173
Freak az 576 Konzolba publikál
  • Yeltzin
    #173
    és megint megtaláltam!!!! :DDD
  • FREAK
    #172
    mit találtam!... régi szép idők............. :DD
  • Sir Quno Jedi
    #171
    Azé cool, hogy eme topic még él(őhalott) :-))) DE Freak nagyon kiszokott a Pc-s játékoknak le... topic-ból ! Na ja, mióta megcsapta a piac szele, kezdi ő is felvenni a nagy média-mogulok stílusát ! Martin-side-kick-effektus :-)))))))
  • rolika
    #170
    meg a shox-írás is tetszett, végre egy ízig-vérig árkád konzolos játékot is kaptál :)

    meg a többi, általad elkövetett betűhalmaz is korrekt, csak ps2 felett rendelkezem, erről tudok nyilatkozni :)
  • rolika
    #169
    szia

    jó lett ez a c2 cikk, az adott (egyébként reális :) pontszám ellenére kedvet csináltál hozzá

    martinnak: nobel-békedíjat kellenne adni a bevezetődért :DDD de az is nagyon jó ötlet, hogy beraktad a majdnem-címlapokat, rulez! de tényleg lassan őrölnek a malmaid levelek tekintetében :)))
  • FREAK
    #168
    hi

    most nem tom, hogy Buffy lesz-e, de a Commandos 2-t hétfőre be kéne fejeznem, márpedig holnap egész nap a BF-et fogjuk tesztelni lanon, szal lesz mit pötyögni hétfő reggel :))

    feltételezem, hogy mivel messze még a nyomda, így kapok még valamit, de azt már Martin tudja, hogy osztja a lapokat....


    nagyon köszi a kritikákat, a pontozós dolog már másnak is fájt, szóval most visszafogom magam

    persze ez egy C2-nél amúgy sem lenne veszélyes :DDDD
  • Ramza
    #167
    Hát ugyan már leírtam, de akkor összegezzünk (Morrowind+POW): nagyon tetszenek a cikkek, jó a stílus, korrekt a színvonal. De ennél mélyebbre nem akarok nyalni, mert feltűnő lenne :)
    Egyedül a pontokat tartom magasnak, amiket adtál.

    Apropó: örömmel vettem a havi konzolban a beköszöntőben, hogy "rendbe lesz téve" a pontozás. Ennek ellenére a lapban nem éreztem változást :) De ez csak apró kötözködés, nem kell mellre szívni :)
  • rolika
    #166
    namost elcsesztem a topikot bocs
    ha törlik, itt a mondandóm:

    szerintem nagyon jók az eddigi cikkjeid, nagyon korrekt mindkettőben a történeti visszatekintés (lenni oldgame-fan :), tetszenek a smiley-k is, sőt, most már hiányolom a többi cikkből is őket, főleg a csevegőből, mert most olyan, mintha csipi komolyan gondolta volna az egészet :) (ez már martinnak ment:)
    csak így tovább! miről írsz next time? commandos2? buffy? már 2 cikk? végigámokfutod a következő számot ? :)))
  • rolika
    #165
    óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
    nah, koszos a billentyűzet :)

    szal: szerintem nagyon jók az eddigi cikkjeid, nagyon korrekt mindkettőben a történeti visszatekintés (lenni oldgame-fan :), tetszenek a smiley-k is, sőt, most már hiányolom a többi cikkből is őket, főleg a csevegőből, mert most olyan, mintha csipi komolyan gondolta volna az egészet :) (ez már martinnak ment:)
    csak így tovább! miről írsz next time? commandos2? buffy? már 2 cikk? végigámokfutod a következő számot ? :)))
  • Sir Quno Jedi
    #164
    SZia ! Jó, hogy ide is szakítasz időt, de már hiányoltunk a PC-s játékoknak leáldozott-ban... :-)))
  • FREAK
    #163
    Martin, ma olyan szótlan voltál, csak nincs valami gond? :D
  • FREAK
    #162
    háj

    magyarázkodik a nyavaja, főleg nem ilyen "szakmailag elismert" unreg flémereknek..... elég vicces is lenne, ha csupán internet és pár perc szabadidő kellene egy jó újságíróhoz, és akinek ez megvan, már verhetné a mellét, hogy milyen fasza infók birtokába jutott....

    nem hiszem, hogy a cikkekben egyetlen apró jelét adtam volna, hogy ezelőtt csak kemény narkós állapotban voltam hajlandó konzolhoz nyúlni (ja, és úgy is csak viccből :)... aki meg a színvonalban kételkedik, az nyugodtan hasonlítsa össze a szóban forgó játékok Playtime cikkeivel, és ha utóbbit jobbnak találja, kérnék szépen ide egy részletes elemzést...

