1080
Medieval Total War
  • Zogu
    #1080
    Van egy magyarítás. Egész jó, használható a goldhoz. Én már 4-5 éve azzal tolom.
  • kobra223
    #1079
    sziasztok nekem meg van a Medieval Total War gold de csak az angol változat 2.01 verzió. ankinek esetleg meg van magyarul nem tudná feldobni valahová a magyar feliratott?
  • huinerke
    #1078
    Sziasztok!

    Megvan a Third Age 3.0 de valamiért Custom Battle-ben a Minas Thirith pályánál nem jeleníti meg Minas Thirith várát, csak egy nagy síkságot.
  • bakvarnyu
    #1077
    Hogy kell ebben megvívni a csatákat? Akármekkora sereget építek mindet szétverik, pedig a legdrágább 350 pénzes lovasokat gyártom.
  • Apa27
    #1076
    Úgy tudom, hogy most már az Ncore-on a Medieval 2 és vele együtt a Kingdoms is fent van teljesen magyarosítva :-) Vagy 10 Gb összesen...
  • Apa27
    #1075
    Illetve........ a Medieval 2 Total War még fent van az Ncore-on magyar felirattal! De csak az!
  • Apa27
    #1074
    http://shop.pcdome.hu/catalogue.php?search=total+war&submit.x=0&submit.y=0&mode=search

    Itt nézd meg a Total War sorozatokat!
    Itt már egy 1000Ft-ért megkapod a Medieval Totatl War-t :-)

    Ennyiért nem pénz értük :-)
  • Grrrrrrr
    #1073
    nem tudsz letölteni már hozzá. csak magyarul megvenni tudod.
  • somika25
    #1072
    Ha valaki tud magyaritast a MEDIEVAL TOTAL WAR 2-hoz irjon hogy honnan szedhetem le.Elore is koszi
  • Grrrrrrr
    #1071
    Egyik hajó sem tud szállítani. Kikötőkkel rendelkező tartományokban lehet képezni, és aza lényeg, hogy a tengeri tartományokban legyen mindehol hajó a két szárazföldi pont között. És akkor át tudsz lépni egyik szárazföldről a másikra.
  • andras10
    #1070
    Szija hogy lehet hajót épiteni meg javitani?Elöreis kösz.
  • smusher
    #1069
    Egy válasz passz!
  • pmh
    #1068
    hy

    ki tudna jönni hamán multira
    szoba Med2M
    jelszó twonline
  • Fasiszta
    #1067
    Egy kérdés melyik hajók tudnak szállítani?
  • Fasiszta
    #1066
    De én letöltöttem egy torrent oldalról installálás végén valami hibát ír ki és nem is működik a játék.
  • bajsz
    #1065
    Legalábbis nálam ,nem volt gond vele,voltak fagyások ,kilépeget ,de el elindul
  • bajsz
    #1064
    Igen működik:D
  • Dingoday
    #1063
    A Medieval 1 csak 1.1-es patchel működik, amihez külön crack kell ha nem akarod berakni az eredeti CD-t XD
    1.1 patch:
    http://www.strategyinformer.com/pc/patches/medievaltotalwar/patch.html

    1.1 crack:
    http://twonline.jatekok.hu/letoltesek.php?mod=MTW&mod2=lcf&sorszam=77
  • marci0217
    #1062
    Kedves Total War játékosok
    Szeretném felhívni figyelmetek a Hungarian Total War Association-ra amely a Steam-en működik és a célja hogy összefogja a magyar TW játékosokat. Szeretettel várunk mindenkit! Aki nem találná, itt egy leírás a belépéshez:
    1.lépés Belépsz a steam-be
    2.lépés Ráklikkelsz a community (vagy közösség) menüpontra (fent balra találod).
    3.lépés Fent a jobb sarokban találsz egy search feliratú sort, ebbe beklikkelsz és beírod hogy Hungarian Total War
    4.lépés Ha jól írtad be a nevet itt megtalálod a közösségünket már csak két kattintás és tagja is vagy. Először ráklikkelsz a közösségünkre (itt láthatod a profilját) ezután fent a jobb sarokban találsz egy join gombot arra bátran rá klikkelsz és már tagja is vagy a közösségnek!
    Minden új tagot nagy örömmel látunk!
  • Fasiszta
    #1061
    Valaki írjon kérem.
  • Fasiszta
    #1060
    Nekem is válaszoljanak.
  • Colton
    #1059
    Hali!

