1080
Medieval Total War
  • Bugi
    #611
    Ez általában folyamatos, olyan 80% környékén szokott megszünni érdektelenség miatt. Bár a Shogunt teljesen lefordították
  • Bugi
    #608
    KB 30% HA nem tudsz angolul akkor megéri
  • antijedi
    #605
    dc melyik hub? :D
  • Braveheart
    #604
    honnét lehet leszedni a viking invasiont?
  • Blasta
    #603
    De címet még nem tudok adni...
    Mármint ingyenes FTP címet.
  • Blasta
    #602
    Ahol fennvan...
    -fizetős FTP
    -DC
    -esetleg gyors waresite
  • Bugi
    #601
    Valamit nem értek! Most honnan is lehet letőteni?
  • Blasta
    #600
    Jóvan, én szótam!!!!!
    :-DDDD
  • Blasta
    #599
    2003-05-07 PC Game ISOs Medieval: Total War - Viking Invasion *Addon* (c) Activision 28x15 MB DEVIANCE

  • Blasta
    #598
    MEGJELENT A VIKING INVASION!!!
    SZEDJÉTEK, SZEDJÉTEK EZERREL!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bugi
    #597
    A Gmikin van, de nem teljes és szerintem sok fontos info hiányzik még belőle
  • Braveheart
    #595
    a viking invasionben a 3 új játszható nép közűl az egyik a magyarok lesznek:)
    ja és rengetek priestet odaküldtem már, de csak nem hadják magukat... a franciáknál meg az angoloknál és a németeknél nem volt ilyen gond... amúgy meg ajánlom mindnekinek azt a kampányt, ahol különböző feladatokat kell megcsinálni, és nem az összes népet leigázni, mert sokkal élvezetesebb, én is abban nyomom
  • fucko
    #594
    Hali!
    Szeretnek custom battlet nyomni a magyarokkal,mit kell hova beirnom vagy atirnom?Koszi a segitseget elore is.
  • Bugi
    #593
    Azt én is kipróbálnám!
  • Bugi
    #591
    Most épp újra kedvet kaptam Braveheart-tol és megint bizáncal nyomom. Épp MO elfoglalását tűztem ki célul, ami nem volt kis falat, mivel a magyarokon kívül, Francia, angol, és német keresztes csapat is volt egyszerre a csatában, természetesen mind ellenem. Félnapot szenvedtem, mire megcsináltam. Nem volt egyszerü úgy csatázni egyszerre négy különböző helyen lévő csapattal, hogy ne támadjanak hátba, erre kidobott a dög még mielőtt menthettem volna.
  • Bugi
    #590
    milyen géped van? nekem AMD procim és ATI kártyám van. Sokak szerint ez lehet a gond.
  • Bugi
    #589
    Talán kellene valami ortodox papot oda ültetned, vagy a kormányzóhoz adjál hozzá királylányt, vagy ilyeneket, mert ennek arrafele örülnek a népek. Jobbklick a tartományra és látod a vallási összetételét és a lojalitást is. Egy ortodox főpap megoldja a gondod addíg kell othagyni, amíg legalább 95% nem lesz az ortodox vallásúak aránya. Vagy marad a kellő létszámú helyörség, ami ugye költséges.
  • Braveheart
    #588
    a bizánciakkal vagyok, enyém a térkép jobboldali harmada, és rohadtul idegesít, hogy azok a szemét törökök meg egyiptomiak mindig felélednek... ez már vagy az 5. alkalom volt, átt kellett csoportosítanom az egész hadseregemet, és azokban a megyékben, ahol a harcok folytak majdnem az összes épület megsemmisült, hogy rohadnának meg. Most meg kiléptem, mert megjelentek az egyiptomiak után a törökök is 6-szorra...
  • fucko
    #587
    Sziasztok!
    Nem tudtok esetleg egy letoltesi helyet ehhez a fantasztikus jatekhoz?En mar sehol se talaltam.:(
  • Bugi
    #585
    Te sem boldogulsz vele? Én már lehúztam máshonnan is de azzal is kidob.
  • Braveheart
    #584
    engem nem kidob hanem simán kifagy
  • Bugi
    #583
    Sziasztok! Felraktam az 1.1-es patch-et de így mindíg kidob a gép játék közben. Ha valakinek volt már ilyen, vagy van ötlete megköszönném...!
  • Bugi
    #582
    Nekem a törökök a kedenceim. Kicsik sokat kell várni, de ha eljön az ideje a janicsárokkal verhetetlen vagyok.
  • Braveheart
    #581
    én sokat játszok vele, igen tetszik, most a bizánciakkal vagyok, enyém az egész keleti rész+egyiptom
  • Bugi
    #580
    Játszik még valaki ezzel a játékkal?
  • Bugi
    #579
    Sziasztok! Felraktam az 1.1-es patch-et de így mindíg kidob a gép játék közben. Ha valakinek volt már ilyen, vagy van ötlete megköszönném...!
  • Blasta
    #575
    Ez nekem eddig nem nagyon tetszik! Total war koppintás. Maradok az eredetinél...:-DDDDDD
  • a.carkey
    #574
    Rajongók!
    Kukk ide:
    Strength and Honor
  • Braveheart
    #569
    olvastátok már hogy a viking invasionben melyek lesznek az új játszható népek? ha nem, itt lehet:
    http://games.activision.com/games/medieval_totalwar/index.html
  • Braveheart
    #568
    Játszik még vki ezzel a király játékkal? Én most a bizánciaiakkal vagyok, és az a bajom hogy hiába nyírtam ki a törököket meg az egyiptomiakat, mindig újraélednek... ez azért van, mert a régebbi területeiken nagyobb az iszlám vallásúak száma, mint pl. az ortodoxoké vagy a katolikusoké?
  • magyar ember 2
    #567
    Siraly, akkor fel is installalom. :)
  • magyar ember 2
    #565
    Minden screenshoton csak a mezon rohangalo csavokat latni, van ebben a jatekban varostrom is?
    Latom lehet magyarokkal is lenni, van nekunk ijaszlovasunk is? :)
  • FREAK
    #562
    ja cool lenne

    én gyorsan befejezem a CSI-t, és akkor nekem is lesz helyem :)
  • K.András
    #561
    :)
  • Blasta
    #560
    Mert a Shogunnal jáccottunk Lan-on sokat, neten meg még lusta voltam felrakni, hogy eltaposhassam a férget...
    :-)))
  • Blasta
    #559
    Felnyomjam ma a Medievalt Freak?
  • K.András
    #558
    Mér is???
  • FREAK
    #557
    én is csak lanon multiztam eddig
  • K.András
    #556
    "Multizni pedig nem szoktunk a neten."
    Máshol szoktatok?:DDD
  • FREAK
    #555
    kár

    szevasztok