297
Pókember,X-man,Batman,Superman és a többiek
  • LordVenom
    #215
    Igen...a laikusokat fel kell kutatni,ami nem egyszerű,és ebben még tanácsot sem lehet adni. :)

    A börzéken tisztában vannak az értékével sajnos. :))
  • Orionk
    #214
    Asterix és Talpraesett Tom képregényeket hol lehet vásárolni olcsón?

    esetleg laikusoktól, akik nem tudják, hog manapság ezek sokat érnek :P

    köszi
  • LordVenom
    #213
    Ha jól tudom havonta megy a Csodálatos Pókember,meg a Garfield. Ezek biztos,de mivel a most futó sorozatokat nem veszem,ezért nem tudom,hogy ezen kívül megjelenik valami havonta vagy sem. Most inkább a negyed évente megjelenő TPB kiadványok mennek. Ezekből jelenik meg Batman,Pókember,Bosszú Angyalai stb...
  • Orionk
    #212
    Egyébként most milyen képregények mennek az usjágárusoknál?

    ezt ugy értem, hogy olvastam, hogy pl. batmant is manapság ritkán adnak ki, és azt is könyvesboltokban.

    de mondjuk havonta, vagy esetleg kéthavonta milyen képregények jelennek meg ujságárusoknál?
  • LordVenom
    #211
    Amerikait inkább szkennben nézek/olvasok. ;)
  • LordVenom
    #210
    A pontos időpontot egyenlőre nem tudom,de az biztos,hogy október eleje felé,és Budapasten. Majd írok pontos címet,és időpontot is. Ott minden van,mindenféle nyelven,és a lehető legolcsóbban. ;)

    Én most a régi magyar Marvel sorozatokat szedem össze. Amerikai képregényem csak pár darab van. Maradok a magyar fordításnál. :))
  • Orionk
    #209
    Az őszi képregénybőrze hol lesz? és mikor? :)

    te egyébként mit gyűjtesz?


    köszi
    üdv.,
  • LordVenom
    #208
    Az idei őszi képregénybörzén. ;)
    Ha addig nem találsz a vaterán,vagy a teszvesz-en.

    Itt a börzén amerikai képregények tonnáihoz hozzájuthatsz baráti árakon...
  • Orionk
    #207
    amerikai képregények érdekelnek.
    batman, superman, spider man, fantastic 4, x men, ezek...

    Ja meg európai: talpraesett tom

    Most ahogyan kezdtem utánnaolvasni a dolgoknak: A hihetetlen pókember 27 részes sorozatot szeretném megszerezni, ami nem is lesz nehéz, de a 27-es szám nagyon ritka.

    Hol lehetne egy olyanhoz hozzájutni?

    köszi
  • LordVenom
    #206
    Az első kérdésedre a válasz egyszerű. Meg kell nézni az aktuális árakat. A régebbi marvel képregények többsége (pókember,x-men,marvel extra stb) a vaterán 4-500 körül mennek,de nem tudom,hogy mekkora sikerrel. A direkt erre a célra megrendezett börzéken 2-300 forintos áron mennek állapottól függően. A "fiatalabb korosztályú" képregények (Garfield,Góliát,Bobo stb) 1-200 forintos áron mennek. De ha vannak konkrét címeid,akkor többet tudok segíteni.

    A második kérdésedre a válasz: attól függ milyen irányban akarsz olvasgatni,meg attól is,hogy milyen nyelven. ;)
  • Orionk
    #205
    Egy másik kérdés:

    El szeretnék kezdeni gyűjteni egy jelenleg is aktív képregényt.
    Honnan lehet megtudni, hogy jelenleg melyek futnak?

    köszi
  • Orionk
    #204
    SZia!

    Nekem is vannak régi képregényeim, és eladnám őket.

    Hogyan, mi alapján lehet meghatározni, hogy mennyit érhetnek?

    köszi
    üdv.,
  • Maulxx
    #203
    Sziasztok!
    Eladó lenne pár képregényem. Robotzsaru 1991-es első kiadás Magyarországon. Tumak 1985-ös első kiadás és Tarzan német nyelvű szintén 1985-ős kiadás. Mind a 3 jó állapotban van, nem szakadt, nem gyűrött. Érdeklődni ezen a címen lehet: [email protected]
  • LordVenom
    #202
    Ár?
  • kisAKOSH
    #201
    Drága Hölgyek-Urak! Eladnám a következő képregényeimet még régről: 1999-es kiadásokról van szó Alien és Predator. Sajnos nem teljes mert akkoriban nem adták ki végig - vajon miért? - .



