? Vagy mi a frász baja van?
  • Bandew
    #899
    Sajna én már kiírtam CD-re ami most egy haveromnál van.
  • bazza
    #898
    Nektek milyen ISO-tok van? És milyen crack? Elküldené nekem vki? Lehet az a baja...
  • Bandew
    #897
    No INNEN tudod leszedni.
    (számíts a sok pop-upra)
  • bazza
    #896
    Nincs megoldás? Belehalok!
  • Bandew
    #895
    Csak olyat tudok, ahol a sima Medieval van fent, de ott nincs kieg. Kell cím?
  • Johnyy
    #894
    Tuttok valmi warez ahol fenn van?
  • Bandew
    #893
    Nem tudom, nem hiszem, hogy az image miatt lenne a gond, mert akkor már a telepítés közben baj lett volna.
    Viszont nekem is ugyanez volt a Sogunnal.
  • bazza
    #892
    Nem indul a játék! Elindításkor megjelenik a Medieval: Total War rövidke anim, majd elfeketedik a képernyő, és a "program nem válaszol"...
    Esetleg az lehet a baj, hogy két különböző imige-ből telepítettem föl? Az első cd:Medieval Total War CD1.ccd A második: FLT-MTWB.BIN

    Nagyon kéne a segítség, már másfél napja szenvedek a letöltésével, most meg nem indul!
  • Pluskast
    #891
    Én is hallottam. Remélem jó lesz:)
  • Sith
    #890
    Állitolag heteken belül várható Rome Demo
  • galenius
    #889
    september)))))))))))))
  • Johnyy
    #888
    De jó lenne már Rome: total var
  • galenius
    #887
    napoleonichoz a 1.1 patch+crack kell
  • Pluskast
    #886
    Most nem tudom de lehet, hogy a napcsi mod-hoz csak a sima total war kell és a kieg-et nem kell felrakni.
  • Pluskast
    #885
    Hát izé. Elvileg az egységeknek teljesen máshogyan kellene, hogy kinézzenek, már az épités menüben is.
  • galenius
    #884
    idézet a index fórumról:
    Próbálta már valaki Wes Whitaker modját? Én tegnap feltettem, nagyon jó, ajánlom mindenkinek. Helyrerázza azokat a dolgokat amik nem sikerültek annyira a CE-nek. Sokkal egyedibb egységek minden factionnak, kimaradnak az AI paraszt és ostromgép hadseregei, sokkal keményebb és izgalmasabb az egész. Aki nem ismeri nézze meg, érdemes! 8]

    http://wes.apolyton.net/
  • Smokk
    #883
    Viszont igy ez eleg gaz...
    Raadasul itt szarakodik az 1segek texturajaval,ez igy nem jo, inkabb jatszok a sima wiking invasionnal.
  • galenius
    #882
    smokk: írtam: "a menüben nem tünik fel csak a szövegből, de a csaták már napoleoni egységekkel játszhatók"
    a történelmi helyzet csak a szövetségesek mozdulataiból, diplomáciából derül ki, de nyugi a csatákban már napoleoni korabeli csapatok vannak.
    a csaták előtt írja csak ki, a betöltő képernyőn hogy N. modban van, meglásd!
  • Smokk
    #881
    Vki irja mar le pontosan (akinek mukodik) mikent kell ezt feltelepiteni!