1080
Medieval Total War
  • _Atti_
    #1000
    habár én itt nem látok direct connectet..csak LANt meg a gamespyt..de nekem nem eredeti a progi
  • _Atti_
    #999
    ha ittvagy és ráérsz akkor játszhatunk
  • pet 15
    #998
    Ne nekem nincs meg egy kiegészítő sem!
    Amúgy 6-tól nakem is jó.
    Akkor 6-kor legyél fenn az sg-n és majd megmondod mit csináljak.:-))
  • _Atti_
    #997
    ha itthon leszek akkor 6 tol éjfélig bármikor
    kiegészitőt is feltegyem?
  • pet 15
    #996
    Este mikor?
    Úgy kábé?:-)
  • pet 15
    #995
    Ok péntek este nekem is jó!
  • Zsolo007
    #994
    Medieval multiban.....WoW de jó lenne ha meglenne....
  • _Atti_
    #993
    mikor fogsz ráérni? sztem nekem péntek este vagy vasárnap este lesz jó
  • pet 15
    #992
    Ja szerintem lehet bár nem vagyok ebben olyan nagy mágus.
    Szerintem rakd fel és majd te megmondod,hogy mit csináljak.:-)
  • _Atti_
    #991
    lehet asszem Ip alapján jáccani..
    figy nézd már meg hogy van e benne azt ha van akkor felteszem én is játszhatunk
  • pet 15
    #990
    Hogyan lehet multiba nyomulni a neten?
    Mert nagyon ráindultam a Medieval:TW-ra és szeretném összaemérni az erőmet
    valakivel.
    Segítségeteket előre is kösz!!:-)
  • hoditoka
    #989
    helló kérdem én
    Codeceket honnan szedtél le?
  • hoditoka
    #988
    bocsika ha már emlitettétek de tul ideges vagyok olvasni.
    Felteszem az eredeti játékot de amikor belépek csak sötétség. Minden segitséget köszönök.
  • gstup
    #987
    Köszönöm a segitséget!
  • Grrrrrrr
    #986
    Akkor tudsz partaszállni, ha a kikötővel rendelkező tartományod, és Málta között minden tengeri tartománybanlegalább egy hajód van (hajólánc), de nincs egyetlen egy ellenséges hajó sem.

    Minden nép visszatér. Ez nem csak pápai dolog.
  • gstup
    #985
    A Pápai államok közűl Rómát nem lehet véglegesen elfoglalni?MIután elfgolalom,időnként állandóan visszatér egy több százas sereg!Mit csináljak,hogy ne jöjjenek többet vissza?
  • gstup
    #984
    Hi all!Tudna vlki segiteni?Nem tudok partraszállni Málta szigetén!Pedig van hajóm és kikötőm is!De Málta ellenséges kézen van!Előre is THX.
  • Grrrrrrr
    #983
    Helyet nem. Az egyik fájlban a MINOR szót a magyaroknál át kell írni MAJOR szóra, és már játszható is. Nem kell ez miatt letöltögetni, ha az eredeti megvan. Egyébként a Viking Invasion nevű kiegészítőben automatice lehet lenni velünk. De azt nem tudom, honnan tölthetnéd le.
  • gstup
    #982
    Megtaláltam,elég nehéz volt és 500 FT-ba került,de már küldöm!:)
  • gstup
    #981
    Hi all!Azt szeretném kérdezni hogy honnan tudnám leszedni a teljes játékot(dc-n nem találom) és amit régebben irtatok weboldalakat ott már nincs fenn!Előre is thx!
  • Xp3rT
    #980
    Hi! Ha jól tudom, akkor van a játékhoz vmi módosítás, aminek köszönhetően a Magyarok is választhatóak... Nem tud vki vmi helyet, ahonnan le lehet tölteni? köszi
  • ctrlH
    #979
    Nyomja valaki a Napoleonic modot? Szerintem egész jó.
  • Grenzjager
    #978
    ...mer' hogy én még nem toltam multiba. bizti kira.
    csak halottam h deathmatchbe van csak
  • Grenzjager
    #977
    death matchet merre tolod te? (már ha tolod...)
    abban lehet épiteni???...etx
  • Kandurex
    #976
    akkor nincs rendes
  • Grenzjager
    #975
    nem death match-be
  • Kandurex
    #974
    Mit értesz rendes alatt?
  • Grenzjager
    #973
    lehet rendesen nyomni a gammát 2-3an neten keresztül?
  • Grenzjager
    #972
  • bfg900
    #971
    Ok, nem kérdeztem semmit.
  • bfg900
    #970
    Ha jön egy ember egy másik tartományból, hogy szövetséget akar kötni, akkor hogyan kell azt elfogadni?
  • Grenzjager
    #969
    én mindig békén hagytam a bizánciakat és ők is engem, nem állomásoztattam nagyobb erőket bizán szomszédságában, ők is a törökökkel bíbelődtek, én meg szép lassan megettem egész- észak,kelet és közép Európát
  • bazza
    #968
    Most megyek a magyarokkal, legalább a pénz miatt nem kell aggódnom, de sajnos a bizánciak miatt igen! Körbevettek, és egyszerűen nem tudok velük kibékülni! A királyuk sehul, nekem meg a hadseregre kell koncentálnom, nincs kapacitásom követek kiképzésére, de legalább már normális háboró van, megtámadnak ők is! Hol Erdélyt, hol Horvátországot rohamozzák, szerencsére katonám van, de nem nagyon tudok előrelépni...Lehet ez lesz a 0. százéves háború? Majd a tatárok szétugrasztanak! Ja és az is elég durva, hogy Nándorfehérvárt, és Belgrádot két külön várnak tekinti!
  • Davidka
    #967
    Nem, de ha van egy ellenséges ország, és megtámadod, és az ellenséges ország mellett ott a szövetséges ország, akkor lehet segítenek egy kis csapattal :)
    Én azt sajnáltam, hogy nem lehet teljesen szövetkezni, összevonni a határokat, és egy nagyobb országot csinálni... Nameg az is rossz, hogy a szövetséges területen csak úgy mehecc át, ha megtámadod... :(
  • bazza
    #966
    Szövetségeseimet kérhetem, hogy támadjanak meg egy országot?
  • bazza
    #965
    Hogyan lehet kormányzókat kijelölni?
  • bazza
    #964
    Magyarítás: http://nismaster.iweb.hu/

    Amúgy azért támadom meg, mert muszáj! Északra szeretnék terjeszkedni, és oda csak Dánián keresztül tudok menni! Nemrég "tértek vissza", nem lehetnek olyan erősek...:)
  • Kandurex
    #963
    LOL!! :DDDDD
  • bfg900
    #962
    Kipróbáltam a RObert the Bruce vs King Edward historical battle-t. Meg ehet azt egyáltalán nyerni? Kinyiffantottam 2x annyit katonát, amennyit vesztettem, sőt véletlenül leütöttem a hadvezérüket is :) De nyomasztóan sok maradt. VÉgülis megvan a történelmi háttér hozzá, de kiváncsi vagyok, hogy valakinek sikerült-e megnyerni?
  • bfg900
    #961
    Hol található ez a majdnem 60%os magyarítás?