    akit érdekel elérhet ezen a címen: [email protected]



    tehát lássuk a medvét:



    ALIENS: idegenek a földön 2/6

    AVP: a préda 1-2-3/6

    PREDATOR: jég és vér 1-2/4

  • Jrex
    #200
    Nem hiszem h meg tudnám rajzolni:D ezért írtam h ötletem:)
  • LordVenom
    #199
    Én talán be tudlak vinni olyan körökbe,ahol képregényes szaklapokkal foglalkoznak,és van amikor leközölnek 1-1 jól sikerült amatőr munkát is.
  • Jrex
    #198
    Ha lenne 1 jó képregényötletem és történetem akk kivel/kikkel lehetne felvenni a kapcsolatot h nyomtatásba kerüljön?
  • LordVenom
    #197
    Erről jut eszembe,ha valakinek külfödi (amerikai vagy európai) vagy hazai képregényre van szüksége kedvezményes áron,szedje össze magát október 12-én vasárnap és jöjjön el a képregény börzére BudaPestre. ;)
    Ezenkívül figurák,pólók egyéb képregényes és filmes relikviák kütyük,apróságok tucatjai kaphatók. ;)
  • tom505
    #196
    Érdeklődni: [email protected]
  • tom505
    #195
    A csodálatos Pókember 9. kiadása ELADÓ!!!
    Bontatlan zsír új.
    Irányár: 1000Ft + postaköltség
  • BlackLabel
    #194
    Sziasztok!

    Watchmen-el kapcsolatban tudtok valamit nekem mondani? Lehet kapni egyáltalán magyarországon, vagy esetleg egy két rész letölthető e valahonnan. Én nem nagyon találtam semmit se.

    köszi
  • LordVenom
    #193
    Itt próbálkozz:
    hálózsák
  • cucumber87
    #192
    sziasztok ! még új vagyok a témában de a dark knighton felbuzdulva tudtok nekem linkelni batman képregényeket?

    kössz
  • LordVenom
    #191
    A Hihetetlen Pókember megszűnt itthon jelenleg. Most éppen van egy Marvel könyvek:Pókember című kiadás a könyvesboltokban,és idén tervezve van pár hasonló könyv is. Újság formájában csak a Csodálatos Pókember maradt.
  • painkiller25
    #190
    Hy all! arra lenék kíváncsi hogy nem tudtok e valamit a Hihetetlen Pókember c. képregényről.
    és h nem tudtok e arról h mien pókember kiadások lesznek az idén.
    A válaszokat nyomhatjétok privátba is.Előre is THX!
    BYEZ
  • Tami 33
    #189
    kinek van meg a legújabb X-man könyve????
  • Shiwo
    #188
    köcce..amúgy faca..regelve vok kepregeny.net-re, és most regelhetek a fórumra is -.-
  • LordVenom
    #187
    173-as postomat olvasd el! ;)
  • Shiwo
    #186
    régen nézegettem a kepregeny.net-et és meglepődve tapasztaltam az "új" dizájn..viszont sehol nem találok most rajta letölthető képregényeket...levették róla, vagy mifene ?
  • Thos
    #185
    Hali mindenki,
    újra felfedeztem a képregényt és anno volt nekem újságból kiszedett -az olajkirály-nem tudjátok honnan lehetne esetleg letölteni_köszi.
    _van 1 gyüjtemény amcsi buffy vampire slayer érdekelne ez esetleg valakit_köszi.???
    T.
  • ertzui
    #184
    kösz:)
  • PJack
    #183
    jó, tetszik
  • ertzui
    #182
    egy saját képregény itt:
    erahurka
  • C7
    #181
    köszi
  • LordVenom
    #180
    Itt nemrég indult egy F4 sorozat:
    Yggdrasil
    Itt is van 9 magyar F4 újság,ha még nem láttad:
    Hálózsák
    És a legnagyobb oldal,itt tuti van F4:
    Képregény.Net
  • C7
    #179
    aha. és vmelyik másik sorozat? tök midnegy melyik, de lehetőleg magyarul
  • LordVenom
    #178
    angolul dc-n,magyarul nincs ultimate,csak újságban.
  • C7
    #177
    hali! nem tudjátok véletlenül, honnan tudok letölteni minél több FantasztikusNégyes képregényt? főleg az ultimate sorozat lenne jó
  • Dynamic
    #176
    Ah, köszi.Amúgy meg ráadásul nem voltam bejelentkezve és olyankor nem látszik az a topik:)