1080
Medieval Total War
  • magus
    #121
    kurvara unom mar hogy igy reklámozod a szar szerevredet. rohadj meg
  • Blasta
    #120
    Háááát!

    1,2-es athlonnal, 256 mega rammal, GF4MX-el igencsak játszhatatlan a Jaffai tutorial....
    Sux
  • Blasta
    #118
    Ehh...
    Száksz...
    Azért köszi szépen!!!!!!
  • Blasta
    #116
    És nemfizetős nincs véletlen???????
  • Blasta
    #114
    Jaja! Isonews-on fenn van!!!!!! Linkeket please!!!!!!!!
  • Sith
    #112
    nme igaz mert én leszek a legnagyobb király Európában :)
  • Sith
    #110
    ja tényleg amugy mot néztem.. nézetke már rá a játék hirekre :) igen itt a SG-n :)
  • Sith
    #109
    ilyenkor imádom hogy dial upos vagyok.. na sebaj majd mgkérem havert :)
  • skorpio7
    #106
    :)))
  • skorpio7
    #104
    Akkor elnézést ... talán idővel a hozzá hasonlók lesznek többségben , persze csak ha a fizetések legalább egy 0-val többek lesznek .
  • Blasta
    #103
    Braveheart barátunk nem is ismeri a warez szó jelentését!
    Egy talpig becsületes kollégával van dolgunk...
  • skorpio7
    #102
    Te hol éltél eddig ?!
    Olvastad az itteni topic-okat egyáltalán ?! Gondolok itt pl. a The Thing-re ?!
    Nem ?!
    Ja bocs ... akkor kiigazítom magam .
    Szóval , akik nem olyan finnyásak , nem tudnak addig várni és nincs keretük a játékra ( valamivel több mint 10.000 Ft ) , azok a net megfelelő helyeiről majd szépen letöltik a játékot ISO-ban .Tudom , hogy ez nem olyan szép CD-n lesz , mint az eredeti és kézikönyv sem lesz hozzá , de a játék az bizony rajta lesz a 74 perces CD-n is , és nekem(ünk) ez lesz a lényeg .
  • Blasta
    #101
    Mondjuk én gondolkozom rajta, hogy ha annnyira jó lesz, szivesen látnám a polcomon dobozostul!
  • Blasta
    #100
    Warez szinten ez tökmind1!
    Nem megvenni akarjuk...
    ;-)
  • skorpio7
    #98
    Ugye ma már 16.-a van , szóval nem lennék meglepve , ha már a hétvégén játszhatnánk is a játékkal .
  • Sith
    #96
    skorpio a jó hirek hozója :)
  • skorpio7
    #95
    Azt hiszem , hogy ezt várta már mindenki ...

    BLUENEWS

    Medieval: Total War Gold [2:05 PM EDT - August 15, 2002]
    Medieval Total War Goes Gold is the press release with word that the second installment in The Creative Assembly's Total War RTS series is gold, and word is the game will be shipping to stores August 20...
  • Sith
    #94
    ok akor gyorsa nelteszem az ecsetet... mellesleg én kb ne mis tudom mióta várom tavaj valamikor megnéztem a shogun honlaját akór irtak róla.. az pedig már rág volt... ha msot üt be valami két héten belül ideg leszek
  • Sith
    #92
    Én is 30 at hallotam illetve olvastam... majdkideül remélem nem járunk ugy mint anno a Hitman 2 vel.. a megjelnés előt jelenteték be hogy csuszik 5 hónapot.. most nem akartam a z ördögöt a flra festeni.. KOP KOP KOP
  • Sith
    #90
    Na ne hagyjuk már lecsuszni a forumot
  • Lou
    #87
    en barom allat!:(((
    veletlenul kitoroltem a leveledet:((
    Junningen: lécci, küldd el mégeccer azt a 2 filet!:)
    köszi!
  • Lou
    #84
    junningen: egész nap a mélemet figyeltem:(
  • Lou
    #83
    full még nincs, ha arra gondolsz...
    a demot a pcdome-rol töltöttem le.
    (amúgy meg egy keresés legalább 10-20 helyet kidob)
  • Sith
    #82
    Mit?
  • Lou
    #80
    köszi!:)
    remélem boldogulok a telepítéssel...
  • Lou
    #79
    meg lehet őket verni könnyedén, ha beállsz az íjászokkal a fal L alakú beszögellésében lévő kis magaslatra. Elé kell pakolni a lándzsásokat és hold position!:)
    A lovasokat pedig kellő időben rá kell küldeni az ellenséges tábornokra. Ha meghalt, akkor már sínen vagy:)
  • Sith
    #77
    Junningen szerintme te is könyedén megcsinálnád ha nem akadna a játék egyébként "simán" állni kell a rohamokat előbb utób megfutamodnak a Mongol invasionban vna pár sokakl keményebb historíycal batle szal nem kell agódni
  • Lou
    #76
    Super ez a játék, már alig várom a megjelenést:)
    Le akartam szedni a modokat a demohoz, de nincs már ott semmi.
    ha nem fáradság neked, akkor küldd már el az én mélemre is.
    köszi:)
  • juanka
    #74
    Nektek sikerült már leverni az arabokat, az utolsó gyakorló küldetésben?
    ötletek?
  • Sith
    #73
    valóban... leeht hogy visza fogunk térni a párbeszédes megoldásra?
  • Sith
    #70
    Én személy szerint mindig utáltma a lovaságot gyalogság mindenek felett persze ez nem azt jelnti hogy nem használtm öket pld az elenfél muskátásainak ijászainak lekötésére de a kedvencme a nodachi a töbi cska ezekt szolgálja ki pld lánydzsások a lovasg ellen stb amg előrte is kösz a cimet
  • Sith
    #68
    Jah még plusz egy kérés kinek mi volt a 3 kedenc egysége a Shogunban? egy indoklást is szivesen elfogadok thx bye
  • Sith
    #67
    Kedves mindenki a kérdésem az lenne hogy van e bárkinek a birtokban egy video a MTW ről NEM a demo introjára gondolok mert köszönöm az megvan kétszer is :) szóvla ha ármitek van akor a cimet oszátok meg velem [email protected] de ne mmuszály ide irni a cimet csak ugy elagyok itt magamban
  • Sith
    #64
    Igen tudtam róla bár én a másik medieval oldalt jobbna csipem a totalwarost
  • Sith
    #62
    Csak meg ne lepödj mert az arabok is belszólnak a spanyolknál amugy a shogunban én többször is békét tudtma kötni azmás kérdés hogy meniyre tartotuk be.. amugy szerintme a szvetségeknek több szintje lesz valahol látma egy olyan képet ahol házaságot kötöttek mitom én kicodák kiváncis vagyok hogy eből mi jön ki... a tengeri csatákat azért sajnálom de elképzelni nem tudom hogy tudták ovlna jól meogldani gondolom szimulálni lehet majd öket..
  • Blasta
    #61
    Naná ;-)))))))
  • Blasta
    #59
    A japánokkal!!!!!:-))))

    Na komolyan!
    Talán a spanyolokkal! Szépen a széliről elfoglalni az egészet :-))))
  • Blasta
    #57
    Amúgy mingyá lenn van a demó aztán otthon csekk!
  • Blasta
    #56
    EZé nem értettem, ezt te miért nem akarod....
    :-)
  • Blasta
    #54
    És ebből mi következik????
    Szerintem az, hogy lesz egy nagy és erős birodalmad, ami mire az egészet elfoglalod már lojális is, nem?