    Valakinek Jelentekezett már ez a hiba?

    Setup is unable to find installation Languages E:\SETUP.LID file.

    Error 105

    Ha valakinek volt már ezzel dolga és meg tudta oldani legyen oly kedves és mondja meg hogy tudnám én is megoldani! Köszi!
  • Fasiszta
    #1058
    valaki.
  • Fasiszta
    #1057
    A medieval total war egy fut vistán?
  • mihtom
    #1056
    Probáltam már mindenféle felbontással, de ugyanaz volt a jelenség. Sőt tréfából feltettem az eredeti Medievalt (1.0) de ugyanazt produkálta. Arra tippelek, hogy valami patch hiányzik vagy valami driver...
  • a.carkey
    #1055
    A felbontást próbáld 800x600ra állítani. Nálam 1x volt hasonló probléma, ezzel elindult.
  • depos
    #1054
    Sziasztok^^

    feltettem a total war II-t és az a gondom h nagyon akad, még legkissebben is:S a gépen simán bírja maxon is mert régen megvolt csak elkeveredett:S most meg úgy akad mint a rohadat:D de csak akkor harc közbe és ott is csak akkor hogyha vár felé fordítom a kamerát-.-" vki tud megoldást?
  • mihtom
    #1053
    Sziasztok,

    Feltettem a Total War Gold Edition a gépemre. Gond nélkül fut a Shogun Mongol invázióval, Róma a barbár invázióval, de a Medieval nem hajlandó futni. A menü és beállítások mind működik, de amikor elkezdeném bármelyik játékot (kampány vagy gyors csata) akkor leáll. A feladatkezelőben nyoma sincs az alkalmazásnak. Tud valaki valami ötlete a hibára?
    Előre is kösz...
  • ZTM
    #1052
    :D én a magyarokkal szoktam menni(más népet nem is próbáltam csak a viking invasionban me ott nincs magyar nép)
  • ZTM
    #1051
    hy azt szeretném kérdezni ebben a gameban a napoleonic total war1 modnak van kampány lehetősége?me a rome total waros 2-nek nincs:S nincs:Sköszi.
  • medav
    #1050
    mire jo az eplorer guild?
  • Telcontar999
    #1049
    Hello. Németekkel kezdesz a legkönyebb fokon és 5 perc alatt belehet verni a Magyarokat:)
  • Ratmusic
    #1048
    hali
    tud vki küldeni egy mentést amivel magyar királysággal játszhatok mert neten nem találtam és nem akarok szenvedni amíg lezúzom mk-t
  • Rolcas
    #1047
    Két dolgot szeretnék kérdezni. Az első hogy hol találhatok az 1.1-es verzíóhoz no cd image fájl-t. Illetve, hogy mit kell akkor csinálni, hogyha elindítás után nem hajlandó behozni a képet csak a nagy feketeség van. Egyik gépen nem hozz be képet a másikon igen... ha videókártya probléma, akkor ezt nem lehet valahogy áthidalni anélkül hogy új kártyát kéne vennem?
  • Colton
    #1046
    MI a Baja mert nem akarja fel telepiteni azt irja ki hogy D:/Setup.Ins Nincs Meg Valaki Segitsen!
  • Pluskast
    #1045
    Mit nem mondassz
  • Admiral
    #1044
    hmm tényleg volt első rész is... :D
  • Pluskast
    #1043
    Már bocsi de van a második résznek egy külön topik szentelve...
  • R0sc0
    #1042
    Demot már le lehet tölteni
  • Pluskast
    #1041
    Mármint??