6730
  • rob210
    #6410
    Köszi a segítséget.
    Mellesleg szerintem jó a játék csak negy p-I-esen próbáljatok meg játszani rajta.
    Sajnos ma már minden jó game gépigényes.
    Mégegyszer köszi a segítséget.
    Jövök még bizti, mert elég nehéz kis cuccot dobott össze az ATARI.
  • bertino
    #6409
    menj le a hid lábához és hajóval menj át
  • rob210
    #6408
    Segítsetek rajtam./törökország/
    Callitát kell üldözni ezzel nincs is gond.
    Egész a hídig ami felnyílik.A szöveg a következő, keress másik utat, de akárhova indulok rögtön elbukott küldetés duma jön fel.
    Mit kéne csinálnom??
    valaki tud "csítet" a játékhoz??Végső elkeseredésemben már ez is megfordult a fejemben.

  • zsolti001
    #6407
  • Rafaelo
    #6406
    megcsináltam a baj azvolt hogy csak a melletehaladáskor müködik az action
    button :))))))

    ez egy kurvageciszar küldetés volt
  • M@TriX
    #6405
    miaz hogy meghaltál? mellé kell menned a másik autó mellé persze és amikor kidől a srác hogy átmásszon akkor kell neked "segíteni" neki :)
  • Rafaelo
    #6404
    az egyik actiont beálitottam kocsi odaért nyomom meghaltam :_(
  • M@TriX
    #6403
    akkor van valami ami mindenre vonatkozik vagy csak emberre azt is állítsd be, mert tudom hogy van és én is marha ideg voltam amikor rájöttem de már nem emléxem, hogy hol. ha estig nem találod meg, akkor megnézem otthon.
  • Rafaelo
    #6402
    hát ezaz csak a gomb kiosztásnál nincs autosban hogy action :(

    nyomom mint állat holt ideg vagyok :O
  • M@TriX
    #6401
    akkor mi hogy cisnáltuk meg szerinted?
    nem feltétlen a vehiclenél van de valami akció gomb talán az az akciógomb amivel ki is lehet lőni az autóból? már nem emléxem az a lényeg max, hogy az optionsban minden gombot amiben nem vagy biztos hogy mit takar akkor azt rakd egymás mellettii gombokra aztán majd nyomogasd :)
  • Rafaelo
    #6400
    a vehiclénél nincs action gomb !!! beállitásnál
  • Rafaelo
    #6399
    oké
  • M@TriX
    #6398
    #6370 és környéke
  • Rafaelo
    #6397
    a sebesség limites pályán mitkell csinálni?

    kurva anyát aki kitalálta :DDD
  • mucsácsó
    #6396
    meglesz
  • Falconer
    #6395
    Mondd meg a haverodnak, hogy ritka nagy hülye.
  • Falconer
    #6394
    Jaja, azoknak nem ment. De nem tudom, mi a francot akarnak kezdeni egy ilyen kártyával manapság.
  • mucsácsó
    #6393
    aham, ez a gyerek akit mondtam, annak is gef 4-e volt, ő is fel volt háborodva hogy ilyen ronda game-ben pixel shader? meg minek, mi a szarra jó? kérdezte...aztán lett egy 6600GT, meg jobb cuccok a gépbe, és már simán hasít min60-100 FPS-sel totál fullon neki aszonta jó game, el lehet vele lenni, csak a mesterséges intelligencia brutálisan szar, meg már a 3. küldinél elakadt
  • reménytelen
    #6392
    Ha jól tudom, minimum 1.1 shader kell hozzá, csak a Gef 4 MX440-esek hurrogtak nagyon...
  • mucsácsó
    #6391
    egyébként azért kérdeztem, mert egyik haver mondta, hogy csak olyan videókártyával indul csak, ami támogatja a a pixel shader 3.0-t...gondoltam az beb@szna, csak GF 6-os széria vinné, meg komolyabb ATik de mondom azért megkérdezlek titeket, ti mégiscsak tudjátok ezt
  • mucsácsó
    #6390
    egyedül talán az arnyékok olyan szögletesek, engem nem zavart a játékmenet, jól elszórakozgattam vele...mert láttam szidták mint a bokrot
  • bertino
    #6389
    bizony ám
  • mucsácsó
    #6388
    hát, én X-boxon játszottam vele egy-két órát, de megtetszett, zúztam benne a kocsikat ezerrel me királyul törnek benne
  • quack
    #6387
    hát anno jácottam vele...10percnyi játék után annyi jött le h ez egy fostalicska és nem ér meg 4gb helyet a gépen. meg amúgyis az sa má közel volt....
  • mucsácsó
    #6386
    aham, okés, hálásan köszönöm a válaszodat!
  • bertino
    #6385
    géptől is függ és beállítás főleg :) vlszleg egyébként igen, menni fog :) legalábbis ha nekem jol megy 9550-Vvel :)

