6730
  • Csiaki
    #3086
    Na én is nekiálltam nekem 120K-val jön!
  • báttyó02
    #3085
    jah..
  • Szabyka
    #3084
    Nagyon úgy tönik ez lesz az év csalódása ...
  • IMYke2.0.0.0
    #3083
    Kész vagyok!
    Már 6. alkalommal indítom újra a Baccus követése küldetést, az autóm egyszerűen irányíthatatlan!!!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #3082
    Akkor tehát, most már igazat lehet adni nekem - a képeim nem hazudtak.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • torrente
    #3081
    Ha nem is örömmel, de megelégedve látom a kommentekből, hogy nem vertem át senkit és általános vélekedés szerint szar a játék. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy hagyja a pi..ába ezt a játékot (bocs ezt a kifejezést csak az iq-m folyamatos prezentálása ill. demonstrálása miatt írtam) és menjen át a BIA topicba. Az - látatlanban is - tuti jó játék! Mindenkinek jó szórakozást kívánok a BIA-hoz!
  • joe69
    #3080
    nemis tudom...talan mert rosszul irtak at a gamet konzolrol?
  • Gabe18
    #3079
    Brothers in Arms: Road to Hill 30
  • grebber
    #3078
    Én elkeztem azt az Undercovert első küldi meg is van az a lövöldözös azt jön a 2. amikor autot kell üldözni annyira akad a game hogy nem tudom megcsinálni.
    Nem értem mitől akad?
  • Atika :o)
    #3077
    Hat ez irto szar lett :( hat jobbat vartam tole es nagyot csalodtam.Mentem aludni jo ejt emberek.
  • mEkLaU
    #3076
    Bocs de mi az a Bia?
  • Gabe18
    #3075
    Én is megnéztem,de nem mélyedek el benne jobban,mert inkább reggeltől BiA...
    Azért egy pozitivumot felfedeztem.Ha 200-al belerohanok egy betonfalba,akkor nem csak kocsi törik,hanem az ember is sérül aki vezeti...
  • mEkLaU
    #3074
    Kormányod van?
  • Eisenhower
    #3073
    na szal kiprobáltam.








    de minek.....
    gta ezerszer veri bármely szempontból. irányíthatóság graf hang szinte minden..... az első küldinél ugy himbálózik az auto hogy az nem igaz mintha vmi csónak lenne pff
  • Atika :o)
    #3072
    nem tudom vezetni a kocsit a controlban valami olyat ir hogy nem talalt semmit ez most mi?
  • gergou
    #3071
    hat nekem is azom van, szal ne remenykedj...:)
  • Atika :o)
    #3070
    Na kivancsi leszek nekem is fog e akadni nekem is 9800 prom van
  • mEkLaU
    #3069
    Konzolátirat!Gta 3-nál volt korábban ilyen hiba h ati kártyákon gebazokat voltak. Az is átirat
  • joe69
    #3068
    en is lepuffantottam a letoltest, meg hatra lett volna 3 giga...inkabb BIA-t toltok
  • tiroxine
    #3067
    Ja, Nvidia logo volt az elején.
  • gergou
    #3066
    meg normailsan programozni se tudnak ezek a ratyi fejlesztok, nalam is ugy akad a 9800 promon, h remes, barmit huzok le ugyanugy akad...no comment...
  • tiroxine
    #3065
    9600 XT-m van, és úgy szaggat, mint az állat, van vagy 10-15 fps. Ilyen kőkörszaki rongy grafikát nehogy már ne bírjon el a kártyám, mikor az összes nagy játék simán fut.
  • Dynamic
    #3064
    Hát én nem vártam egy percig sem.Már a konzolos verzióról tudva levő volt, hogy egy kalap szar, naív aki azt gondolja, hogy akkora változtatásokat eszközölnek a pc verzión, hogy az év játéka lesz.Én épp ennek tudatában le sem töltöm, azért csak 3.5 giga.
  • gergou
    #3063
    9800 prom van, es akadozik a gamez, 2 fele driverrel probaltam, de ha a kozelbe kerul egy masik auto, akkor elkezd belasssulni, nemtom miert...
  • Atika :o)
    #3062
    Na vegre mar en is huzom a jatekot 8MB/s :) kivancsi vagyok hogy tenyleg olyan szar -e :)
  • Eisenhower
    #3061
    hát amennyit csúszott a gém kicsit jobban is tudtak volna tömöríteni....
  • Eisenhower
    #3060
    a pitsába mi ez a sok szar muvi amit felrak? vazz én gémelni akarok nem filmezni....
  • beeboci
    #3059
    He he... Míg élünk remélünk!!!
  • Wukifi
    #3058
    Szerintem nyugottan felteheted,azért mert oly sok embernek nem tetszik lehet hogy neked tetszeni fog....egy próbát minden képpen megér.....evvel nem sokat vesztesz az életedből:)
  • mEkLaU
    #3057
    Nekem is van egy MOMO Force-m az irányitás kiküszöbölése érdekében, márha az irányitás negativ mivolta a tulérzékenység vagy vmi ilyesmire vonatkozott
  • Amse
    #3056
    Bennem még él a remény, hogy kormánnyal jó lesz. :)
  • mEkLaU
    #3055
    Nekem mindjárt lenn van de most má nem tom h feltegyem-e
  • gizmoplayer
    #3054
    szerintem a hangokkal nincs baj, de a pisztolylövés hangja nem teccik.
  • Siffredi
    #3053
    Hulye kerdesem lesz: a hangokrol eddig senki nem irt (vagy en nem vettem eszre)

    Nem tudom miert de en ugy voltam vele, hogy a sceenshotok szepek, a grafikaval nem lesz gond, a jatekot meg nehez elrontani - epp' ezert en a dogos amerikai jarganyok duborgo hangjait vartam
    de a kepeitek elnezve nem vagyok benne biztos, hogy egyaltalan akarom-e tudni milyen lett...
  • Taranov
    #3052
    Én addig éhségsztrájkolok :D
  • gizmoplayer
    #3051
    Így van!
  • [OP]Freedom
    #3050
    Mivel?
    Kalapáccsal meg csavarúzóval?:)
    Mert hogy ez nem egy normális pc motor az is fix!
    A másik szerintem a GTA:VC jobb még most is 1000X, rohadt unalmas már de szeritem minden tekintetben jobb!
    Az kellet volna ha nem akarnak tul szart mint ahogy ez lett hogy irnak alá egy rendes motort, nem is kell brutál meg ez+az hanem egy kicsivel jobb a VC-snél vagy hasonlónál és egy frankó game lesz!

    De ez igy nagyon sux!
  • Nyiri
    #3049
    Nah... 1 ora Driv3r utan. Erre kellett ennyit varni. Rohadtul idegesito es emiatt unalmas jatek. Szar ugy ahogy van. GTA 3 (nem a VC) is alazza...
  • gizmoplayer
    #3048
    csak az a baj, hogy ezt is epekedve vártuk.
  • Eisenhower
    #3047
    "nem véletlen h pc-re ijen soká jött ki a ps2-hoz képest, sokat javitottak rajta mint azt gameplus is mondta, és az egész net ettöl zsong. állitolag szinte ujracsinálták a gémt"