297
Pókember,X-man,Batman,Superman és a többiek
  • LordVenom
    #175
    Partnerek fórumai: KTN fórum.
  • Dynamic
    #174
    Köszi, ide is eljutottam, de az istennek sem találom azt a KTN topikot.
    Azt írja:Vendégfórumok > KTN..., de akárhogy is nézem a Vendégfórumokban csak 3 topik van: COMICSINVEST,TRILLIAN,VALHALLA.
    Hol a KTN?
  • LordVenom
    #173
    Itt keresd: képregénytár
    Ha nem tudod a kódot,a fórumban a KTN/Nyúzda-Kódoló topikban van az aktuális kód.
  • Dynamic
    #172
    Nem tudja valaki, hogy tudom elérni a kepregenyek.net oldalon a képregényeket?Régen simán tudtam olvasni mindegyiket, de ez az új oldal egy kicsit kuszának tűnik, és egyszerűen nem találom a képregényeket.
  • LordVenom
    #171
    Végre új Mortal Kombat képregény magyarul:
    Yggdrasil
  • zhal
    #170
    Bocsesz, remélem elfér itt is:

    ---

    A kepregeny.net fórumozói összeállítottak egy online petíciót, amit eredetileg a Star Wars füzetek minősége miatti elégedetlenség szült...

    A végleges szöveg általában foglalkozik a képregény füzetek minőségével és az Adoc Semic Kft-nek van címezve, akik a jelenleg a legtöbb képregény füzetet adják ki itthon.
    Ha szeretnéd, hogy a kiadó értesüljön arról, milyen sok képregény vásárlónak fontos, hogy nyomdailag is jó minőségű képregényt vehessen a kezébe, akkor kérjük írd alá a petíciót. Köszönjük.

    petitiononline.com/semic
  • blackgamer
    #169
    letölthető innen pár Penthouse Comix képregény
    poénosak ahogy belenéztem :)
    majd lehet fordítok is belőle....
  • Crazy Mate
    #168
    Nem találtam,tudnál küldeni egy linket pm-ben?
  • LordVenom
    #167
    Nézzél szét a K.Net linkjei között.
  • Crazy Mate
    #166
    Nem tudjátok hogy Superman-es képregényeket honnan tok leszedni?A kepregeny.net-ről leszedtem már a supermanosokat.
  • Garfield
    #165
    (A link attól még.)
  • Garfield
    #164
    Nem tudja valaki, hogy ennek képregénynek mi a címe, merrefelé lehet megtalálni?



    Van jópár ilyen kis, egykockás képem, és érdekelnének további képek is.
  • nosferat
    #163
    Rendben rákeresek köszi szépen!
  • Shiwo
    #162
    CDisplay a progi neve..én spec DC-n szedtem le..
  • Shiwo
    #161
    ömm..van vmi progi..majd utánanézek, hogy mi is a neve..
  • nosferat
    #160
    Sziasztok! Netről leszedett képreények általában cbr formátumban jönnek le. Megtudtam nézni őket winraros kitömörítgetéssel, de nincs erre valami speckó program ami cbr-eket nyit meg?
  • LordVenom
    #159
    Próbálkozz a DC-vel. Ott minden megvan. ;)
  • Voltan
    #158
    Nem fog.
  • Carfanatic
    #157
    helló
    tud valaki,torrent-et vagy bármi mást,Civil Wars-hoz 34-tőé felfele?
  • LordVenom
    #156
    Passz. Sajnos nem tudok Kázmérról sokat. Inkább a Marveles képregényeket szeretem.
  • blackgamer
    #155
    Kreténben volt régen Dallas meg Vészhelyzet, ezekből nem tud valaki fényképet vagy scan-t linkelni?
  • Fido4life
    #154
    És külföldön ?
  • hitman55
    #153
    Az új HALO képregényt néztétek a marvel oldalán?Sztem tök f@ca lesz, csak jusson el ide is
  • Cuchulainn
    #152
    Én még a Tiszta Dili című képregényújságban láttam képsorokat anno...
  • LordVenom
    #151
    Volt egy képregény Koktél című újság abban volt,meg a Garfield-ben. Önálló újságban nem jelent meg itthon.
  • Fido4life
    #150
    Kázmér képregény létezik ?
  • LordVenom
    #149
    A semic kiadónál lehet rendelni régieket. Az újakat meg újságárusnál keresd. :)))
    De egyébként évente kétszer megrendezésre kerül a képregénybörze Pesten,és ott több ezer magyar,és külföldi nyelvű képregény közt csemegézhetsz jutányos árakon. Nemrég volt a tavaszi börze,legközelebb ősszel lesz. Addig spórolj...;)
  • blackgamer
    #148
    :) magamat látom
  • Cuchulainn
    #147
  • Cuchulainn
    #146

    Kázmér! Mit művelsz a kávézóasztallal??!!??
    ...
    Ez most valami beugratós kérdés?



    Minden idők legjobb képregénye szvsz
  • hitman55
    #145
    Nem tudjátok hogy hol lehet rendelni MARVEL-os(pókember x-men MARVEL hősök) képregényeket!(magyarul)!kössz
  • Fido4life
    #144
    Jaja, ez nekem is megvan/volt..
  • blackgamer
    #143
  • blackgamer
    #142
    van még pár ilyen fárasztó, csak a Garfield topic-ot nem akartam terhelni vele :)
  • Shiwo
    #141
    fúú..ez a szám megvolt képregénybe :)


    mármint az a Garfield, amiben benne volt..
  • blackgamer
    #140
  • Fido4life
    #139
    Sziasztok ! Valaki meg tudja szerezni a Marvel Nemesis: The Imperfects c. lapokat ? Előre is kösz..
  • LordVenom
    #138
    Április közepétől letölthető lesz újra az összes képregény. ;) (legalábbis eddig úgy néz ki)
  • SirLord
    #137
    szoval mégse?:D
  • brrrbrr
    #136
    [flipv]NEM[/flipv]