    AA és Af vagy mi nélkül... meg árnyék kikapcs és 1024*768-ban 85Hzen 40 FPS kb, persze nem mindig :(
  • mucsácsó
    #6384
    félrenyomtam a szmájlit, sry -ezt akartam téllegmost ez nem akartam már külön hszbe...nem szomorkodom de akkor, szal mi is a válasz rá?
  • bertino
    #6383
    mé szomorkodsz ha nem tudod, hogy fut vele ? o_O
  • mucsácsó
    #6382
    halljátok, ismét nem nagyon vagyok jártas e topicban, csak meg szeretném kérdezni, hogy a game ATi 9600-zal hogy fut? rosszul? szal fps, stb-re lennél kíváncsi
  • Kit--Kat
    #6381
    Oldalról kell követni a vonatot a sínek mellett, ennyi.
  • Kosztyu
    #6380
    Nem tudná nekem v.ki megmondani,hogy Istanbulban amikor a vonatot kell követni mit kell csinálni????????Előre is kössz
  • Kit--Kat
    #6379
    Jaja és a nevük is a rendes, csak a sorrendjük nem tökéletes, d e messze pontosabb mint a VC-jé. Csak kár, hogy kicsi lett a város:/
  • KG21
    #6378
    egy hétig voltam ott, szóval volt idő megnézni mindent.
    Amúgy most felraktam a Driv3r-t, és azt kell mondjam az az élethűbb, látszik hogy eredeti térkép alapján van megcsinálva, meg amúgy megtaláltam benne Ocean driveon a Hotel Penguin-t, ahol első nap majdnem megszálltunk, szóval az épületek sem kamuk, mint VC-ben. Ott van vagy 3-4 féle hotel, és azok ismétlődnek.
  • Kit--Kat
    #6377
    Bazz én is akarok menni jövőre Miamiba:PPP
    Állat lehetett, Downtownt meg Little Havannát is bejártad?:)
  • KG21
    #6376
    A Vice City teljesen úgy néz ki mint Miami, olyan volt, mintha a játékban mászkáltam volna. Az Ocean drive, és a környező utcák teljesen élethűek, pl láttam egy hotelt, és mellette egy Front porch cafe nevű helyet, ami a játékban ugye Front page cafe volt. Ehhez hasonló élményeim voltak minden sarkon, pl azt nézem, hogy ez lehet a hely, ahol a szakácsot kellett leütni, meg ilyenek :DD
  • zaki
    #6375
    inkább Vice Cityzz
  • KG21
    #6374
    ja igen, láttam, jó volt. Fel is teszem újra a gémet, már csak azért is, mert a nyáron láttam élőben Miamit, és most megnézem mennyire hasonlít a játékban.
  • M@TriX
    #6373
    remélem mostanra már leért :)
  • M@TriX
    #6372
    jah még anno. élvezetes egyébként, csak néha idegesítő a karakterkezelés, meg lesznek szivatósabb küldik is amikor nem az ügyesség hanem a nyamvadt másodperceken van a hangsúly azokat meg nem nagyon szeretem.
    de megfelelő konfigon szebb a gém mint az SA, da azért összeségében az SA a nyerő, de ez mindegy is nekem mind2 tetszik :)
  • Barthez
    #6371
    Igen, arra gondoltam.
    Nélküled nem is tudtam volna megcsinálni. Így is elég nehéz volt. Persze utána már szerencsére nem utána azt a részt megint megcsinálni, hanem a következő rövidebb felén már csak arra kellett rájönnöm hogy a kocsiból kell kiugrani a megfelelő helyen.
    Köszi a segítséget.
    Nekem ez a játék eddig jobban tetszik mint a GTA.
    Te már végigvitted?