1080
Medieval Total War
  • Admiral
    #1040
    Sziasztok!

    Mikorra várható a game megjelenése?
  • Grrrrrrr
    #1039
    EU managment, és TW csata... nyamm....
  • Pluskast
    #1038
    Na igen reméljük jó kis játék lesz:) Én minden nap felmegyek a fórumra és megnézem hátha van valami kis új infómorzsa a játékról. De ha lesz benne annyi jó értelemben vett komplexitás mint a victoriában, akkor nem lesz gond:)
  • a.carkey
    #1037
    Inkább a Crusader Kingshez kéne végre egy jó RT csata modell, és némi cicoma. :) (Mondjuk a EUIII. már 3D lesz, szóval ők is elkezdtek fejlődni.)
  • Nedved
    #1036
    Hello felraktam a magyarosítás és nem magyar a játék:'(
    MI LEHET A BAJ?
  • G.Freeman
    #1035


    http://twonline.jatekok.hu
  • NKristof
    #1034
    Nincs kedve vkinek multizni?
  • tobias88
    #1033
    Hell, megszereztem a kieget is, de kb 5 percenként kilép, miért van ez? a patchet is felraktam!
  • tobias88
    #1032
    a sima gamemel próbáltam, és egy ideig ment is (a kieg nincs meg), aztmonták így is megy, és ment is egy 10 percig
  • _Atti_
    #1031
    viking invasionben vannak magyarok alapból azon mit kellett megcsinálnod? vagy te kiegnélkül próbálod játszani a magyarokat?
    nekem fentvan sima mtw, viking inv, meg 2.01 es patch és nincs baj vele..
  • Bandew
    #1030
    Ja nekem is volt ez a kilépegetés dolog.
  • tobias88
    #1029
    Hell, azt írták lehet menni magyarokkal, és megcsináltam!! DE kilép a játék kb 10-15 perc után, amit eddig nem csinált! Felraktam az 1.1 patcht, de már el se indítja úgy!!! Mit kell vele tenni, mi a baj?
  • _Atti_
    #1028
    végülis azzal pótolták hogy valamennyi egységet általában ott kellett hagyni az elfoglat régióban mert köv körben már ezrek lázonganának akkor :D
  • hoditoka
    #1027
    Jó lenen de erre várni kell(pedig a 1848 ban jól sikerült)
    Nekem ugy mindegy mikor jelen meg, de jó legyen mert ha csak ugy össze dobják és majd minden honappan adnak ki majd hozzá egy pach-et hogy valamit kijavitottak már és majd a következőben javitják a következő hibát akkor nem jósolok akkora jövöt mint az edigi Total gaméknak, de ez ne következzen be.
  • katarzis
    #1026
    na igen énis ezt hiányolom belöle az utánpotlás utvonalakat,hátha belerakják(bár erre nem látok sok eséjt)
  • katarzis
    #1025
    lesznek benne várak is ne aggodj olvass kicsit jobban utána külföldi oldalakon,alapbol a városok 3-4 körgyürüböl állnak majd lesz egy legbelsö meg a többi.és magyarország is benne lesz
  • Pluskast
    #1024
    Egyébként ezzel a játékkal csak egy baj van. Tuti nem fog 2006 utolsó negyed évében megjelenni. Szerintem 2007 tavaszán.
  • atwe
    #1023
    Hajrá ez a legjobb stratégia lesz a világon ::) Rome TOTAL War ez meg 2 legjobb lesz :)
  • hoditoka
    #1022
    Hát igen a diplomáciát csak fel kellene tornázni egy magasabb szintre és akkor verhetetlen lenne.
    Vagy még épp azzal a gondolattal játszottam el hoyg valahogy bele raknák az élelmiszer elátást mert akkor az már egy teljesen más irányitás hozna maga után mert a középkorban a seregek egy része a harcban másik meg az útközben halt meg pestisben, vérhasban és kaja hiányban és ha ez valahogy letudnák modelezni hát király lenne.
  • Pluskast
    #1021
    Ezen szerintem is lehetne rengeteget javítani. A total war sorozatok talán a legjobb harcrendszerrel rendelkező stratégiai játékok, de a diplomácia terén nagyon gyengék. Talán be lehetne olyasmi rendszert hozni ami a crusader kings-ben van, hogy példáúl lehessen más országból feleséget szerezni. Ezáltal dinasztikus kapcsolatok, szövetségeket lehetne kialakítani és mondjuk az adott uralkodó leszármazottja igényt tarthatna a másik ország trónjára. Nagyobb szerepet lehetne adni a családban lévő tábornokaidnak. Mondjuk egy adott tartomány vezetését rábízod akkor lehetne a hűbéresed ő pedig igazgathatná az a tartományt. Szóval lehetne ezen a téren beújítani.
  • Pluskast
    #1020
    Wow! Nagyon pofásan néz ki!
  • ctrlH
    #1019
    Kár ,hogy megint városok lesznek várak helyett. De legalább most már nem teljesen egyforma minden egység egy csapaton belül. Most vettem egy 6600GT-t de már kezdhetek gyűjteni a következőre a képek alapján. Remélem Magyarország is benne lesz.
  • hoditoka
    #1018
    bakker épp tegnap gondolgottam rajta hogy mivel is lehetne folytatni a total wart mert már ugy kilöttek egy két kort és nehezebb lessz folytatni.
    Gondoltam arra hogy ha a Medieval grafikáját(ha így fog kinézni akkor még a akció gamék is megirigyelhetik) feltolnák a diblomáciát bövitenék egy okos all-al és a térképet felujitanák(azért jó lenen hogy ha kikellene gondolni azt hogy kényszeritem a francia lovassereget arra hogy erdőben harcoljon az angol gyalogosok ellen) és ha lehetne a nehézségi szinte valami ujitást mert a MTW-ban nem volt jó mert a nehéz azt jelentette hogy a gép 4-5 ször nagyob sereggel támadot de a minösége szar volt.
    na ha ez amint megjelen valószinü futok megvenni és remélem nem fogok benen csalodni
  • Thanatos
    #1017
    wow
  • tegla
    #1016
    Ejj,sorry,nagyon széttördeltem az olalt
  • tegla
    #1015
    Na még 2 kép:


  • _Atti_
    #1014
    ezazezaz:D ebben reménykedtem...
  • aiguo
    #1013
    Medieval 2: Total War [2006Q4]


  • aiguo
    #1012
    Medieval 2: Total War!!!:)

    http://img258.imageshack.us/img258/6223/gmc2nv8mx.jpg
  • Ryleh
    #1011
    Eredetiben keresem a medievalt,ill a viking inv.kieget.....normális árajánlatokat kérnék priviben attól,aki ugy érzi:megválna ezektől...köcce:))))
  • Grrrrrrr
    #1010
    Ilyent csinált velem is. uninstal, és folytatni az utolsó mentéstől.
  • Bandew
    #1009
    Semmi tipp? :-(
    Csak mert már európa több mint fele az enyém és nem szeretném abbahagyni.
  • Bandew
    #1008
    Hali!
    Nemrég feltettem a MTW-t újra egy kis nosztalgia kedvéért és az a probléma lépett fel, hogy amikor rányomok a kör vége gombra, kilép a játékból.
    Pls help, mert nem tok csinálni semmit, visszatöltöttem, változtattam a lépéseimet, de mindig kilép. Fenn van a patch, úgyhogy nem tom mit lehetne csinálni. :-(
  • Help17
    #1007
    Tudntáok adni jelszót amivel tudok multiban játszani?
  • nick név
    #1006
    torrent asszem isohunt-on, nemrég énis leszedtem, nosztalgiázni :)
  • Zsolo007
    #1005
    DC, máshol nem fogd megtalálni, bár az az igazság hogy annyira régi hogy szerintem potom pénzért meg lehetne venni.....Amúgymeg Rome:TWt ajánlom neked az újabb, szebb jobb, minden tekintetben....nekem személy szerint a medieval nem jött be annyira, a shogun jó volt de a rome a legjobb :)
  • svitez
    #1004
    Tud vki seg\teni hogy, Honnan lehet letölteni a játékot?
  • pet 15
    #1003
    Kár!

    Pedig már egészen beleéltem magam,hogy valami méltó ellent gyalulhatok.
  • _Atti_
    #1002
    akkor ugylátszik csak lanon lehet:(
  • pet 15
    #1001
    Nem tudom nem értek hozzá mondtam,de egyébként nekem sem eredeti.