    amit meg ide írkálok, azt mint magánember teszem, vagyis bele lehet kötni, de kéretik nem összefüggésbe hozni a még bimbózó újságírói tevékenységemmel

    hogy a gyengébb értelmi képességekkel felruházott kollegák is megértsék : a MAFIA beszólásomhoz hasonlót ITT elereszthetek, de egy cikkbe eszembe sem jutna ilyet írni előzetes körültekintés nélkül

    ettől függetlenül nagyon szívesen olvasnék pár intelligens kritikát (hogy legyen min röhögni :)

    na neeeem, komolyan, szeretném tudni, kinek mi a véleménye, akinek meg nincs, annak kellemes szórakozást a PC-s játékokban :)


    báj
  • Sir Quno Jedi
    #161
    Jajaja ! :-)))
  • Martin576
    #160
    Jaaaaa, minden mehet, csak flém legyen?
  • Sir Quno Jedi
    #159
    Peace and Love ! :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #158
    Volt smiley bakkermag ! :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #157
    Ottazigazság ! :-)))
  • Martin576
    #156
    Kíváncsi lennék egy cikkedre Mr. Vitriol...
  • Hangianix
    #155
    bocs, de en szarok bele ki mit mond egy jatekrol, ugyis csak a sajat velemenyem erdekel :D
  • Sir Quno Jedi
    #154
    Hééé, minden cigány, upsz, akarom mondani roma lókereskedő, a maga lovát dícséri ! :-)))
  • Martin576
    #153
    Nem kívánok beleszólni a vitába, de szerintem Freak NAGYON korrektül oldotta meg a rábízott teszteket, meg vagyok elégedve vele. Nem vettem észre, hogy bármelyik tábor rovására gúnyolódott volna.

    Gondolom egyértelmű, hogy miért igyekszem pc/konzol hibridjátékokat adni neki. Dobja magát, hogy egy die-hard Mariót vagy Tekkent nem ő fog tesztelni...
  • Sir Quno Jedi
    #152
    Ezt honnan veszed ?! :-)))
  • Ramza
    #151
    Hát ha SQJ-től függenénk, akkor abban lennénk. De szerencsére nem ő viszi a piacot :)
  • Blasta
    #150
    Hát akkor nagy szarben vagyunk....:-))))
  • Ramza
    #149
    Ja, hogy a témához is hozzászóljak: szvsz Freak túlpontoztad a Prisoners of war-t, de persze ez nagyon szubjektív. Én 10-ből 8-at adtam volna maximum, azt csókolom. Ettől függetlenül maga a cikk az korrekt, gratula hozzá, csak így tovább!
  • Ramza
    #148
    Én pedig - ismerve őt - tartok tőle, hogy komolyan gondolja. Mondjuk az ő dolga... :)
  • Blasta
    #147
    Tartok tőle, hogy ezt SQJ kolléga sem gondolhassja komolyan!
  • Ramza
    #146
    Kár hogy ezt rajtad kívül kb. csak 10-20 ember gondolja így az SG-n :)
  • Lammer
    #145
    attól még én és sok tiz-száz haver-ismerős, annak ismerős etc. egész megvagyunk vele!
    ...
    ;)
  • Sir Quno Jedi
    #144
    A PC-s játékoknak már leáldozott réges-régen...
  • Oldern the 1st
    #143
    szerintem nem tudom :))))
  • cue
    #142
    Már megbocsáss, de nem nevetségesebb, mint Freak magyarázkodása!
  • D0C
    #141
    Hát, ha egy konzolos mondana valami hasonlót egy pc-s játékról, egy perc alatt ízekre szednétek.
  • Hangianix
    #140
    Nevetseges ilyen dologba belekotni...
  • cue
    #139
    "namármost, attól, hogy MAFIA lesz konzolra, még messze nem biztos, hogy ILYEN lesz"

    "ilyen méreteket csak az XBOX tudna kezelni "

    Na most mi lesz, ha mondjuk kijön xboxra?
    Tudod mit, inkább ne magyarázkodj... :(
  • cue
    #138
    Akkor veszekedj velem, ugyanis teljes mértékben egyetértek afryval. :)
  • Ams
    #136
    nincs kedvem veled leálni veszekedni.
  • Ams
    #134
    ha van
  • Ams
    #133
    kussoljá unreg pöcs! jobban tudja mint te!
    törjön ketté faszod!
  • FREAK
    #131
    tegyük fel, hogy lesz MAFIA PS2-re....

    mit is írtam szó szerint?

    "ilyen sose lesz konzolra"

    namármost, attól, hogy MAFIA lesz konzolra, még messze nem biztos, hogy ILYEN lesz.... ha mégis, akkor tévedtem, bár ezt erősen kétlem..... ilyen méreteket csak az XBOX tudna kezelni (lásd Morrowind), a PS2 verziót egész biztosan agyon fogják butítani, vagy a város lesz kisebb, vagy minden hídnál megáll tölteni, vagy (szokás szerint) az AI lesz segg hülye és az autók nem törnek stb. stb......


    gyanítom, hogy én kapom a cikket, ha tényleg kijön (és még élek), szóval ki lesz vesézve így vagy úgy


    písz

    (ja, és utánanéztem volna, de sajnos nem vagyok mostanában netközelben, csak percekre, szóval ezért sorry... )